2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yaa öyle deme pisicim yaaaa
önceden erken gelecek diye korkuyordum şimdide gelmeyecek diye korkuyorum ne garip bir ikilem değilmii şunun şurasında on gün kaldı artık gelsinde hiç değilse geceleri sucuk olarak kalkmamış olurum değilmiii :)))

selam herkese dr.dan geldim ölüyorum çok sıcak yine burası.

kızım yerleşmiş önü açık şükür.
tahlil verdim nst girdim ama sonuçları dr görmedi yarın gideceim yine.
doplere gönderdi beni.
herşey yarın daha net belli olacak

hadi hayırlısı canım inşallah yarınki sonuçlarda iyi çıkar

bu arda hoş geldinkaydirigubbakcemile5

ay kızlar benim de sancılarım giderek azalıyor allah allaaaah.
doğmaktan vaz mı geççiyor benim yavru 2 parmak açıklıkla geziyorum ama.
enteresannn...

Hoşgeldin canım, ladyfog 12'de sezercik olacaktı, umarım iyidir...
Teşekkür ederim canım, Allah hepimizi kocalarımızla bir yastıkta ömür geçirmeyi nasip etsin. Ben dururken gitmez başka kızlara. Çok güveniyorum ben kendime o konuda. Ufak tefek kusurları olsa da, öyle vukuatı olmaz. Ne ben onun gibisini bulurum, ne o benim gibisini. Büyük aşk bizimkisi icabında (herkesin kendi aşkı büyük tabi), mecazi olarak.
[/QUOTE]

maşaallah canımcım size de....çok şanslıyız böyle aşk dolu kucaklar(sıcağında etkisiyle öpücüklerden ve kucaktan kaçmaya çalışıyorum artık o kadar yani),göbüşümüzde bebişler....bunu yaşayamayan o kadar çok kadın var ki....allah dileyen herkese bu iki güzel duyguyu da yaşatsın aşk ve evlat :))

denk gelemiyorum yavrum bee valla öyle kasılmam sancım falan yok arada sızlıyor kasıklarım birazda bel ağrım oluyor ama hemen geçiyor çok rahatım şuanda tek derdim bebeğin hareketleri artık azaldı onunda normal olduğunu duymuştum çünkü yer darldıkça hareketleri azalır diyorlar yarın soracağım zaten doktora seninde iyi olmana sevindim canım

ay maşallah iyi olman güzel de bu da daha bebişin gelmeyeceğine
işaret yani çünkü sancı olursa rahim de açılma oluyor.kanama kahverengi
akıntı vs de yok demi?senin yavru ya rahat geldi orası çıkmak istemiyor
baksana.hareketleri evet azalıyor ama azalmaktansa daha çok kollarını
yumruklarını çıkarıp duruyor yoksa benimki haala hareketli valla.bir de
çok tuhaf oldu karnım yanlarım bomboş karnım sivrildikçe sivrildi öne doğru
uzadı gitti.göbişimin tam önüde yusyuvarlak ama çapı küçük bişey oldu.

selam herkese dr.dan geldim ölüyorum çok sıcak yine burası.

kızım yerleşmiş önü açık şükür.
tahlil verdim nst girdim ama sonuçları dr görmedi yarın gideceim yine.
doplere gönderdi beni.
herşey yarın daha net belli olacak

Hoşgeldin, herşeyin iyi olmasına sevindim. Dopler'a niye gönderdi seni onu anlayamadım?

denk gelemiyorum yavrum bee valla öyle kasılmam sancım falan yok arada sızlıyor kasıklarım birazda bel ağrım oluyor ama hemen geçiyor çok rahatım şuanda tek derdim bebeğin hareketleri artık azaldı onunda normal olduğunu duymuştum çünkü yer darldıkça hareketleri azalır diyorlar yarın soracağım zaten doktora seninde iyi olmana sevindim canım

