2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

birdeee çok büyükk oluyoorr 2 çantaa poşetlerrrr

Zaten Edirneye TEM'den gidiliyor sabah erkenden çıkarsanız , arabanızda konforluysa bir problem olacağını düşünmüyorum. Moral vermiş olursun dedeciğine... Tabii kendini iyi hissettiğin takdirde , sonuçta önceliğimiz minik yavrularımız.

ayyyy fahriyee bayıldımmm video yaaa..
nasıl biliyor ama ufaklık yaaaa..nasıl blinçli yapıor küçücükte yavv..

kızlar yaa bişiy sormak istiyorum
ayıptır söylemesi ben 1 hafta öncesine kadar kabızlık çekiyordum ama bugünlerde rahatladım sanki hatta hani böyle wc ye koşturarak gitmesemde cırcır oldum gibi. bunun doğumla bi ilgisi olabilir mi yada magnezyumun böyle bi etkisi var mı. önceleri 1 doz alırken sancı çıktı diye doktor 2 ye çıkardı da dozunu???

günaydınnnn ayy son gününnn:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

niyeee cnmmm

evet son günüm hatta son saatlerim
istediğim her an çıkabilirimzemuszemus

günaydın canım
çok mutluyum huzurluyum valla:))
evden ancak akşamları ve haftasonu gündüzleri uğrayabilirim yazarım gelişmeleri sizlerebayanssulusmile

ohh ohhh GÖZÜNAYDIIIIINN ve TEBRİKLEEEERRRalkisalkisalkis
artık bütün hazırlıklarını da tamamlarsın canım benim bitti işte bak kuzuyu beklicen
artık.kaydirigubbakcemile2

[B]canım evet tamamlıcam yavaş yavaş içim sine sine hazırlıklarımı:)
dedeciğine geçmiş olsun Allah ım yardımcısı olssun sende duruma göre davran canım biraz ağır durumdasın çünkü ama doktorunda gidebilirsin demiş bilemiyorum ki canım eşinle konuşup beraberce karar verin artıkŞeniz[/B]

günaydınlarrr...kız meraklandım ne kararı aldın?

günaydın canım nasılsın

günaydın canım
off bugünlerde eşimde benim sinirimi bozuyor:umursamaz:

günaydın canım
ben gördüm göbüşünüde yorum yazmadım burdan konuşuruz diye:)
özelliklede bluzüne bayıldım çok severim öle şeyleri bende hep o tarz giyindim hiç hamile bluzu almadım rahat şık sevimli şeyler aldım:kedi:

günaydın canım
Allah yardımcın olsun güzel haberlerini bekliyoruz
benim bugün sın günümm

didoşş bir de sen genel anestezi olacaksın kuşum ya
beni tanımazsanakannehir
sen kimsin be dersenohaoldumsmile ya da kovarsananestzinin etkisiyleohaoldumsmile
yok yok ben 2.gün geliym en iyisiohaoldumsmile

:roflol: :roflol: :roflol:

ay çok komiksin defnee:))

birdeee çok büyükk oluyoorr 2 çantaa poşetlerrrr

ben bana ayrı kızıma ayrı çanta hazırladım canım. o anda inş. eşim panik olup unutmaz evde. ben sancılanırım o benden beter tutuşur çünki kaydirigubbakcemile3

evet canım arkaya uzanırım belki diye düşünüyorum.araba gayet iyi yorucu olacağını
sanmıyorum.kendimi de iyi hissediyorum.zaten doğurmayacağım diye beynime
yerleştirirsem hormonlar da bi halt yiyemez sanırımkaydirigubbakcemile3inan ki ebrucum bunu öyle çok
istiyorum ki anlatamam.moral konusuna gelince dedemin beni görünce
ağlayacağı kesin bir de işin ciddiyetinden şüphelenmese bari ben gidince diyorum..

ayyyy fahriyee bayıldımmm video yaaa..
nasıl biliyor ama ufaklık yaaaa..nasıl blinçli yapıor küçücükte yavv..

bende yaaa kaçtır izliyorummm

burcuu bugünn inadınaa mesai yap

kızlaer kasıklarım da ağrımaya aşladı ve yüzüm gözüm şişti artık belki bugün doğururum hastane çantam hazır çikolataları ayarladım sayılır ya umarım 1 şey unutmam

