2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ben çıkıyorum şimdilik kızlar, geldiğimde burda olursanız görüşürüz.Öptük hepinizi. opuyorumnanaktan

ezgii senosmaniyedesın okuduğum kadarıyla yenı gördüm doktoun kim kız..benım dayımınoğluda oarada yada mersındeydı tam haılamıyorum kadın doğumcu

1 ağustos sıralamasında tek ben kaldım yaa karnım taşş gibi dolanıyom evin içinde ve hala ne bir sancı ne bir baskı ( açıla sıfır bebek pozisyonunu almış omu beni bekliyor ben mi onu bekliyom anlamadı

allah kolaylık versin canıminşallah tez vakitte gelir bebişin.sağlıkla kucağına alırsın

iyi gecelr kızlarr
benim ağrım hafifledi ama devam ediyorr yatıcam birzdan zaten uyuyamıyorumm geçer belki
öptümmmm

of ya altımı zor değiştiriroldum şortumu değiştirmeye bile insan lazım yanımda yaa. allahım sen cümlemize sabır ver ya rabbim güç ver.. amin.

az once kımse yok dıye eylul annelerıne baktım onlar bıle doğurmaya baslamıs bız hala beklemedeyız .....
gercı 1 tane erkek bebıslerı var ama olsun bende ıstıyorum artık ..
hadı bebısım anne baba senı cok ozledı artık:ecrin_bebek:

off bende ya 2 hafta ölüm gibi geliyor ya zaman geçmişyor zaten bütün gün evde ne yapacaksın ki iki iş yapsam külçe oluyorum zaten ayakta duramıyoruz allahım yardımcımız olsun. 9 ağustosta kontrolüm var doktor yine normal olmaz derse hemen al dicem artık yaa. hem bebeğimi özledim hemde dayanılmıyor artık işkence resmen yaa

zeynepcim bence doktorunu dinle ve normaliçin biraz daha bekle. zaten o kontrol eder suyu kalp atışı ve sağlığı iyi ise biraz daha beklemende sakınca yok. normal en güzeli bence allahım bana da nasip etsin ya rabbim yaa..kıslar dua edin bana nolur 9 ağustosa kadar şu bebeğin eşiçıksın bebeğimin üzerinden yukarı da bende normal doğum yapayım inşallahhhhh

ayıptır söylemesi çok mu yapıyorsun anayamadım cnmkaydirigubbakcemile3
yani dakikalarca ne oluyor vc de?

ya ben 40 haftayı bitirdim ve hala tık yok doktorumda ısrarla normal diyor sıkıştım kaldım yaa...

canım bebısın kac kılo 40. haftda sanırım bızım doktorda beklıycez bende 9 ağustosta gıcem catı muayenesı yapıcak bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…