2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

cok ciddi birşey mi ah canım ya geçmiş olsun ben göremiyorum onun eşim saolsun o yapıyo yoksa göbişten göremiyıorum
birde benim orası bile catladı yalnışlıkla keserim filan bir daha izi kalır diye korkuyorum:)

benımde catladı:KK43:(((((((

esıme bıkere tırnaklarımı kesemısın dedım dusun onu bıle kesemıyorum ben sımdı parmagınıda falan kesersem dedı....

banyoda ayaklarımı ovamıyorum onada yardım etmıyorrr

orasınıda al dedığımde beceremem falan dıyooo gercı bende ona yaptıramam gıbı ama artık bu ay bende yapamam esıme kaldım artık

offf kızlarrrr malum yerı temızleyeyım derken kestım kanadı.... sınırden oturdum agladım... goremıyorum yapamıyorum.... cok sıcak yapıs yapıs oluyo heryerım... resmen sınırden olcem....

dikkat etcnm ben aynylaa yapıyorummm aynayı yere yatırıp bakıyorum olduğu kadarrrr dert etmeeee

ben de bayılıyorum bu kadına bi kaç kitabını da aldım daha dün geldiler... Bi hevesle başladım okumaya...

Kızlar bn müsadenizle kalkıyorum. Sırtım, belim çok ağrıdı, kızımda artık kasıklarıma kadar indi, paytak ördekler gibi yürüyom:KK43: biraz uzanayım... Göya çarşıya çıkacaktım, bu sıcakta bu ağrılarla nerdeeeeeeeeeee....

Kendinize ve bebişlerinize ii bakın allah'a emanet olun, ii akşamlar hepinize
...

ya bukadının ismi neydi unuttum

esıme bıkere tırnaklarımı kesemısın dedım dusun onu bıle kesemıyorum ben sımdı parmagınıda falan kesersem dedı....

orasınıda al dedığımde beceremem falan dıyooo gercı bende ona yaptıramam gıbı ama artık bu ay bende yapamam esıme kaldım artık

YA BU ŞEYİMİZDE Kİ CATLAKLAR GECERMİ YA BEN BU CATLAKLARA İYİCE TAKTIM YA GECMESSE DİE

Çok fenasın haaa ama olsun iyi yapmışın azcık naz yapmak lazım arada..

NAZ MI AZICIK YAPAYIM YA SURADA 1 AYDAN BİLE AZ KALDI SON DEMLERİMİ YAŞIYORUM :)) DOĞUMDAN SONRADA KENDİMİ DELİYE VURUCAM AZICIKDA ÖLE SÜRER SONRA aklinialirimsmileaklinialirimsmile KOCAMDA SIRA :bbo:

Valla bende aynen öle epey bi nazlanmayı düşünüyorum şimdiden başladım zatenn..doğum sonrası iyice abartırım herkese..o kadar sıkıntıyı biz çekiyoz dimi ama olsun tabii okadar:jeyyar:

Yüksel, bugün İstanbul'da gün içerisinde sıcaklığın 30 derece, nemin yüzde 50, hissedilen sıcaklığın da 35 derece olduğunu söyledi.
İstanbulluların hava sıcaklığına bağlı olarak yaşadığı bunaltıcı havanın gelecek günlerde artarak devam edeceğini belirten Yüksel,”Karadeniz üzerinde, belli bölgelerde yağışlı hava var. Denizde olan buharlaşmayla birlikte bu yağışların da etkisiyle nemde hissedilir derecede artış var. Bu nem, kuzey rüzgarlarının deniz üzerinden nemli havayı getirmesinden kaynaklanıyor. İstanbul'da bu bunaltıcı hava önümüzdeki 3-4 gün devam edecek” diye konuştu.

Sıcaklıkta çok büyük bir artış olmasa da hissedilen sıcaklığın ve nemin yarından itibaren artacağını kaydeden Yüksel, “Yarından itibaren sıcaklık 32 dereceye çıkacak. Nem yüzde 60-70'lerde olacak. Hissedilen sıcaklık da 39-40 dereceyi bulacak” dedi.

Yüksel, hissedilen sıcaklık ve nemin özellikle kalp hastalarını ve nefes darlığı çekenleri fazla etkileyebileceği uyarısında bulunarak, özellikle güneşin kendini gösterdiği ve nemin fazla hissedildiği 13.00-17.00 saatleri arasında mümkünse dışarıya çıkılmaması gerektiğini söyledi.
İstanbul'daki etkili yağış döneminin atlatıldığını ifade eden Yüksel, “İstanbul'da bugün için zaman zaman belli bölgelerde hafif yağışlar olabilir. Yağışlar, yarın da benzer şekilde biraz daha doğuya kayarak hafif yağışlar şeklinde devam edecek. Bu saatler itibariyle hafif geçişler olsa da yarın ve ertesi gün itibariyle yağış beklemiyoruz” diye konuştu.

akannehirmafoldumben

yüksel, bugün istanbul'da gün içerisinde sıcaklığın 30 derece, nemin yüzde 50, hissedilen sıcaklığın da 35 derece olduğunu söyledi.
Istanbulluların hava sıcaklığına bağlı olarak yaşadığı bunaltıcı havanın gelecek günlerde artarak devam edeceğini belirten yüksel,”karadeniz üzerinde, belli bölgelerde yağışlı hava var. Denizde olan buharlaşmayla birlikte bu yağışların da etkisiyle nemde hissedilir derecede artış var. Bu nem, kuzey rüzgarlarının deniz üzerinden nemli havayı getirmesinden kaynaklanıyor. Istanbul'da bu bunaltıcı hava önümüzdeki 3-4 gün devam edecek” diye konuştu.

