2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

akannehir akannehir akannehir Geçmiş olsun. Ben de çıkayım ufaktan. Karnım acıktı. Oyun filan oynayayım. Bugün daha gelemem. Yarın da hastaneye gideceğim. Neyse artık en yakın zamanda görüşmek dileği ile. Kendinize iyi bakın.

kız ilk defa duydum sanmıyorum öyle olacağını

hadi gözün aydn cnm

Evet evet, onu bana da söylediler, 2 hafta önce komşudaydık... Ben de koydum. Şu an bacağımla sıkıntım var, geçse denerim Ay oğluşum hıçkırdı.

banada komşum demişti eskilerin yaptığı bi şey.komşumda yeni doğum yaptı.o en son çok zorlanarak koymuştu 2 gğn sonrada doğum yaptı gerçektenn.

amin canım..
benim eşim hep evlilik yıldönümüne gelsin istedi ben istememiştim..seninkide 42'ye kalmaz bence,sadece %5 lik bir bölümün doğumu 40'tan sonra oluyormuş.sen o %5'te değilsindir herhalde..hem bak sancıların falan da başlamış çok beklemez senin de oğluşun

dün doktora sordum kızlar sezeryandan önce saç boyatmayı falan düşünene varsa benim doktorum bir sakınca olmadığını söyledi.ayrıca oje de sürebilirsin dedi,yalnızca bir parmağında olmasın dedi ki bence ona da gerek yok ama hastane öyle istiyor dedi..bende şimdi hem ağda,hem kuaför randevumu aldım.moralim yerine geldi..

Ben geldim kızlar. Sonuçlar güzel. Hemogram yaptırmıştım.Güzel çıktı.Nst de sancı çıkmadı.Doktor iyi dedi.Kızım 2980 gr. olmuş. Ben 1 kilo vermişim. 4 gündür kusuyodum ya, bir de ilaç verdi onun için doktor. boyu 50 cm . Tombul yanak ve dudakları var. Resmini ekliyim de görün. opuyorumnanaktan

ben de boyatmayı çok istiyorum ama içime sinmiyor işte...

oyy oyyy yerim ben onu, maşallah yaaaaaaaaaaa nasıl da tatlı:) Allahım nazardan korusun... nasıl olacak canım doğum, kesin bi tarih var mı?
sonuçlarının da güzel olmasına çok sevindim, umarım kusman da biter canım... geçmiş olsun, güzel haberlerle yüzümü aydınlattın:)a.s.

Epiduralli normal doğum istiyorum.Şimdilik doktor bişey demedi, çatı muayenesi de yapmadı hiç. İnşallah normal doğururum. opuyorumnanaktan Kesin tarih yok henüz. :))) Ne zaman gelmek isterse o zaman gelicek herhalde.Ama artık doğurasım var benim. kaydirigubbakcemile3

inş. istediğin gibi olur:) al ben de o kadar, bir an önce doğurasım var benim de... gelsin die içten içe dualar bile etmeye başladım ama zamanında hayırlısı ile gelsinler...

oy oy oyyyyyy allahım şekerliğe bak....dudak pozuda daha doğmadan yerleşmiş hani,kıs milleti işte:roflol: yavrum benim yaaa...maşaallah allah size bağışlasın canım benim

he bi de kafası nerde canım benim dr yüzünü hiç göstermiyo artık acaba gösteremiyo mu yoksa uğraşmıyo mu kii?????aşağıda benimkinin kafası CADIARZU

inş. istediğin gibi olur:) al ben de o kadar, bir an önce doğurasım var benim de... gelsin die içten içe dualar bile etmeye başladım ama zamanında hayırlısı ile gelsinler...

Amin canım.Sabırsızlıkla bekliyoruz hepimiz . opuyorumnanaktan

Kafası aşağıda canım. Geçen hafta yan dönüktü, bu hafta tamamen öne dönüktü. Ama önceden de resmini almıştık, bu kadar net değildi. Ellerini koyuyodu hep. opuyorumnanaktan

normal boyalar oluyomu yoksa bitkisel falan mı dedi?

merhaba kızlar ancak gecmısı okuyup bıtırebıldım ......
damlacım masallah bebısıne sımdıden vermıs pozunu heeheeee.....
cığdem senın gıbı bı arkadasımvar bı yere tutunmadan yuruyemıyor hemde onun cok onceden basladı..cok zor ınsallah gecer bebek sınırlere baskı uyguladığı ıçın oluyor sekerım...
cısemcım dedenden haberlerı beklıyoruz kendını strese sokma insallah duzelıcek

kızlar dedem haala ameliyatta çıkmamış daha.mafoldumben
ters bişeyler mi oldu anlayamıyorum 7 den beri kaç saat...

Benim doktor boyayı 5. ayda serbest etmişti zaten. Normal ya da bitkisel konusuna değinmedi tabi ama bitkisel en iyisi. Ben 2 defa bitkisel ile boyattım. Bi 5. ayımda boyattım, bi 7. ayımda , bi de şimdi doğumdan önce boyatırsam mis gibi olur. Beyazlarla başım dertte çünkü. Yaştan ötürü değil tabi ama genetik birşey. (((

Berrakada maşallah bebişine..benim kızımında tam yüz değil ama burun ve dudağının aynen o şekliyle bi fotosu var..demekki hep benzerler birbirlerinee D o dudakları burunu sıkıvereceksin şöyleee.

Berrakada Maşşallah nasıl tatlı bebişin. Benimki de son 2 kontroldür hiç göstermiyo kendini. Elleri yüzünde. Doktor amcası oynatmaya çalışıyo tık yok. Oynamıyo. Çok güzel çıkmış. Daha önce doğum yapan arkadaşlar aynısı olduğunu sölüyolar bebişin doğunca da...:))) Ya bi demerak ediyorum sizde sancı çıkmamış. 36 haftadasın galiba. Ben de 33 haftadayken çıktı. Çok mu erken???

benim de genetik 15 yaşımdan beri var beyazlarım vallahi bn de mi boyatsam napsam.. off çok zor ya iki arada bi derede olmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…