2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

çok gerginim ben gerginim ama eşim bi o kadar rahat onun rahatlığı beni daha da sinir ediyor durumun ciddiyetinin farkında değil ve bu durum beni çileden çıkartıyor ki normalde acaip pimpirik hastalık hastasıdır ama bu konuda vurdum duymaz off şu ağustos gelse dr sezeryanla alsa bebeğimi bende kurtulsam stresten

aman canım dikkat et, yediğimiz diğer şeylerdeki tuzları da göz ardı etme sakın, peynir, zeytin, ev yapımı salçalar falan...
yat dinlen sen, ama stres falan da yapma kendine... bebişini düşün yeter:)

Bende burcu ya tamda bunlardan bahsediyodum yani peynir,zeytin gibi gıdalarda da oluyo tuz..dikkat etmek veya tuzsuzlarından almak lazım..ekmekte bile var.annemdede tansiyon olduğu için ordan az çok biliyorum.

cnm onlarda bazen böle vurdumduymaz olabiliyo.boşver sen bebişini düşün.

benim sezeryan doğum ama hemen sütüm geldi. Çünkü çok mutluydum, humana steel tea işe yarıyor gerçekten. Bulgur pilavı da tesadüfen farketmiştim çok arttırmıştı. Yediklerime hiç dikkat etmedim aman gaz yapar falan dediler, hiç de bişey olmadı.

Mucuk mucuk emerken öyle çok yoruluyorlar ki çok üzülüyordum ben de..Bizim göbek bağımız 14. gün düştü, bayaa geç yani. Göbek düşene kadar bebeği yıkamadık ama şimdiki aklım olsa yıkardım.. Göbişine mandal gibi bişey takıyorşar bir bakıyorsunuz düşmüş. Öncesinde hergün alkol ya da benzeri losyonlar dökerek dezenfekte ediliyor göbek, hastane çıkışı anlatacaklar size zaten merak etmeyin...

Yıkarken bebeklerin kulaklarına su kaçmazmış, biz çok korkardık da kaçmasından. Hani şu ünlü bebek hemşiresi vardı ya adını unuttum. Bardakla kulaklarına su bile dökseniz içine su kaçmaz demişti. Kulak yapıları bebekken biraz farklı olurmuş...

belki de seni telaşlandırmamak için rahat görünmeye çalışıyordur canım..bizler bugünlerde çok hasssasız ve bazen yanlış anlayabiliyoruz.yani şahsen ben öleyim.gerginim ve tahammülsüzüm.sende endişe etme biraz daha dikkat et az kaldı zaten

Kitabın fiyatı iyiymiş yaa bende alsam iyi olucak :)) saolun kızlar )

Burcu cum üzme kendini..ne kadar stres yaparsan o kadar kötü senin için.eşler biraz halimizden anlamıyolar..dediğin gibi kendilerine azcık bişey olsa nasıl ortalığı velveleye verirler..genelde aynılar bi tek seninki değil yani.o yüzden onu hiiiçç takma..bebeğini düşün kendini düşün..az kaldı sabır..

evet canım Ayşe Öner'in bi seminerine katılmıştım ben de öle dio, kulakları bizim gbii değilmiş, iç kısmı zamanla oluştuğu için su kaçma ihtimali yokmuş. belli bi zaman kadar hatta 1 yaşına kadar mı ne, yanlış bilgi vermeyeyim bakaiim bi ara videolarıma da yazarım tekrar, hatta kulak çubuğunu da önermemişti...

Oy kuzum, düşünme bu kadar.. Aslında vurdum duymaz değiller, sadece onlar da gerçekten panik ve seni de panikletmemek için sakin numarası yapıyorlar, ben de eşimden biliyorum. Nasıl davransa suç oluyor adam... Ama aslında seni çok düşündüğü için nasıl davranacağıdan emin değil ve farkında olmadan seni daha çok strese sokuyor..sinirlenme bu kadar lütfen :/

Kızlar benim koca bebğim ilgisizlikten sıkıldı:) kalkayım ben artık pc başından... hepinizi öpüyorum, ii geceler, rahat huzurlu bi gece sizinle olsun...

sağolsun kızlar dr da özellikle tembihledi zeytini ama ben uzun zamandır yemiyorum zeytin falan çok tuzlu diye peynirde suda bekletip öyle yiyorum bu kadar dikkat ederken olması sinir bozucu bide dikkat etmesem neler olucak demekki
neyse annemin gelmesine az kaldı artık o bakar bana tek korkum gece bi vakti tansiyon falan yükselmesi allah korusun çok tehlikeli neyse yarın tansiyon ilacı vericek muhtemelen gerçi evde tansiyonum yüksek değil 13-8 den yukarı çıkmadı hiç

Kızlar bende çıkıyorum yavaştan..hepinize güzel ve rahat uykulu bir gece diliyorum )

sanada iyi geceler sier bu arada burda yağmurdan sonra o kadar çok nem olduki anlatamam resmen nefes alınmıyor klimayı kalktığımdan beri kapatmadım hiç bu kadar olmamıştı yani keşke yağmur yağmasaydı dedim

Kızlar benim koca bebğim ilgisizlikten sıkıldı:) kalkayım ben artık pc başından... hepinizi öpüyorum, ii geceler, rahat huzurlu bi gece sizinle olsun...

Tatlı geceler canım :) benim beyimle hiç ilgilenmesem, neden ilgilenmedin demez, ara sıra yanıma gelip bakar, sonra işine geri döner.. Ama tam birer koca bebekler harbiden de

iyi geceler kızlarrr. acil cevapp bekliyorum. ya benim sağ kasığımaa bıçak saplanması gibi bir ağrı giriyor ama zıplatıyorr. şuan yok ama bir saatte 4 kere oldu şimdi adet sancısı gibi gelip gidiyooo korktum yarın nts varrr. yaklaştıkça stres arttı sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…