2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar.onatın bebeği çok güzel maşallah.darısı başımıza

ben dün dr.gittim. ölçümlerimiz doplerde normal çıktı 2,5 kg bi kızım var allaha şükür.doğuma kadar 3 olur dedi dr. idrar yolu enfeksiyonum yenilemiş.kasık ağrım ondanmış meğer.ilacımı içtim dün gece bakalım haftaya bidaha tahlil isteyeceğim. herkese iyi günler diliyorum.
bu arada izmir felaket ötesi sıcak

günaydın kızlar.onatın bebeği çok güzel maşallah.darısı başımıza

ben dün dr.gittim. ölçümlerimiz doplerde normal çıktı 2,5 kg bi kızım var allaha şükür.doğuma kadar 3 olur dedi dr. idrar yolu enfeksiyonum yenilemiş.kasık ağrım ondanmış meğer.ilacımı içtim dün gece bakalım haftaya bidaha tahlil isteyeceğim. herkese iyi günler diliyorum.
bu arada izmir felaket ötesi sıcak

maşallah canım kızınaaa:nazar:

benim salı günü gelmemi söyledi dr rapor için.sanırım salı başlayacak iznim. ama kendi işimiz olduğu için ara ara gelip gitmem gerekebilir belki.

slm kızlar.bu sıcaklardan eriyoruz resmen ya.artık ter değil su akıyo resmen.
bende pazartesi kontrole gidicem.çok heyecanlıyım.oğlum nasıl kaç kilo oldu acaba?kilosuna göre doğum şeklim belli olacak.inş herşeyin hayırlısı olsun.
gecede rüyamda oğlumu doğurduğumu gördüm.hiç acım yoktu.oğlum çok zayıftı ama zor tutuyodum elimde.ama boyu çok uzundu.rüya bile olsa duygusu farklı hakikaten.birde gerçeğini yaşayınca aman allahım.gözümün önünden bi sn ayıramıycam heralde.
oğlum canımın içi doğsun artık.

ıyıyız meryemcım ....oğlumun hareketlerıyle uyandım....sımdı babamızı baklıyoruz kahvaltı ıcın ....

insallah iyidir dmy sanırım olcaktı doğumu bugun

Günaydın kızlar :KK70: Ben az önce kalktım, çok şükür bütün gece dışarısı serindi, esti püfür püfür ve ben gece iç tuvalete bile kalmadım :KK70:

Zira sabah 5 rutin uyanış gerçekleşti, kalkıp bir tabak mısır gevreği yedim ve yine uzandım.. mis gibi uyumuşum :))) Şimdi sıcak olmaya başladı ama yine de enerjim yerinde çok mutluyum bu gün :)))

Yeni doğum yapanl meleklere bolca sevgiler gönderiyorum... bu gün sanırım tam bir sevgi kelebeğiyim a.s. :1hug:

günaydın fıstıklar,nasılsınız..

bugün sayfa bomboş.tatilin tadını çıkarın.

gece saat 4 gibi lavabo ihtiyacı için kalkmaya çalıştım ,sağ tarafımdan destek alarak.nasıl oldu anlamadım bir anda sağ kalçamın içine ,kaba kemiğime bir kramp oturdu,ayağa kalkamadım,basmaya çalıştıkça,hareket ettikçe daha çok ağrıdı.birde sıkışmışım allahım dedim şimdi buraya yapıcam:)). .neyse ağrı şu anda hala geçmedi,topal ördek gibiyim..daha doğuma çok var ,günler gittikçe zorlaşıyor.allah yardımcımız olsun ..sağ salim bebişlerimizle birlikte atlatalım doğumlarımızı..

günaydın arkadaşlar biz bugün nst ye gircez de kaç dk sürüyor bu haftada bilen var mı???

günaydın fıstıklar,nasılsınız..

bugün sayfa bomboş.tatilin tadını çıkarın.

gece saat 4 gibi lavabo ihtiyacı için kalkmaya çalıştım ,sağ tarafımdan destek alarak.nasıl oldu anlamadım bir anda sağ kalçamın içine ,kaba kemiğime bir kramp oturdu,ayağa kalkamadım,basmaya çalıştıkça,hareket ettikçe daha çok ağrıdı.birde sıkışmışım allahım dedim şimdi buraya yapıcam:)). .neyse ağrı şu anda hala geçmedi,topal ördek gibiyim..daha doğuma çok var ,günler gittikçe zorlaşıyor.allah yardımcımız olsun ..sağ salim bebişlerimizle birlikte atlatalım doğumlarımızı..

günaydın canım,geçmiş olsun,aman dikkat et iyice ağırlaştık...havalarda çok sıcakkk

Günaydın kızlar :KK70: Ben az önce kalktım, çok şükür bütün gece dışarısı serindi, esti püfür püfür ve ben gece iç tuvalete bile kalmadım :KK70:

Zira sabah 5 rutin uyanış gerçekleşti, kalkıp bir tabak mısır gevreği yedim ve yine uzandım.. mis gibi uyumuşum :))) Şimdi sıcak olmaya başladı ama yine de enerjim yerinde çok mutluyum bu gün :)))

Yeni doğum yapanl meleklere bolca sevgiler gönderiyorum... bu gün sanırım tam bir sevgi kelebeğiyim a.s. :1hug:

günaydın tatlım,
dün gece ankara çok sıcaktı ben uyuyamadım,yeni kalktım sayılır ama uyandığımda adet sancısına benzer bişiyle uyandım belim falan da ağrıyor,doktorumda tatilde doğurmamam lazım bi kaç gün daha:eek:lmaz:

ben de bugün hem basur için gidicem hemde bakalım sezaryenmı normlamı dıycek ilki normaldı ama şimdi sezaryen isityorum kaldım arada...

çok yorgun ve uykusuz hissediyorum kendimi bugün.bir an önce eve gidim yatmak istiyorum ama sıcaktan ne mümkün.klimaya sığınacağım yine.
herkese iyi hafta sonları

ben de bugün hem basur için gidicem hemde bakalım sezaryenmı normlamı dıycek ilki normaldı ama şimdi sezaryen isityorum kaldım arada...

Ben artık normalmiş sezaryenmiş düşünmemeye karar verdim. Düşündükçe strese giriyorum. O kadar bünyemi normale hazırladıktan sonra bi plasentanın gazabına uğradığımı düşündükçe ağlayasım geliyor.. ama düşünmüyorum o kısmı artık.

En güzeli o andan sonrasına odaklanmak. Hayal kuruyorum, Güneş'ime her gece banyo yaptırıp, masajını yaparken masallar okumayı... Öncesine kanalize olmuyorum artık... Ağustos gelsin artık, ve hızlı geçsin zaman mümkünse :))

X