Sıcaklıkta çok büyük bir artış olmasa da hissedilen sıcaklığın ve nemin yarından itibaren artacağını kaydeden yüksel, “yarından itibaren sıcaklık 32 dereceye çıkacak. Nem yüzde 60-70'lerde olacak. Hissedilen sıcaklık da 39-40 dereceyi bulacak” dedi.

Yüksel, hissedilen sıcaklık ve nemin özellikle kalp hastalarını ve nefes darlığı çekenleri fazla etkileyebileceği uyarısında bulunarak, özellikle güneşin kendini gösterdiği ve nemin fazla hissedildiği 13.00-17.00 saatleri arasında mümkünse dışarıya çıkılmaması gerektiğini söyledi.
Istanbul'daki etkili yağış döneminin atlatıldığını ifade eden yüksel, “istanbul'da bugün için zaman zaman belli bölgelerde hafif yağışlar olabilir. Yağışlar, yarın da benzer şekilde biraz daha doğuya kayarak hafif yağışlar şeklinde devam edecek. Bu saatler itibariyle hafif geçişler olsa da yarın ve ertesi gün itibariyle yağış beklemiyoruz” diye konuştu.

Akannehirmafoldumben

ama niye ki

Teşekkürler kızlar, soğuk duş şimdilik iyi geldi gibi. Gerçi yine ateş basıyo ama halsizlik biraz azaldı.Funda'cım akşam kaç gibi gelirsin, misafirliğe gidicez annemlerle bu akşam. sen yine de ara beni gelirsen, eğer evden çıkmamış olursam getiririm sana .opuyorumnanaktan

Azıcık soğuk ve azıcık yağmur istiyorum yalnız biz simdi dayyanamıyoruz klima filan acıyoruz da bebişler dğunca hiç bişiy acmıcaz ve emzirirken terden ölücez ayyyy düşenemiyorum

teşekkürler kızlar, soğuk duş şimdilik iyi geldi gibi. Gerçi yine ateş basıyo ama halsizlik biraz azaldı.funda'cım akşam kaç gibi gelirsin, misafirliğe gidicez annemlerle bu akşam. Sen yine de ara beni gelirsen, eğer evden çıkmamış olursam getiririm sana .opuyorumnanaktan

acelesi yok bitanem yarın alırım ama asagıya doğru indiğimde ararım ben seni senin atatürk büstüne yakınmı kocama giderken ararım apt. önüne gelirimolmazsa atarsın camdan :))) inme asağıya allah korusun :)

Azıcık soğuk ve azıcık yağmur istiyorum yalnız biz simdi dayyanamıyoruz klima filan acıyoruz da bebişler dğunca hiç bişiy acmıcaz ve emzirirken terden ölücez ayyyy düşenemiyorum

Ay evett yaaa..yatarken pencere açamıcaz ben nasıl uyucam öle bilmiyorum vallaaa..eyvahedigeldismile

ah ah benimkide hiç yardım etmiyor bu konularda orayı al diyorum yok ben yapamam nasıl yapayım falan bende bugün jilet attım ilk kez napım zaten hassaslaştı ağda yapamamda yaptıramamda o yüzden istemeye
stemeye yaptım tabi aynayla ama yine çok zor oldu...fisfisfis

ah ah benimkide hiç yardım etmiyor bu konularda orayı al diyorum yok ben yapamam nasıl yapayım falan bende bugün jilet attım ilk kez napım zaten hassaslaştı ağda yapamamda yaptıramamda o yüzden istemeye
stemeye yaptım tabi aynayla ama yine çok zor oldu...fisfisfis

midem katlanıyo kötü oluyo yapamıyorum ki yapsam minnet edermiyim sevgili kocamda '' buna resmen gösteripte elletmemek denir '' diyo

acelesi yok bitanem yarın alırım ama asagıya doğru indiğimde ararım ben seni senin atatürk büstüne yakınmı kocama giderken ararım apt. önüne gelirimolmazsa atarsın camdan :))) inme asağıya allah korusun :)

Evet kocana çok yakın bizim ev. Camdan atamam, 7. kattayım kız .kaydirigubbakcemile3 Atatürk büstünün hemen çaprazındaki binadayım. Sen ararsın evdeysem inerim ben aşağı. opuyorumnanaktan

Göğüs kremi alan arkadaşlar göğüslerinize sürmeye başladınızmı kreminizi acaba?? ben lansinoh aldım..doğum öncesi başlanabilirmiş sürülmeye diye duymuştum ..

göğüs kremi alan arkadaşlar göğüslerinize sürmeye başladınızmı kreminizi acaba?? Ben lansinoh aldım..doğum öncesi başlanabilirmiş sürülmeye diye duymuştum ..

bende başlamadım zaten küçücük iki kere sürdüğümde biter diye:))

ben asagıya indiğimde arıcam seni ama sende merdivenleri dikkatli ineceksin damlacım :)

bende başlamadım zaten küçücük iki kere sürdüğümde biter diye:))

ben asagıya indiğimde arıcam seni ama sende merdivenleri dikkatli ineceksin damlacım :)

Asansörle inmek varken merdivenden niye ineyim kız. Asansör bozuktu o gün, o yüzden merdivenden inmiştim.kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan

Asansörle inmek varken merdivenden niye ineyim kız. Asansör bozuktu o gün, o yüzden merdivenden inmiştim.kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan

DÜZELDİ DİMİ ASANSÖR :)) KIZ KORKTUM O GÜN KIZINA BİŞİY OLDU DİYE ALLAHTAN YOK ANAM BENDE 2 KERE DÜŞTÜM COK ŞÜKÜR BENDEDE BİŞİY YOK BİZİM KIZLAR BİZE COK SIKI SARILMIŞLAR :)))))sositosositosositososito

X