2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

sıcaklar felaket ya, sıcakolmasına rağmen hep acıkıyorum obezit gibi hissettim kendimi yahu. sıcaktan mı acaba acıkmam anlamadım. o ağrıları hiç sorma canım valla yürüyesim yok evin içinde bile yaa. tuvalete bile gitmek işkence gibi.

ağustos ayının ilk gününden kocaman bir selam ve iyi pazarlar :)

offff çok yoruldummm çooooookkk
2 tane 1 metrelik halım vardı birde onun daha büyüğü onları yıkamaya vercektim ama kendim yıkadım.
diğer halılarımıda kaldırmıştım dün yani şuan evde hiççç halı yok :) bide süpürüp sildim oldu mis gibi.
doğumda sericem bütün halıları ama böylede çok çıplak kaldı evim :) taşınıo gibi oldum sanki
tüllerimde dün yıkanmıştı. yapılacak tek işim mutfak perdeleri ve camı kaldı onuda yarın yaparım inş.

gececek insallah sabredelim az kaldı yerimseniben

ay pelincim bravo valla canım ya ne yapıyon sen anacım yaa.. masus yapıyon galiba bir an önce doğuriyim diye. yapma cnm olduğu kadar ya bırak.tut bi kadın yapsın ya ne uğraşıyorsun daha

ay masallah da nasil yikadin canim ya :bbo:

ben ellerimi yikasam ayakta durunca bi taraflarim agriyor, dikkat et fazla yorma kendiniakannehir

evet azkaldı cnm bunu hissediyorum zaten eşime hep bu hafta doğurcam derdim aman gerçek miolacaktır nedir anlamadım valla.aptala mı malum olmuş yani bana...

ay masallah da nasil yikadin canim ya :bbo:

ben ellerimi yikasam ayakta durunca bi taraflarim agriyor, dikkat et fazla yorma kendiniakannehir

vallahi 3 gün oldu paso yatıorum uyuyorum evden dışarı çıkmıorum
bugün hayde pelin dedim kaldır totonu azcık başlamışken bir avazda yıkadım hepsini alkisalkisalkis
inş böle bi avazda da doğuruveririm delikafadulden

ay walla bizim evi pislik goturuyor resmenn

gelip temizleyenim de yok :)

kadin cagiricam hafta ici

şekercim valla banada ne gelen var ne giden
dün annem bi perdeleri astı gitti zaten mak. yıkıo onlarıda. ve nerdeyse doğurcam daha bana yaptığı ilk iş o :)
ne varsa kendimde var dedim başladım işte. bide bugün girdik ya ağustosa daha bi heycan bastı :)

bende hep erken doğcak gibi hissediodum ama bizim paşa geç gelecek galiba
ne ağrım var ne sancım
çarş. kontrol var bakalım dr ne dicek
bişi der mi acaba doğumla ilgili bilmiyorumkismile

walla benim annecim hayatta olsa bana cok yardımcı olurdu ama takdir-i ilahi işte

bende hep erken doğcak gibi hissediodum ama bizim paşa geç gelecek galiba
ne ağrım var ne sancım
çarş. kontrol var bakalım dr ne dicek
bişi der mi acaba doğumla ilgili bilmiyorumkismile

çatı muayenesi oldun mu canım?
nstye baglandin mi?

gunlerimiz yakin senle bana bu islemler yapilacak yarin alkisalkisalkis

ay cnm ya kıyamam.
valla benim annem evde olsa bir işe elimi sürdürmez. 78 yaşında babannem bile geldi kadın yerimden kıpırdatmadı ya. zaten bende halıları yıkattım ama sermedim her yer açık oh serin serin eşim süpürüp siliyor saolsun. o da yapmasaa yapamam zaten künk gibiyim oturduğum yerde bile

bizm doktorçatı muayenesi yapmıyor. eğer doğum kanalına girdiyse çıkar diyor. birde hastalarının çoğu doğum koçuna gittiği için çatı açmaları yaptık yapıyorum da daha hala evde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…