2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar.
kontrolden geldim.
bebişim baya ii mşlh.
veeeee süprizzzz cuma günü sezeryana giriyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...
eyvahedigeldismile

selam kızlar.
kontrolden geldim.
bebişim baya ii mşlh.
eyvahedigeldismile

hoşgeldin canım :) maşallah bebeğine...

sezryan olacağın bugün mü belli oldu yoksa tarihi mi bugün verildi hayırlısı olsun... sağ salim al inş. kucağına yavrunu :))

selam kızlar.
kontrolden geldim.
bebişim baya ii mşlh.
eyvahedigeldismile

insallah canımyaa hepımız bıoran once kavusmak ıstıyoruz .....ama daha bellı değıl dı senınde ne oldukı doktorun anı karar verdı canım bıde bebısın nasıl ......

dıdemde sağ sağlım masalına kovusmus darı bekleyen annelerın basına ....
dr gunaycım bebısler erken gelmıs ama bı problemınız yok cok sukur alah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın canım.....sutun gelmıyor dıyee stres yapma sezeryanda gec gelebılıyor sekerım insallah ıkısınede yetcek kadar olur

Ayy maşallah sıra bize geliyor hakikatten çok heyecanlanıyorummmmmmm

Arkadaşlarım hepinizi tebrik ediyorum , Allah bağışlasın yavrularınızı , hayırlı sağlıklı evladlar olsunlar. Hep iyilerle güzelliklerle karşılaşsınlar.

kızalr topıkte 16 kısı doğum yaptı sadece 2 si normal diğer lerı hep sezeryan yaaaa....

evet yaa :)) tarihin bilinmesi açısından çok iyi ama normal in de ayrı bir heyecanı var tabi bir de stresii.... offf bizimkiler de gelse artıkkk

bu arada gök gürlüyor hava soğumaya başladı çok şükür bugün rahat bir uyku uyuyabilirz inş. :)

meryem_m canım şimdiden gözün aydın. sağlıkla kucağına al inşallah.
drgunay da doğum yapmış. ne güzel.
bana da cumartesi doğuracakmışım gibi geliyor ama bu sadece his o kadar

Biz de bugün eşim babaannemi dr'a götürüp geldikten sonra bebişin kıyafetlerine giriştik. Birşeyi yok gibi duruyordu 3 çamaşır makinası dolusu kıyafet çıktı maşallahhh . 2 kere çalıştırdık makinayı asacak yer kalmadı 2 çamaşırlık da doldu. Daha renklileri ve çorapları yarın yıkamaya çalışacam. Bütün etikerleri kes ambalajları aç baya el oyaladı.

Yarın temizlik günü ütüleri yapılsın kuzumun yerleştirelim artık dolabına.

Maltepe dağlarında acaip gök gürüldüyor bakalım bir bastıracak yağmur ... Kara sinekler saldırıyor çıldırdılar yağmur geliyor diye.... Hepinizi öptüm çok acıktık :))

kızlar slmm bugün kontrolüm vardı ama ben nst deyken dr acil doğum teli geldi muayenem yarına kaldı nst sonucunu aldım onada yarın bakçak %30-50 arası sancım çıktı 20 dk da 2 kez normal mi acabaya ilk defa girdimde

istanbulllll fenaaa. ya valla mevsimler karıştıııı. temmuz sonu hala yağmurrrr. dışarı çamaşır asamıcaz yaz günüüüü. aslnda serinlşetmekten çok rutubet yapıyor yağmur ama bereket mübarek gün yağsınnn bize bolluk bereket getirsinnn
bugün dualarınızda beni ve oğluşumu unutmayınn takrar hayırlı kandillerr

bugün sancım var sankı boyle aşağı baskı yapıyo bızımkı neoluyo anlamadım halsızımde bıanda gıdersem şaşmam.

kızlarrrr serdem dr günay felan doğurmuş ya.. ne ara valla şaşırdım....
kandiliniz mübarek olsun bu arada...

kızlarrrr serdem dr günay felan doğurmuş ya.. ne ara valla şaşırdım....
kandiliniz mübarek olsun bu arada...

seninde ve bebişlerinde mübarek olsun canım:)
vallahii allah sıra ile hepimize sağ salim kucaklamayı nasip ediyor çok şükür darısı en kolayından hepimizin başına insallah...

böyle gök gürültülü yağmur birden bastırınca bana da korkudan sancı girdi annem diyor insallah doğurmassın bu yağmurda o kadar bekledin:)

Günay hangi ara doğurmuş..dur bakayım bi geçmişe..çok şaşırdım vallaaa.
ya listede gördüm....

yağmur berekettir..bende yağmurda doğurdum bebişlerimle eve gelirken heryerde sel vardı:)

merhabalar arkadaşlar maşallah doğumlar sıklamış artık doğum yapan arkadaşlarıma allahım analı babalı büyütsün inşallah sağlıkla hayırlı evlatlar olsun doğum yapacak arkadaşlarımada hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah
bizde yiğit beyle bütün gün emzir uyut kaldır başka hiç bir iş yapmıyorum annem iyiki var tek başına zor olur valla hafif sarılığı var onuda emerek atıcakmış o yüzden bol bol emzirmeye çalışıyorum allahıma binlerce şükürler olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…