2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

dedem yarın sabah 7 de ameliyata giriyor.bu kandil gecesinde hepinizin
yürekten dualarınızı bekliyorum canlar...
k.kardeşimin de beyin anjiyosunun sonucu belli olacak yarın allahım ikisine de
hatta bütün hasta olanlara şifalar versin bizlere ve bizim yolumuzda olan herkese
de kolaycacık doğumlar nasip etsin inşallah.

meryem_m canım şimdiden gözün aydın. sağlıkla kucağına al inşallah.
drgunay da doğum yapmış. ne güzel.
bana da cumartesi doğuracakmışım gibi geliyor ama bu sadece his o kadar :KK43:

saol cnm.inş hepimiz hayırlısyla kucağımıza alırız yavrularımızı.
evet valla teker teker anne oluyoruz.
cnm hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.

akşam doktor kontrolümüz vardı...doktorumuz geçen hafta tatildeydi ve beni bekle doğurmak için demişti.bugün nst'ye bakınca oo sen iyi beklemişsin dedi.bu hafta doğurma ihtimalin çok yüksek dedi...eğer bu hafta olmazsa önüzmüzdeki salı saat 7'de sezeryana alacak..bebişin maşallah kilosu çok iyi..benim normal yapmam çok zormuş yani,hoş zaten sezeryana da karar vermiştim.37. haftadayım ancak ultrasonda 40 gözüküyor.heyecan bastı beni de.Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun...

hatta bütün hasta olanlara şifalar versin bizlere ve bizim yolumuzda olan herkese

canım Allah dedeni size bağışlasın,kardeşininde inşallah sonuçları iyi çıkar..sen içini ferah tut,dua at...

Canım inşallah sağlıklarına kavuşsunlar , Allah yardımcıları olsun hepsininin & hepimizin.

çok heyecanlı bi bekleyiş bu.
bebeklerimiz geldikten sonra ne yaparız buraya bukadar girebilir miyiz bilmiyorum
vuslat çok yaklaştı yaklaşık 1 ay sonra hepimizin melekleri kucağında olacak.
çok heyecanlı bi bekleyişti bu.Burası olmasaydı ne kadar heyecanlı olurdu onu bilemiyorum
tabii.burası daha da zevkli hale getiriyor hamilelik sürecini.

ayy evet yaa birde ilk olup hiç bir tecrube olmayınca daha heyacanlı oluyor.

bence biz alıştık bebekler gelsede ugrar bakar cıkarız burası olmadan olmuyor artık nem tum gun girmediysem bile gece okuyorum bişey kaçtımı diye:)

Yaaaa ben demedim mi pazardan dönene kadar doğurmayın diye. kaydirigubbakcemile3 Pazara gittim geldim yeni bebişlerimiz de gelmiş. Maşallah onlara. :nazar: Allah bize de hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah. Defne'cim Allah dedene ve kardeşine şifa versin.İnşallah bi an önce sağlıklarına kavuşurlar. :Saruboceq:

akşam doktor kontrolümüz vardı...doktorumuz geçen hafta tatildeydi ve beni bekle doğurmak için demişti.bugün nst'ye bakınca oo sen iyi beklemişsin dedi.bu hafta doğurma ihtimalin çok yüksek dedi...eğer bu hafta olmazsa önüzmüzdeki salı saat 7'de sezeryana alacak..bebişin maşallah kilosu çok iyi..benim normal yapmam çok zormuş yani,hoş zaten sezeryana da karar vermiştim.37. haftadayım ancak ultrasonda 40 gözüküyor.heyecan bastı beni de.Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun...

tarih verdi mi doktor ? Benimkinin de kafası büyük çıkınca hoop 10 ağustosa geldi 15 ağustostan. Ben de 7 ağustosa sezeryan tarihi aldım , italyadan pınar da 17 ağustosa gün almıştı ama 22 temmuzda doğdu kuzucuk. Valla heran olabilir bu bıcırıkların ruh haline kaldık :)) İnşallah kolay doğum olur , bebişlerimiz de sağlıkla kucağımız alırız.

