2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba canım , bol bol emzir evet iyi geliyormuş. Senin ağrı durumun nasıl ? Öptüm

Kızlar biz geldik topiğimizde doğuran gelmiş geçmiş bütün anne bebeklere Allah uzun ömürler versin Allah analı babalı büyütsün darısı bizim başımıza hepsine maaşallah...

Ayy çok heyecanlandım normal kim douracak die merak ediyodum 2 kişi normal dourmuş dr günay ve hele hele italyadan a çok şaşırdım :))

Ayy çok heyecanlandım normal kim douracak die merak ediyodum 2 kişi normal dourmuş dr günay ve hele hele italyadan a çok şaşırdım :))

ben de heyecanlanıyorum.
aa pınar (italyadn) normal doğurmamış yavv ben geçmişte mesajını gördüm nişanı falan
gelmiş dr.sezeryana almış 1 ay erken geldi falan diyordu...

Annem geldi cumartesi inşallah gitmeden oğluşum gelir kaç gündür pc nin önünden kalkmıyor kaydirigubbakcemile3 ders çalışmaktan inşallah oğlşum 30 temmuzda gelir hem annem burda olur hem de anneannesinin doum gününde gelir :))

ben de çok çok iyi takip edemiyorum özlemcim.nasıl oliym işte geçen hafta
bi korkuttu doruk bizi geliyorum diye şaka yaptı sancı kanama falan hastaneye
gittik.dr.her an dedi ama halen bekliyoruz doruk paşanın keyfinikaydirigubbakcemile3
şu an 2 cm açıklığım var allahtan yavaş yavaş ve sancısız açılıyorum ben geri sayıyorum
bir de kaldı 7cm gibikaydirigubbakcemile3
evet bence de evde olmak kadar güzel bir duygu yok ben çalışmadığım halde bunu
söylüyorum çünkü bu zamanlarda öyle çok iş oluyor ki evde yıka ütüle koy falan.
öööyle zaman geçiveriyor bebişin işleriyle.
valla suni sancı benim için kaçınılmazmış doktorum öyle dedi.allah alah bende mi bi
sorun var acaba diyorum ama anlamıyorum niye suni sancı kaçınılmaz diyor.çok
aceleci kendisi acaba açılmam olsun da bir önce bitsin diye mi diyor bilmiyorum.
neyseki anesteziye güveniyorum.bugün sordu çok mu korkuyorsun dedi ben de
evet çok korkuyorum ama korktuğum kadar da normal doğum istiyorum sonuna
kadar vazgeçmeyeceğim dedim.tamam dedi.nasıl uygulanacağını falan anlattı.
,
Bu gün dideme de yazdım aylardır konuşuyoruz burada nokta kadardılar cm ne ki
mm konuşuyorduk şimdi kucağımızı dolduracaklar ayyy inanamıyorum.zemuszemus

evet pınar sezeryan ile doğum yaptı. Çok da rahat geçmiş darısı bizlerin başına.

didemde öyle söyledi maşallah hiçbir sorun olmamış çok iyi
geçti dedi.allahım inşallah herkese sorunsuz doğumlar nasip etsin.
nasıl merak ediyorum masal bebeciği anlatamam...

şimdi nurcan ın doum hikayesini ookudum off yaa bende epidural istiyorum yaa inşallah kolay doum olur ama pek sanmıyorum çünkü hele bu 2 gündür sancılarım beni korkutuyor daha şimdiden böyleyse die 2 gün daha sabretse bari dr umuz gelince gelse ve mümkünse gündüz herkes hastanedeyken :).
Yarından itibarende rezene içmeye başlayacaım bakalım

hoşgeldin canım :) maşallah bebeğine...

sezryan olacağın bugün mü belli oldu yoksa tarihi mi bugün verildi hayırlısı olsun... sağ salim al inş. kucağına yavrunu :))

saol cnm
bugün belli oldu.zaten kilosuna göre karar verecektik bebeğin.
inş hepimiz sağ salim alırız.dualarınızı bekliyorum.

insallah canımyaa hepımız bıoran once kavusmak ıstıyoruz .....ama daha bellı değıl dı senınde ne oldukı doktorun anı karar verdı canım bıde bebısın nasıl ......

aslında ani karar değilde kesinleşmemişti.bebeğin kilosuna bakarız diye konuşmuştuk en son.ama bugün kesinleşince ve günü belli olunca çok heyecaanlandım.allahım hepimizin yardımcısı olsun inş
dualrınızı nolur eksik etmeyin.

kızlar bu arada slm.
geçmişi okuyamadım.evde değilim şuan.umuarım herkes ii dir.son sayfalarda sadece doğumlar oılmuş onlar dikkatimi çekti.inş bebeklerimizde anneciklerde sizlerde ii sinizdir.
öpüyoerum hepinizi...

meryemcim hayırlısı olsun tarihi almışsınız.
neye göre sezeryana karar verdi ki cnm doktorun?

çok heyecanlı bi bekleyiş bu.
bebeklerimiz geldikten sonra ne yaparız buraya bukadar girebilir miyiz bilmiyorum
vuslat çok yaklaştı yaklaşık 1 ay sonra hepimizin melekleri kucağında olacak.
çok heyecanlı bi bekleyişti bu.Burası olmasaydı ne kadar heyecanlı olurdu onu bilemiyorum
tabii.burası daha da zevkli hale getiriyor hamilelik sürecini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…