2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

sorma ya düşündükçe kötü oluyorum bende aynı durumdayım merak etme hem hemen doğsun hemde doğmasın içimde birlikte büyüyelim hep orda kalsın :)))

benim doktor öyle dedi fazla durmasıda erken doğması kadar zararlı dedi hatta anne ölümlerinin coguda bebekleri bir süre sonra annlere zarr veriyo ondan kaynaklanıyo dedi

ben hemen ayırmayı düşünüyorum yani yanımda yatırmıcam küçük sepet beşikten aldım ama yanımda 40 gün dursun sonra ayrı yatsın kendi odasında istiyorum öteki türlü alışmıyorlar sonra

Bende ayırmayı düşünüyorum canım ama 40 günlükken odamızdan ayırmaya kıyamam, bak sende kıyamıycaksın öyle oluyormuş ama 6 aylık olunca bizde isteriz odamızdan ayırmayı bence:)

ben de kaçtım canım sıkkın moralim bozukk
şeyim yanıyor resmen 5 dk da 1 yıkıyorum peçeteyi değiştiriyorum..
ara ara ağrılar giriyor ütü yapmam lazım gideyim en iyisi az biraz yapayım
ütümü oyalanıym...

ben hemen ayırmayı düşünüyorum yani yanımda yatırmıcam küçük sepet beşikten aldım ama yanımda 40 gün dursun sonra ayrı yatsın kendi odasında istiyorum öteki türlü alışmıyorlar sonra

biz de hem oda aldık hem de yatak odası için küçük bi beşik aldık. ama bn 6 ay beşikte yanımda yatırcam aldığımız odada ki yatağı da büyüyen karyolalardan... link göndermeyi hiç denemedim ama sabiha paktuna keskinin doktorum programında bi konuşmasında ayrı yatırmayla ilgili bişiler anlattı ben bi bulayım linki, nasıl atıldığını da bilen varsa söylerse çok sevinirim hepiniz izleyin...

Canım, üzüldüm ya uyku seti olayına benim de tek o kaldı yıkanacak. ben de güvenemiyorudm. yıkanır diye yazıyor ama eşim yıkama yıkarsan toplanır diodu. benim adam doğru bişi demiş:) [/QUOTyıkamadan olmazkiii kimbilir ne şartlarda yapıldıııı. ama diğerinin kenarlarını yıkamıcam sanırım ama içime sinmiyokiii. üffff

[/B]Fahriyecim aalıntı yapamadım.canım profösör kızlardeşimin birlikte çalıştığı bir doktorn çok yakın arkadaşı.yani kızkardeşimin çalıştığı doktoru yönlendirdi profosöre adam bu sabah aramış kardeşimin
doktoruna demiş hani pek ameliyat etme taraftarı değilim buyuk ihtimalle çıkamaz
ameliyattan demiş 2 doktor konuşuyor yani sonrada kardeşimin doktoru kardeşimi arayıp
anlatmış böyle böyle diye.normal bir kalp ameliyatı değil yani kalp damarları tıkalı 5 tane
hepsi yüzde yüze yakın boyun damarları hatta beyin damarları bile tıkanmış nasıl
yaşıyabiliyor bilmiyorum yani çok zor ameliyattan çıkması bizimde var k.validemin halası
80 küsur yaşında 4 damarı 100 de 100 tıkalı 1 tanesi biraz daha azmış amaeliyat oldu ve
iyi çok şükür ama dr.lar böyle bi soru sormadılar ailesine çünkü ameliyata kurtulma şansı yüksek olduğu için ama dedemin çok az mış...offff karamsarlık etmek istemiyorum ama
iki ucu moklu değnek bu iş....[/B]
valla tam dedğin gibi olmuşş inşş iyi olurrr geçmiş olsunn çokkkkk.

yıkadın ve toplandımı ????
ben yıkadım topladııı:gitme:

yıkamadanolmaz ama yaaaaaaaa:umursamaz:mirmirmirmir:gitme:

bu arada pisim doktorun yoksa kim muayene edecek seni son haftalardasın artık hep elle
muayene gerekliymiş öyle dedi doktorum zaten gider gitmez hadi bakalım çisemcim doooğru
çatala diyo bana:)
ilk randevun ne zaman.?

