2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

çıtçıtlı body hiç kullanılmıyor ama sen bilirsin tabi..

alt açma bezi unutmayın derim

En az 15 tane bez olsun her ihtimale karşın

anneniz kayısı hoşafı yapsın bol bol tüketin. Gerçi hastane menüsünde de olacaktır mutlaka.. Sezeryan doğumlarda en büyük sıkıntı barsak gazının sıkışması. İkinci gün ben o gaz çıkana kadar çok çekmiştim. Kayısı hoşafları nispeten işe yaradı...

Su iç, derin nefes al yavaş yavaş ver, yatıyorsan veya oturuyorsan ayağa kalk ve biraz yürü, evde plates topu varsa üzerine sırtın dik olarak otur... mucizevi şekilde üzerine oturmak ağrıyı geçiriyor. Bana da bir ara çok oldu bu dediğin ağrı. Braxton Hicks... Geçirmek ve başa çıkmak için bir kaç yol denemelisin. Benim yöntemlerim bunlar...

alt açma koyucam ama yazmamışım sanırım çıkarırım bodyi. hoşafda iyi fikir kavonozla götürürüz hem sıcakk soğuk soğuk içilir benimde sezeryann inş

çok su içiyorum zaten cnm. ama top yok:) şuan iyiyim ama korktum vallaa

çok su içiyorum zaten cnm. ama top yok:) şuan iyiyim ama korktum vallaa

Ve bu arada sakın suyu bir dikişte içme. Yudum yudum iç. Hızlı içilen su vücuda yaramadan direk böbreklere gidip oradan da atılıyor. Ve bizim durumumuzda bu böbreklere hzlı giden su farklı baskılara da yol açıp ağrıya, sancıya neden olabiliyor.

ben en iyisi gidip yatayım birazz inş uyurum yaaaa. yarın bakalım nolcakkk sancı falan çıkacakmıı? gelince yazarımm

tamamm çok sağollolumunekankayizsmile

tamamm çok sağollolumunekankayizsmile

Ne demek, zevk duydum :)) Böbreklerden çok çektiğim için bu konularda bilinçlendim artık. Hamilelikten önce acı eşiği sıfırın altında biriydim ama hamilelik bana daha güçlü olmayı ve acıyla baş edebilmeyi de öğretti. kaydirigubbakcemile2

kıslar ilk defa gecenin bu saatnde burdayım teyzemlerden yeni geldik ve bende uyku sıfır malum kuzenim evleniyor yarın kına pazarda düğün hayırlısıyla sorunsuz atlatırız inşallah:)
bugün işte son günümdü ayy yaa nasıl ağladım hıçkıra hıçkıra anlatamam hemde ağlattım:) eh malum 8 senemi verdim gün saysamda çok kötü oldum yani işyerimden ayrılmaktan ziyade arkadaşlarımdan ayrı kalmak beni daha çok üzdü gidermiyim tekrar hiç bilmiyorum
yeni bir hayata başlıyoruz bunu anladım braz heycanlı biraz korkutucu Allah hakkımızda hayırlısını versin hepimizin kızıma yaklaştığımı hissediyorum:)

neyse canlar hepinize iyi geceler
kimse yazmıyor:))
gideyim uyumaya çalışıyım yarın yorucu birgün olucak
hepinizi öperim

GunAydın. KıZlar nasılsınıZ. SAnırım daha normAl. DOgum. Yapan yok butun bebekleronE kAvuSAn aRkadASlArın gözü AyDıN. Allah. AnAlI. BABAlı buyUtSun İnşallah. Bizde. Pazartesi gideceği. Artık CoK Sıkışıyor. MELEgIM ayağı hep dışarıda. Cok yurUyEMIyoruM. IS yApAMıyOruM.

Günaydınnnnnnn, Ben de bu gece 3'de yatınca yanlızca 1 defa wc ziyaretine kalktım nispeten güzel uyudum. 9'da kalktık kahvaltımızı yaptık , Alışverişe gideceğiz evde sebze meyve et hiçbirşey kalmadı.... Çok sıcak şimdiden ter içindeyim bugün İstanbulda nem oranı % 83 olacak...

Hepinize çok güzel haftasonu geçirmenizi diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…