2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

listede ıslak mendil 2 tane var fundacım
1 anne için
2 bebek poposu için yazıyor.
pişik kremini ilk alt açmadan itibaren sürüyormuşuz diye biliyorum ben.koysan iyi olur.havlu doğumdan sonra sez.da olsa mutlaka duş aldırıyorlarmış banyoları bile gördüm
bizim hastanede o yüzden yüz havlusu ayrı baş havlusu ayrı bir de banyo havlusu koydum.
ayrıca saç kremi de çünkü benim saçım kremsiz açılmıyor o yüzden koydum ben de...
kolonya da ben de yokmuş koyayım bari...

günaydınnn
sabah erken kalktım tahlil için kahvaltımı yaptım tepsi önümde uyumuş kalkmışım şimdi uyandım maşallah banaa dün gece uyuyamadım hiç acaip sıcaktı ki ben balkondaydım ama hiç esmiyordu bide kızım sağolsun nefes alamadım resmen 2 saat oturmak zorunda kaldım

Kızlar hepınıze hayırlı cumalar dılıyorum. Evdeyım, çok sıcak ve süreklı soğuk dus alıyorum. ılk kez cepten nete gırdım. Umarım hersey yolundadır. öptüm hepınızı

Son düzenleme:
ama adını unuttum özel msj atamıyormuş galiba kimdi ya hay allah hastane seçimi bölümüne yazmış sanırım sana bi şey sormuş

merhaba güzel anneler bugün doktordaydım 1 cm açılmam vardı ve sancılarım çok yüksek çıktı resmen 99 çıktı sancım doktor hastaneye yatırmak istedi doğum için ama açılmam az diye kıyamadı sıkılırsın eve git sancın çoğalırsa suyun gelirse hemen gel dedi yarın tekrar çağırdı sabahtan açılmam olursa doğum için yatışım yapılacak ama açılmam olmazsa pazartesi doğuma alacak beni suni sancı verecek sanırım olmadı sezeryana alacak anlaşılan pazartesi doğuracaklar kervanına bende girdim haberiniz olsun :))

selam,anneler ve bebişleri..
nasılsınız,hepinizin cuma günü mübarek olsun.dualarımız kabul olsun..

biz kızımla keyif yapıyoruz.gece sıcaktan uyuyamadık,şimdi çok uykum var..öpüyorum herkesi..

oyyy ne güzel.bizee taaaa 13 agustosa zaman verdı.tabi kızımız erken davranmazsa..Allah bi nefeste kurtarsın canımmm.stressiz girmeye çalıs doğuma.nası girersen öyle cıkıyosun.kendımden biliyorum..

Selam arkadaşlar oğlumla dr umuzdan geldik şimdi..
Herşey iyi ve normal çok şükür..suyu normal ve iyiymiş..kafası aşağıda yine herzamanki gibi..zaten son günlerdir kasıklarımda ağırlık hissediyorum..boynunda kordonda yok dedi şükürler olsun..kilosu için 3100 gibi ama 3 tür dedi normalde.yani sanırım usg ler gerçeğe göre biraz fazla söylüyo..en son 3 tür kilosu dedi çünkü..yine bir hafta önden gidiyoz..yani 37 görünüyo..doğum için nasıl olabilir gibi dedim şu an herşey normal görünüyo yani normal olabilir dedi..artık her hafta gelcen dedi..haftaya cuma yine gitcez yanii..bol su iç dedi..yürüyüş yapıyonmu dedi bende ağırlaştım pek yağamıyom düzenli olarak dedim ama yapıam çünkü normal doğum için çok faydası var..akşamları çıkarım artıkk..bide çatı muaynesi olcakmı dedimm şu an erken daha sonraki haftalarda olcak dedi..yani bizim dr da yapcak anlaşıldı..şimdilik haberler bu kadar bizden..
Azcık yazdıklarınızı okuyayımda geleyimm..

atlamış olabilirim ben duş konusunu bilmiyorum bizim hastahanede yapılırmı diye ? C.tesi gidicem sorarım bende pişik kremini koyayım ozaman ne olur ne olmaz

kızlar hepınıze hayırlı cumalar dılıyorum. Evdeyım, çok sıcak ve süreklı soğuk dus alıyorum. ılk kez cepten nete gırdım. Umarım hersey yolundadır. öptüm hepınızı

hoşgeldin canım nasılsın

hadi hayırlısı inş. Normal doğum olur :) dualarımız seninle

ben kızımı doyurup geldim ama kimse kalmamış (

canım alttan muayene ettımı bu defa????
bebeısın nasıl ???
insallah canım tez vakıtte sağlıklı kucaklarsın bebeişinidelikafadulden

ayy nurcan çok heycanlı hadi bakalım bi avazda doğur gel

oyyy ne güzel.bizee taaaa 13 agustosa zaman verdı.tabi kızımız erken davranmazsa..Allah bi nefeste kurtarsın canımmm.stressiz girmeye çalıs doğuma.nası girersen öyle cıkıyosun.kendımden biliyorum..

sağolun annişler ya kaç gündür çağırıp duruyorum sonunda annesinin sesini dinliyor oğluşumm :)):asigim:

hiç sormayın bende bekliyorum işte gelsin diye ama sancılarım daha sıklaşmadı bakalım ne olacak

Bir nefeste kurtulman dileğiyle. İnşallah gönlüne göre rahat bir doğum olur. Dualarımızı eksik etmiyeceğiz. a.s.

Nurcan cım gözün aydınmı diyeyim o zaman sana :)) çünkü hep gelsin artık istiyodun yaa..) hayırlısı artık inşallah..sancı hissetme durumun nasıl hissediyonmu yanii hafiften bişeyler..çatı muayenen nasıl geçti ordamı anlaşıldı 1 cm açılma..

Merhaba kızlar nasılsınız yarın oğlumun odası gelecek büyük ihtimalle çok heycanlanıyorum ya bir an önce oğluma kavuşmak istiyorum onu kucağıma alamak istiyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…