:) cok güldüm ya sen alıştın ya adam da ne desin

biz de hem oda aldık hem de yatak odası için küçük bi beşik aldık. ama bn 6 ay beşikte yanımda yatırcam aldığımız odada ki yatağı da büyüyen karyolalardan... link göndermeyi hiç denemedim ama sabiha paktuna keskinin doktorum programında bi konuşmasında ayrı yatırmayla ilgili bişiler anlattı ben bi bulayım linki, nasıl atıldığını da bilen varsa söylerse çok sevinirim hepiniz izleyin...

canım yukardaki browser'dan kopyala yapıştır yapacaksın mesaj gönderdiğin alana sonra göndere basıcaksın

zerrıncım dun mu sormustun bana hastaneyı ozelıne yazdım geldığımdede sen cıkmıstın ama ozelıne gıtmedımı acaba yazdıklarım sıte bu aralar gıdıp gelıyorya

geldi canım, ben de sana okuyunca hatta cevap yazdım, benim mesajım gelmedi mi sana? gelmemiş heralde, çok teşekkür ederim canım içimi ferahlattın bu hafta bn de bakmak istiiom odalar müsaitse tabii sen hastane odasına süs falan alcan mı? ben bi hevesleniom bi bakıom sonra vazgeçiiom, kararsızım çok...

canım hiç merak etme göz açıp kapayınca sende 10 günüm kaldı diyeceksin ama tabi sen biraz daha sıcaklarla boğuşacaksın obenim son 10 gün kalaayaklarım inanılmaz şişti sıcaklardan, sende böyle olmasını istemem, o yüzden şimdiden fazla ayakta kalmamaya çalış ve sürekli ayaklarını soğuk su kovasının içinde tut çünkü ben yapmadım ve şimdi yürüyemiyorum inan:KK43:((

Cnm şimdilik şükürler olsun ellerimde ayaklarımda normal gidiyo..herhangi bi şişlik ödem vs olmadı bende..inşallahh olmazda..zaten otururken hep bacaklarımın altına sandalye koyup uzatarak oturuyorum cnm.hem daha rahat oluyo böle hemde şişmemesi için iyi deniyor..

Yok tatlım gerçekten en iyisini yapmışsın bizde çok masraf ettik dediğin gibi alışmama durumuda var en azından sen oraya vereceğin parayı yine çocuklarının geleceğine saklamış olursun ev alırsınız belki..Ama ben odasını ayrı aldım ya, 6 aylık olduktan sonra orada uyutmaya çalışıcam yoksa dediğin gibi ziyan olucak..

Yaa ben de 6 aydan sonra odasına alayım diyom ama annem olmazzzz diyo..1 yaşına kadar yanında yatsın diyo..biz hep öle yaptık bişey olur görmezsin diyo.sürekli yatağından kalkıp taaa odasınamı gitcen hep bakmaya geceleri diyoo..bende karar veremiyom korkutuyo beni böle söyleyerek..kararsızım yani o konudaaabilmiyorumkismile

evet sıercım park yatagı kurmak bıraz zor kurduk bız kapatmadık bıdaha bende senın gıbı yatak odasına sepet besık alıcam ama bakalım bı doğsun kendı yatağında ne yapacak olmazsa gıder alırız

Cnm ben aslında sepete gerek duymuyorum çünkü yatak odam geniş park yatak rahat rahat yanımızda olabilecek durumda..e bide zaten ilk doğduğundan itibaren yatabilme özelliği var..ama k.validede alalım filan deyincede tamam dedim ama halen alınmayıncada kursakmıki diye düşünmekteyim şu an.kurulursada beşik zaten alınmaz artık..bakalım bu hafta netleşmesi lazım hatta bikaç güne..

:) cok güldüm ya sen alıştın ya adam da ne desin

kadın canım benim dr.genç hem de cadı bişey ama bilgili gerçekten.
pek ilgilenmiyor etmiyor diyordum yaa artık ayrılıormuş hastaneden muayenehane
açıyormuş kendine ondan heralde can ciğer kzuzu sarması olduk.bana dün diyo
ben de seni arıycaktım şimdi asistanını gösteriyor şimdi söyledim çisemi arıyalım
diye diyor...

Canım, üzüldüm ya uyku seti olayına benim de tek o kaldı yıkanacak. ben de güvenemiyorudm. yıkanır diye yazıyor ama eşim yıkama yıkarsan toplanır diodu. benim adam doğru bişi demiş:) [/QUOTyıkamadan olmazkiii kimbilir ne şartlarda yapıldıııı. ama diğerinin kenarlarını yıkamıcam sanırım ama içime sinmiyokiii. üffff

valla tam dedğin gibi olmuşş inşş iyi olurrr geçmiş olsunn çokkkkk.

ben yıkadım topladııı:gitme:

yıkamadanolmaz ama yaaaaaaaa:umursamaz:mirmirmirmir:gitme:

BEN YIKADIM AMA MAKİNEYE ATMADIM ELİMDE YIKADIM ZATEN TEMİZ ONUN İÇİN SUYA BASTIM SONRADA BİRAZCIK DETERJANLA CİTİLEDİM TAMAM :)))

AMA SENİN İÇİN ÜZÜLDÜM ÜTÜYLE ACMAYA CALIS KESİN ACILIR

geldi canım, ben de sana okuyunca hatta cevap yazdım, benim mesajım gelmedi mi sana? gelmemiş heralde, çok teşekkür ederim canım içimi ferahlattın bu hafta bn de bakmak istiiom odalar müsaitse tabii sen hastane odasına süs falan alcan mı? ben bi hevesleniom bi bakıom sonra vazgeçiiom, kararsızım çok...

yok canım gelmedı .... kapı susu onlar takıyor burada yok boyle balon falan alım tullerle suslerız yatak kenarklarını dedım ama corluda nerde var suslerden cumartesı oaradaydık bıdaha gıdermıyım bılmem yollarda doğurmaktan korkuyorum ama ablama aldırırım

kadın canım benim dr.genç hem de cadı bişey ama bilgili gerçekten.
Pek ilgilenmiyor etmiyor diyordum yaa artık ayrılıormuş hastaneden muayenehane
açıyormuş kendine ondan heralde can ciğer kzuzu sarması olduk.bana dün diyo
ben de seni arıycaktım şimdi asistanını gösteriyor şimdi söyledim çisemi arıyalım
diye diyor...

benimki erkek ya onuniçin öyle dedim kadın muayene acıyor ya ondan öle birden can ciğer olmuşsunuzdur:)))

Cnm şimdilik şükürler olsun ellerimde ayaklarımda normal gidiyo..herhangi bi şişlik ödem vs olmadı bende..inşallahh olmazda..zaten otururken hep bacaklarımın altına sandalye koyup uzatarak oturuyorum cnm.hem daha rahat oluyo böle hemde şişmemesi için iyi deniyor..

Yaa ben de 6 aydan sonra odasına alayım diyom ama annem olmazzzz diyo..1 yaşına kadar yanında yatsın diyo..biz hep öle yaptık bişey olur görmezsin diyo.sürekli yatağından kalkıp taaa odasınamı gitcen hep bakmaya geceleri diyoo..bende karar veremiyom korkutuyo beni böle söyleyerek..kararsızım yani o konudaaabilmiyorumkismile

Cnm ben aslında sepete gerek duymuyorum çünkü yatak odam geniş park yatak rahat rahat yanımızda olabilecek durumda..e bide zaten ilk doğduğundan itibaren yatabilme özelliği var..ama k.validede alalım filan deyincede tamam dedim ama halen alınmayıncada kursakmıki diye düşünmekteyim şu an.kurulursada beşik zaten alınmaz artık..bakalım bu hafta netleşmesi lazım hatta bikaç güne..

canım sende bir şekilde beşik muhabbetini aç belki o zaman alıp almayacağını dile getirir...

Selam kızlar , sabah kahvaltıdan sonra gelemedim. Midem bulanıyo sürekli, yediklerimi çıkardım hep. Uyuyodum, yeni uyandım. Çok halsizim bugün. Bi de sürekli ateş basıyo, gece de kalktım buz sürdüm heryerime. Yeni glişmeler var mı ? okuyamadım geçmişi.

Selam kızlar , sabah kahvaltıdan sonra gelemedim. Midem bulanıyo sürekli, yediklerimi çıkardım hep. Uyuyodum, yeni uyandım. Çok halsizim bugün. Bi de sürekli ateş basıyo, gece de kalktım buz sürdüm heryerime. Yeni glişmeler var mı ? okuyamadım geçmişi.

selam damlacım hala devam edıyormu son zamanlarda kusma onemlı gecmezse doktorunu ara canım

COLOR="Teal"]Kızlar, google groupslarından emziren anneler grubuna üyeyim orda da çok güzel paylaşımlar oluyor üye olmak isteyen varsa nasıl üye olunduğunu öğrenirim. bildiğim kadarı ile grup yöneticisine kendinizi tanıtan bi mail göndermeniz yeterli oluyor. ben de bu grubu bloğunu takip ettiğim bi anne sayesinde öğrendim ki zaten kendisi grup yöneticisi. bu linki de orda paylaşmışlardı... [/COLOR]

Çocuklar neden anne baba ile uyumak ister? / Doktorum / Programlar / Video / Kanal D Web TV

Kate Evans - The Food Of Love

X