Ben daha çanta falan hazırlamadım , bebeğin eşyalarını da yıkamadım 2 haftam kaldı :)) Ben kendime ve bebeğe ayrı çanta yapmayı planlıyorum. Puseti , şekerleri , kamera & tripodu, fotoğraf makinası vs.. biz hastaneye taşınacağız resmen :)) Lohusa şerbetini de yapalım plastik bardaklarda ikram ederiz gelenlere dedim ama annem heryeri boyarız dedi... Niye boyayalım ki termosa koyarız orda da buzdolabında durur... Kurupasta , meşrubat da almak lazım , suit oda tuttum gelenler rahatlıkla görüşürler beni rahatsız etmeden. Akşam da annemleri v.s. eşim eve bıraksın biz beraber kalalım istiyorum , zaten annem kana dayanamaz hem kendi bayılır hem de beni bayıltır :)) Kardeşimin çocukları var o da gelemez zaten ben eşimi istiyorum erkek kuvveti beni kaldırır oturtur v.s. Kayınvalidemler gelecek mi bilmiyorum biraz kıvırtıyor v.s. aman gelen de sağolsun gelmeyen de tınnnnn

ben çok pc başında oturamıyorum yorulyorum ev de çok kalabalık herkes iş yapıyor kusuruma bakmayın ne olur kızlar kendinize çok iyi bakın hepinizi çok seviyorum ve dua edicem

ben bana ayrı kızıma ayrı çanta hazırladım canım. o anda inş. eşim panik olup unutmaz evde. ben sancılanırım o benden beter tutuşur çünki kaydirigubbakcemile3

:))) ben belli bir yere koyup hepsini alıcaz diyicemmm bu arada ramazandan önce olursa bardakk falanda alıcammm

doktor sonrası uğrar mesaj yazarım size bir sorun olmazsa en kötü sabah yazarım hadi hepinizi öptüm çiğdoşum mesaj atarım 1 şey olursa sen de at doğurmaya kalkma sakın belnden önce

kızlar bişi soracağım.kendi kullanıcı panelimize giripte
kelimeye göre mesaj arıyoruz ya daha önce yazdığımız mesajlardan arıyor
yazdığımız kelimeyi.onu nasıl yapıorduk bilen var mı?ben unuttum...

20 yaşında bile olsa insan sonuçta operasyona giriyor herkes için risk var, kendine çevirirsin olmazsa "doğuma girecem seni görmeden girmek istemedim v.s." diye...

İnşallah operasyonları sağlıkla atlatır , şifasına kavuşur.

doktor sonrası uğrar mesaj yazarım size bir sorun olmazsa en kötü sabah yazarım hadi hepinizi öptüm çiğdoşum mesaj atarım 1 şey olursa sen de at doğurmaya kalkma sakın belnden önce

tamam cnm hadi güle güle bugün yazmaya çalış yaa didemim.
gir-yaz-çık hemen masalcık kaç gram olmuş iyi mi yaz okey cnm? 2 dk da bişiycik
olmaz hadi öptüm doğurmam merak etme doğurmamam lazım cnm...

evet yaa iyi fikir kendime çevirir olayı öyle söylerim..vereliniortak

msjımı gören yok muuu mafoldumben

ben de 2gün evvel gittim, nst.de ağrılarım varmış diye gene alttan muayene etti, geçen 10gün önceki muayenede de ultrasonda kafası çok iyi basıyor diye alttan muayene etmişti, ne o zmn ne de dün, açılmam yokmuş.. bolbol yürü ve su iç dedi.. bol suyu da netten öğrendim ki; bu yalancı kasılmalar susuzluktan da olabiliyormuş..belki ondan öle dedi.. benm korkum bebek doğma raddesine gelir de ben anlamazsam ve Allah korusun aksi bi durum olursa filan.. ama heralde henüz 10dk da 3kasılma olmuyor.. en belirgin belirti o sanırım.. aramızda 1gün olan bi arkadaşım da pzr doğum yaptı, kız onunki:) onun belirtisi de tuvaletini tutamamak imiş, artık ped takmıştım demişti.. sonra bunu birine anlatınca, aa onun suyu gelmiştir filan dedi.. bilemiyorum artık..ama kanaması filan olmamış hiç.. suni sancıyla doğurdu
sen neden öyle bir umutsuzluk içindesin acaba.. erken doğum riskin mi yüksek ki? Rabbim yardımcın ola...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…