hayırlısı olsun canm.sancıların mı yüksek çıktı nst de..
benim de bugün bebişimin kalp atışları daha düşük.5 gün önce girdiğimde
136 140 falan dı bugün hep 123 125 falan çıktı.dr.um 120 den aşağı düşerse
tehlikeli dedi.aklıma takıldı...
kilosu kaç bu arada?

allah her ikisinede acil şifalar versin canım

Merhaba güzel anneler.
Geçmişi okuyamadım. Hemen yazayım dedim.
Oğlum geçen perşembe saat 12'de spinal sezaryenle dünyaya geldi.
İkimizde çok iyiyiz. Hiçbir sorun yaşamadık.
İki gün hastanede kaldıktan sonra evimize geldik.
Umarım hepiniz bebeklerinize sağlıkla kavuşursunuz.

Hayırlı & geçmiş olsun canım , Allah analı babalı büyütsün inşallah.

Ben de epidural spinal kombinasyon sezeryan ile planladım. Nasıl oldu ağrı sızı v.s.

kızlar birazdan doguma gidiyorum daha yeni hastaneden gelip dogum cantamı alıp simdi gidecem bebeğin suyu azalmış ve bebek rahm agzına iyice yerleşmiş doktor riske atmayalım hemen alalım dedi.20 dakka önce kan verdim cıkan sonuca göre epdural mi genel mi spinal mi olacağı belli olacak.saat 15:00 gibi falanda doguma girerim..gelince eve sizleri haberdar ederim..herkese hayırlı dogumlar çok heyecanlıyım...

Aklım sende ne yaptın acaba ? İnşallah herşey yolundadır , dualarımız senin ve yavrunla.

tarih verdi mi doktor ? Benimkinin de kafası büyük çıkınca hoop 10 ağustosa geldi 15 ağustostan. Ben de 7 ağustosa sezeryan tarihi aldım , italyadan pınar da 17 ağustosa gün almıştı ama 22 temmuzda doğdu kuzucuk. Valla heran olabilir bu bıcırıkların ruh haline kaldık :)) İnşallah kolay doğum olur , bebişlerimiz de sağlıkla kucağımız alırız.

evet ebrucum 3 ağustos salı gününe gün verdi..sata göre benim doğum tarihim 15 ağustostu..artık bu saatten sonra hepimizinki her an gelebilir,hayırlısı olsun hakkımızda..

hayırlısı olsun canm.sancıların mı yüksek çıktı nst de..
benim de bugün bebişimin kalp atışları daha düşük.5 gün önce girdiğimde
136 140 falan dı bugün hep 123 125 falan çıktı.dr.um 120 den aşağı düşerse
tehlikeli dedi.aklıma takıldı...
kilosu kaç bu arada?

canım ben geçen hafta gittiğimde kilosu 3300 çıktı ama doktor dedi ki bu haftalarda yanıltıcı olur sen bunu 2900 düşün dedi.bu hafta 3900 çıktı yine 400 gr düşsek 3600 olur o da bir haftada çok dedi..yani benim oğlan birazcık iri olcak teyzesi..bu annenin ve babanın doğduğu kiloylada çok alakalı olabiliyormus.bende 3700 doğmuşum..bende bugün itibariyle toplam 17 kilo almış durumdayım.53 ile başladım bugün 70 i gördümeyvahedigeldismile

offf sancım var yine baya baya..ara ara geliyor eşim de yok evde..

benim de eşim evde yok..sancımda oluyor..sürekli karnımda bir kasılma var iki tarafımda sipsivri oluyor.geceleride bel agrısı be adet sancısı benzeri bişiy hissediyorum.sende adet sancısı gibi bişiy oluyor mu tatlım.*
nst'de sancı çıktı ve benim sancılarıjm bayağ sıklastı yarım saaten daha kısa bile diyebilirim..

ya kızlar bişi sorcam bugun 6dan beri bende bi hal var.değişk yani.:)) bide anlasam ney..
bilen varsa cevaplarsa sevınırım.karnım kaskatı olıuyo.mesela suan sol tarafta bi kasılma var.ama agrım yok CADIARZU
sizce bu doğum sancılarımı napsak bilemdım..

X