2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

çünkü bu hastane izmir yolu üzerinde bursada.yani en yakın doğum hastanesi.tmm çok kötü demiyorum zaten.ama bursada acıbadem en iyisi.

hayir 4 tanesinin fiyati
internetten almak daha kolay geliyor bana :)

Evet kızlar göğüs kalkanını herkes öneriyo diyebilirim..geçen hafta hastanemdeki emzirme seminerindeki dr da bunları çok övdü.pedleri ise pek önermedi..bende almadım ama alıcam elimin altında bulunsun.çünkü kime sorsam herkeste bi göğüs acısı yarası var maalesef (

Şu bahsettiğiniz yabancı adamın makalesini bende okudum geçen 5s kuralı olan yazısını..ordaki kurallardan biri bizim geleneklerimizde olan kundakta var biliyomuydunuz!! ama tabi öle sıkı sıkı bi kundak değil diyodu..ince bi tülbent gibi yumuşak örtüyle kolları yanlarda değilde önde hafif çapraz gibi göğüs tarafında olacak şekilde hafif bi kundağı öneriyo.ayrıca bebekler anne karnında dar ve sıkı bi yere alışık oldukları için ilk doğdukları zamanlar da aynı şekli ararlarmış..yatağını çok boşluk olacak şekilde olmasın diyodu yani yastıklarla doldurun veya geniş bi yerde yatmasın diyodu.kendilerini boşlukta sanıp sıçrayarak uyanırlarmış ve güvende hissetmezlermiş hiç..(ayrıca emzirme eğitimindeki dr umuzda ayen bunu söylemişti) beyaz gürültüyü öneriyodu (bunu o yazıda anlamamıştım beyaz gürültüde neymiş demiştim ama sayenizde az önce öğrendim ne olduğunu )) aklımda kalanlar bunlar..

hayir 4 tanesinin fiyati
internetten almak daha kolay geliyor bana :)

Bu acıtır gibi görünüyor, esnek değil paçaları falan. Bundan da vardı watsons'da.
enim dediğim çok rahat yumuşacık, paçası beli esnek... :) Ben sana kargoyla yolliyim ya :)) Beğenmezsen bir şey kaybetmezsin, kullanmadan atarsın

Bende o lohusa kilotlarından almak istiyorum..tek kullanımlık çok iyi oluyor diyo kullananlar..
Benim gördüklerimde sanırım 5 liydi fiyatıda 5-6 lira gibi bişeydi..

evet canım, kollar sadece kundakta olacak, bacaklar serbest kalacak:) adam bu işi bilio, ben kitabını aldım yakamoz yayınlarından çok zor bulabildim bi hafta bekledim siparişi... mahallenin en mutlu yumurcağı adı ile ilk baskısı yapılmış şimdi de anne babalar için başarılı bir çocuk yetiştirmenin yoları adı altında piyasada var... bence herksein okuması lazım, şiddetle tavsiye ederim...

göğüs kalkanının ben faydasını şimdiden gördüm.benim göğüslerim yara oldu önce kremimi sürdüm sonra kalkanları taktım 2 günde geçti..kalkan almadan önce o acıyı 15 gün çektim.aventinkini aldım ben,doğum çantamada koydum..bence de alın inşallah göğüslerimiz yara olmaaazz

druma ulaştım pek hoşuna gitmedi durum sıfır tuz dedi sıkı sıkı tembihledi kesinlikle tuzlu hiçbir şey yeme ekmeğide azalt dedi yarın hastaneye gelme eşin gelsin onunla konuşayım ilaç vericem dedi sen evde yat kalkma dedi bakalım hayırlısı

tesekkur ederim kaydirigubbakcemile5

baya guzel reklam yaptin merak ettim ben de bakayim watsonsa...

doktordan çıkınca zaten eksiklerimi alaiim diodum ii oldu bunu da alaiim:)

Valla ben zaten yarım kundak yapmayı düşünüyodum yani hafifçe sarmayı :)) eski usullerde var zaten ne varsa..şimdi çoğu insan burun kıvırıyor ama ben bu konularda biraz gelenekçiyim..yani bizlere uygulanan bazı şeyleri aklıma mantığıma uygunsa bebeğime uyguluycam..sonuçta bizlerde bi arıza yok dimi ama :umursamaz:

Benimde çok ilgimi çekmişti yazısı çok araştırmış çünkü adam..kitabını kaça aldın cnm?

Bu arada ilginç ki ben normalde yemeklere tuz koymazdım, eskiden kalma bir alışkanlık. Tuz aramam ama benim doktorum da tuz yeme dedi. Yemiyorum dedim, hafif şişlikler var bunlar ya susuzluktan ya da tuz fazlasından olur dedi.. sonra farkettim, peynir, zeytin... bunlardaki tuz beni şişiriyor.. Artık suda bekletiyorum, gerçekten 1 haftadır ayaklarım rahat etti.

cnm dr unla konuşmana sevindim.biraz rahatlamışsındır.sakın takma kafana dr unu dinle.streste tansiyonu falan etkiliyor.

ben netten alıyorum canım kitaplarımı, 8.48'e aldım... kitabın fiyatı piyasada 13 tl...

Aaa cnm şimdiden nasıl yara olduki göğüslerin bilmiyorumkismile
Evet avent in kini öneriyolar dediğin gibi..geçmiş olsun bu arada..

Canını sıkma burcucum yaa..yat dinlen dediği gibi..yediğin herşeye dikkat et tuz açısından..bazı yiyeceklerin içinde kendiliğinden oluyo çünkü tuz..inşallah bi sorun olmaz düzelirsin en yakın zamanda..:teselli:

internette 13 tl görünüyor. hemen alayım ben de.

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=129346

edit: indirimle 8.48 oluyormuş :)
.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…