2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kalmaz kalmaz bence kalmayacak 3 kişi olarak kutlayacaksınız bu sefer yıldönümünüzü
özlem dediydi dersin

Amin canım yaaa :1hug: bir doğursam da şu acılarım dinse. Uykusuzluğa bile razıyım; ya kızlar şu benim kalça ağrısına voltaren sürsem birşey olur mu? bilmiyorumkismile

sen mi demiştin bana biz çok benziyoruz senle düşüncelerimiz falan diye.
İçimi okudun canım biliyor musun?

tek dileğim epidural normali güzelcene atlatıp hemencecik ayağa kalkmak ve kimseye muhtaç olmamak.

Evet ben demiştimm.. inşallahh allah gönlümüzden geçenleri yaşatır bize canımm.

midem çok fena kızlar yaaa ağrıyoo yanıyor birde gaaz niye oldu anlamadımm. canım hiç bişey yapmak istemiyooo.

selamlaaaaaar....canım öncelikle dedenden iyi haber almışsındır inş. geçmişi pek okuyamadım...ya da henüz almadıysan hayırlı haberle sevinirsin inş.:Saruboceq:

ben kürtaj oldum daha önce(bebeğimin kalbi durmuştu) ve tüm o saatler boyunca açılma için ilaç veriyolar vs vs..açılmayı hep elle kontrol ettiler,alet kullandıklarını sanmıyorum açılma için yani....

benimde 42.haftada 16 ağustos oluyorr kendi doğum günümm.amaa nayır nolamaz beklemek istemiyorum o kadarrr.
bu arada ben sana şeyi sorucaktım belki duymuşundur.hani bi test var doğuma az kalıp kalmadığını öğreniyosun.düz bi zemine bacaklarını uzatıp destek almadan bi ayağın baş parmağını diğer ayağın baş paramğının üstüne koyamıyorsan 2 gün içinde bebiş geliyo demekmişş.valla ben koyabiliyomm..

kızlaaaaar biri içimdeki canavarı sakinleştirsin fırlıycak karnımdan....ayy hem hoşuma gidiyo hemde beni mahvediyo yoruluyorum resmen....bi o tarafa toplanıyo bi, bu tarafa nasıl sivriliyoçok kasılıyo karnım...anlamadığım şimdi bu sadece bebeğimin hareketleri mi yoksa kasılmalar da mı oluyo????

ben buna bayıldımmmmzemuszemus

offffff dedem daha çıkmamış ameliyattann.mafoldumben
10 kere aradım sabahtan beri annem dedi tamam ben haber vericem
çıkınca...allahım can mı dayanır ?kan mı dayanır bu kadar saat 7 den beriimafoldumbenmafoldumben

cnm doğum için gidince malesef dr.lar ebeler gelen giden hepsi parmaklıyo valla cnm usg de sadece bebğe bakıyorlar bide nst ilk gittiğinde sonra parmak hep
ben şimdi kontrole gidince çok ağrım oluyo dediğim için dr.da çatı muayenesi yerine usg ile bakıyo daha şu kadar cnm var bebek tam inmemiş diyo cnm
parmaktan kurtuluş yok

Amin canım yaaa :1hug: bir doğursam da şu acılarım dinse. Uykusuzluğa bile razıyım; ya kızlar şu benim kalça ağrısına voltaren sürsem birşey olur mu? bilmiyorumkismile
cnm prospektüsünü okumadan sakın sürme
as hoşgeldin cnm
kız ilk defa duydum sanmıyorum öyle olacağını
kızlar randevumu aldım 10 ağustos 11de bebeğime kavuşuyorum :)

hadi gözün aydn cnm

hayırlı olsun aslıcım ayy ne güzel ya gününün belli olması...geri sayım başlasın....:))

evet canım ya çok heyecanlıyım aklıma geldikçe ağlıyorum haftaya değil sonraki hafta bu zamanlar oğlum kucağımda olacak şu saatlerde düşünebiliyor musun nasıl heyecanlanmayayım

bu arada ben diğer yemekleride yaptım:)) ya bana hiç sancı falan olmuyor yani belki olanlar sancıdır belime bi ağrı giriyor bazen bazende kasıklarıma ama kramp gibi kasıklarıma giren ağrı bi süre kıpırdayamıyorum sonra geçiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…