2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Geçmiş olsun canım sürekli terliyoruz ya ceyranda falan kaldıysan o yüzden hastalanmış olabilirsin, dikkat et kendine hatta hepimiz dikkat etmeliyiz...

Geçmiş olsun cnmm..sanırım üşütmüşsün..havalar böle sıcak olunca kapı pencere açık yatıyoruz soğuk içiyoruz vs..ondan oluyoo..geçen eşimde öleydi..dikkat et kendine sıcak bişeyler iç mideni üşütmüş olabilirsin..bide ceryanda kalma..

valla canım ben de tam olarak bilmiorum malum yabancı olunca ama işcanlar pasajı varmış burda orda bulabileceğimi söyledi bi komşum, beraber gidecektik tatile çıktılar hafta sonu eşimle bakıcaz bizde... umarım bulabiliriz. ablan bilmez mi canım?

selam damlacım hala devam edıyormu son zamanlarda kusma onemlı gecmezse doktorunu ara canım

Selam canım, sabah kahvaltısında yediklerimi çıkarmıştım.Az önce de makarna yedim ve ayran, onları da çıkardım. Halsizim bugün ,yine devam ederse arıycam doktoru . Hava da çok sıcak.Bi soğuk duşun altına giriyim ben. gelirim yine.

aman canım dikkat et kendine bende de var ama üşütmekle alakalı benimki çok terliyorum ceyranda kalıyorum, artık daha temkinliyim... acil şifalar canım...

geçmiş olsun canım

hehe link paylaşabilmem için 100 mesaj göndermiş olmam gerkiyormuş ki benim de 99 bu kadar şans olur :)

:)))))

Bu gibi durumlarda eşime söyleyip ona söyletiyom öle daha iyi oluyooo

Haklısın en azından oğlu olduğu için annesine nazı geçer, sen söylersen farklı yorumlanabilir:))

Bu arada eşimde tatile çıktı ama biz hiçbir yere gidemiyoruz çok kötü ya bebek bağladı bizi, korkmasam giderim ama yolda bişey olur diye korkuyorum işte... 20 gün de tatili var on un için üzülüyorum aslında

oyle bıseykı yılardır çorludayım bebek için işimiz dusmemıs mağazalara oğlum ıcın alısverıs yaparken öğrendık nereler ıyı kalıtelı falan dıye mesela işcanlara uyku setı baktım yokkk zor buldum oğluma uyku setı işcanlarda sadece kapısusu bebek sekerı satan bıyer gordum gecenlerde belkı olabılır orada

Kızlar ben artık çıkıyorum çok yoruldum netin başında msj yazıcam diye azcık kocişime bakiyim o da yıllık tatilinde olduğu için canı sıkılıyor evde... Öpüyorum hepinizi kendinize iyi bakın... Yarın çatı muayenesini anlatırım gelince...

offf kızlarrrr malum yerı temızleyeyım derken kestım kanadı.... sınırden oturdum agladım... goremıyorum yapamıyorum.... cok sıcak yapıs yapıs oluyo heryerım... resmen sınırden olcem....

grs canım insallah kolay geecer :kedi:

Ama cnm senin çok az kalmış aman haa nereye gitcen bu halde..napalım bu sene böle cnm..eşlerimizde bu durumda evde olacak mecburen..bende geçen havuza mı gitsek diye düşündüm bi hafta sonu sırf eşim için değişiklik anlamında..ama gitsem giremem havuza korkarım mikrop kaparım diye..hemde tüy meselem var nadasa bıraktım çünkü :))) o yüzden o da ölece kaldı..napalım seneye inşallah 3 kişilik bi aile olarak bebiklerimizle beraber ilk tatilimize gideriz bizde

offf kızlarrrr malum yerı temızleyeyım derken kestım kanadı.... sınırden oturdum agladım... goremıyorum yapamıyorum.... cok sıcak yapıs yapıs oluyo heryerım... resmen sınırden olcem....

ayyy canım nekadar zor oluyor gecen hafta catı muayenesı olur dıye daha dıkkat ettım kalmamasına ama cok zor oluyor yavvvv bıde benım sıvrı hıc gozukmuyooo

offf kızlarrrr malum yerı temızleyeyım derken kestım kanadı.... Sınırden oturdum agladım... Goremıyorum yapamıyorum.... Cok sıcak yapıs yapıs oluyo heryerım... Resmen sınırden olcem....

cok ciddi birşey mi ah canım ya geçmiş olsun ben göremiyorum onun eşim saolsun o yapıyo yoksa göbişten göremiyıorum
birde benim orası bile catladı yalnışlıkla keserim filan bir daha izi kalır diye korkuyorum:)

Dinledim ben bence cok güzel konusuyo ben bu kadını seviyorum

ben de bayılıyorum bu kadına bi kaç kitabını da aldım daha dün geldiler... bi hevesle başladım okumaya...

kızlar bn müsadenizle kalkıyorum. sırtım, belim çok ağrıdı, kızımda artık kasıklarıma kadar indi, paytak ördekler gibi yürüyom biraz uzanayım... göya çarşıya çıkacaktım, bu sıcakta bu ağrılarla nerdeeeeeeeeeee....

kendinize ve bebişlerinize ii bakın Allah'a emanet olun, ii akşamlar hepinize
...

ben dün sinirlendim ya kocam söz verdi sen doğur kışa seni her hafta havuza götürcem dedi :)))

bende sustum :)

Cnm kendin nasıl yapıyon ben normalde bile yapamam..yani yapıştırırım ama çekemem :)))))) o yüzden senelerdir kuaför yapıyo kıl tüy meselemi..hele göbekle zaten görünmez..kuaföre gitsen aslında o kadar rahat oluyokii..tabii alışkanlık meselesii..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…