2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Hoşgeldin, herşeyin iyi olmasına sevindim. Dopler'a niye gönderdi seni onu anlayamadım?
QUOTE]

karın çevresi küçük çıktı ölçümde.muhtemelen duruşundan bi hafta normal diğer hafta küçülmez bebek dedi.ama için rahat etsin bi dopler çekilelim dedi çiğdemcim.
çok kalabalıktı çok gebe vardı yine hemde hepsi 9 aylık.fenalık geldi beklerken. öğle tatilide girdi sonuç gösteremedim.doplerde sıra dolmuş yarına kaldı.kötükedihüso

Kasıkların, sırt kısmında şiddetli sancı, karında kasılmalar oluyor. Koltukları tırmalıyordum ben. Yürüyorum iki büklüm geçmiyor, yatıyorum daha da beter. Saatlerce çektim, şimdi de kabus gibi etkisi kayboldu. Daha da olmadı öyle sancı.

ya bende hiç kasılma olmadı yaa nası bişey olduğunu bile bilmiyorum:uhm:

Merhaba kızlar nasılsınız bakalım .ya benim göğüslerimin altından yani karnımın en üstü acayip kaşınıyor dayanamıyorum kaşıyorum sonrada sızlıyor bebek yukarımı dayanıyor aşağımı iniyor anlamadım bu kaşıntının sebebini..ladyfog arkadaşımızda şimdi bebişini kucağına almıştır belki ha inş iyilerdir....

ayy kızlar valla şu hallerinizin kıyetini bilin vurup kafayı uyuyun yahu... gölzerimden uyku akıo.. bütün bir gün toplasınız 3 satt uyudum :KK43:

karın çevresi küçük çıktı ölçümde.muhtemelen duruşundan bi hafta normal diğer hafta küçülmez bebek dedi.ama için rahat etsin bi dopler çekilelim dedi çiğdemcim.
çok kalabalıktı çok gebe vardı yine hemde hepsi 9 aylık.fenalık geldi beklerken. öğle tatilide girdi sonuç gösteremedim.doplerde sıra dolmuş yarına kaldı.kötükedihüso

Benimki de küçük duruyordu. Şimdi toparlamış birazcık. Ya haftaya doktorların çoğu izne çıkıyorlar, bakalım kime gideceğim??

ya bende hiç kasılma olmadı yaa nası bişey olduğunu bile bilmiyorum:uhm:

Valla benimki karnımın yanlarında oldu işte, sanki birileri çekiyor karnımı ileri. Daha başka türlüsü var mı bilemiyorum pisim.

Hoşgeldin canım... Ladyfog'un sezerciği varmış bugün 12'de olacaktı. Nasılsın, minişler nasıl?? :asigim:

hoşgeldin minik meleklerin annesiiopuyorumnanaktan
ben bu doğuranlar konusunu hiç takip edemiyorum valla.
ben de doğurucam ya yakında o yüzden heraldekaydirigubbakcemile3

valla kızlar bebişlerim bence iyi ama çok ağlıyolar ya.. altları temiz karınları tok gazlarıda yok tek dertleri memede uyudmak o dio ben uyuycam o dio ben anacım bendede iki meme var ama bi kucak var almıyoki ikisniz birden:)

şu ş..kk kızlar olayına döneyim allah kocalarımızı öyle tiplerle karşılaştırmasın inşallah.
hele hele evliyse bir erkek tamam buyuk bişey başaracaklarını düşünüp akıllarını karıştırmaya
çalışanlar olur yani bu tip kızların hoşuna gider böye evli erkekler.koruyun kollayın boş bırakmayın
kızlar kocalarınızı.ayyy şeymaa ben sinir oldum o kızaa niye gidip çatmadın kıza senin fotoğrafların
bizim pc de işi ne diye ah ah ben olucam valla pislik olsun diye sırf gider kavga ederdim ahh bu
konularda çok fenayım kim olursa hatır matır saymam valla...

kız varya yapan kız akıllı gıderken yapmıs gıtmıs... yoksa ben koyarmıyım onu... tabı kaynıma kızdım baya ne attırıyosun bole resımler falan dıye annemle baya kızdık

Parmaklana parmaklana, yakında hoşumuza gitmeye başlayabilir :roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol:hahahaha hoşa gitmek değil de artık valla
acımıyor be pisim yeminle 4.ye parmaklandığımda hiç acımadı valla
ama ilki ahh ahh ebeyi gördüm dedim kıza ilk siz çatı muayenesi
yapmıştınız ama çok fenaydıııııı dedim kız gülüyor banakaydirigubbakcemile3

Kasıkların, sırt kısmında şiddetli sancı, karında kasılmalar oluyor. Koltukları tırmalıyordum ben. Yürüyorum iki büklüm geçmiyor, yatıyorum daha da beter. Saatlerce çektim, şimdi de kabus gibi etkisi kayboldu. Daha da olmadı öyle sancı.

banada öyle 2 kere olmuştu 28. haftadan sonra korkmuştum erken gelecek diye şimdi ise rahatım valla veletler önceden korkuttular şimdide rahat rahat takılıyorlar sempatiksalakcinni

banada öyle 2 kere olmuştu 28. haftadan sonra korkmuştum erken gelecek diye şimdi ise rahatım valla veletler önceden korkuttular şimdide rahat rahat takılıyorlar sempatiksalakcinni

Nurcan sen yarın mı gidiyorsun doktora ya eminim bence sende de açıklık
vardır yaa.bi git bakalım çok merak ediyorum valla ben seni...
ya ben şimdi p.tesi gidicem ya doktora pazartesiye kadar doğurmazsan p.tesi gelirsin
demişti bana..bir de açıklığın 3 ya da 4 cm olunca birdaha eve göndermem dediii.
e ya sancım olmadan açılırsam okadar ya da ne bileyim sunni sancı derse ben ondan
çok korkuyorum yaaa.sunni sanncııııııııeyvahedigeldismile
nurcan korkutmayayım seni de ama açılmazsan sana daaeyvahedigeldismile

Benimki de küçük duruyordu. Şimdi toparlamış birazcık. Ya haftaya doktorların çoğu izne çıkıyorlar, bakalım kime gideceğim??

Valla benimki karnımın yanlarında oldu işte, sanki birileri çekiyor karnımı ileri. Daha başka türlüsü var mı bilemiyorum pisim.

evet özge hanımda izinde.evrime gidecekmişim öyle dedi. oda erkekmi bayanmı nedir ne değildir hiç bilmiyorum .perşembe gideceğim haftaya.Bu arada çiğdemcim sonuç göstermek içinde sıra alınacakmış artık.

ayy kızlar valla şu hallerinizin kıyetini bilin vurup kafayı uyuyun yahu... gölzerimden uyku akıo.. bütün bir gün toplasınız 3 satt uyudum :KK43:

oyle dorukcum herkes uyuyun dıyor ama sıcaktan uyumak ne mumkun bıde aksam benım kı hep tepıkledı durdu goğusumun altını uyuyamadım bıturlu

X