Ne kadar azalsa da 10'dan aşağı inmez canım hareketleri. O kadarcık kasık ağrısıyla "doğsun" diyorsunuz. Ah bir de diğeri var, ona tutulsanız "az dursun sancı da nefes alayım" dersiniz. (Tecrübe konuşuyor) sempatiksalakcinni

kız pisiiii kendine güvenmekle alakası yok kız bunun.senin kocan yapmaz
ama sen kendine güvensende yapmaz güvenmesen de...yani kendine güvenle
alakası yok bence bunun.valla sana bir örnek anlatırdım ama şimdi olmaz
burada eskiye dönmeyeyim şimdi kocişim okursa...gerçiokusa da bişi olmaz
ama neyse....

kızlar valla ben kılosundan falan gectım 3 kılo yeter dogsun artık... sıcak bı yandan ayaklarımın vucudumun sısılıgı bı yandan... cunku vucudum su topluyo... 90 kılo oldum doktorumun tartısın a gore... karnım daha tam assagıya ınmedı bıde... ama ben dogmasını ıstıyorum artık

yaa öyle deme pisicim yaaaa
önceden erken gelecek diye korkuyordum şimdide gelmeyecek diye korkuyorum ne garip bir ikilem değilmii şunun şurasında on gün kaldı artık gelsinde hiç değilse geceleri sucuk olarak kalkmamış olurum değilmiii :)))

Kendince haklısın ama sonucunu bilmediğimiz bir şeyi çağırıyoruz. 42 haftalıkken doğururum diye korkuyorum ama yine de hayırlısı olsun istiyorum. Ben de kan ter içinde kalkıyorum, banyoda ıslıyorum kendimi sıçan gibi giriyorum yatağa. Yapacak birşey yok, yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik, az daha katlan...

ay kızlar benim de sancılarım giderek azalıyor allah allaaaah.
doğmaktan vaz mı geççiyor benim yavru 2 parmak açıklıkla geziyorum ama.
enteresannn...

Eh işte bir anda vuracak sancı sanırım. Karnının tam ortasında yanlış anlamadıysam Dorukcuk. Başı doğum kanalında olduğu içindir. Doğum başlayacak malum yakında. Benimki de tam ortada duruyor, kaskatı karnımın orta kısmı.

şu ş..kk kızlar olayına döneyim allah kocalarımızı öyle tiplerle karşılaştırmasın inşallah.
hele hele evliyse bir erkek tamam buyuk bişey başaracaklarını düşünüp akıllarını karıştırmaya
çalışanlar olur yani bu tip kızların hoşuna gider böye evli erkekler.koruyun kollayın boş bırakmayın
kızlar kocalarınızı.ayyy şeymaa ben sinir oldum o kızaa niye gidip çatmadın kıza senin fotoğrafların
bizim pc de işi ne diye ah ah ben olucam valla pislik olsun diye sırf gider kavga ederdim ahh bu
konularda çok fenayım kim olursa hatır matır saymam valla...

bende onu diyorum çok rahatım şimdilik bakalım pisiminde dediği gibi sancı gelince bu kadar rahat olurmuyum o ayrı ama hareket konusunu soracağım yarın doktora gündüzleri çok az hareketi akşama doğru biraz daha fazla hareketleniyor ama eskiye göre yine azzz

kızlar çok sıcak bayılmak üzereyim
bişeylerde yiyemedim offff bitsin bugünde bi an önce:)

bu arada benim yavru az yan dnmüş sırtı karnıma yapışıktı ya dönmüş ondan heralde benim
yanlarım boşaldı böyle yüzünü gördük kaç haftadır göremiyordum.amann ne tatlı yavvv gözleri
bi sağa bi sola oynatıyordu e tabii herzamanki gibi el yine yüzüne gidip duruyor.allahım bu sağ
eli hep yüzünde aylardır ama bu sefer çekti biraz gördüm tatlı yüzünü tombik gibi sanki gerçi 3000
gram ama boyumu kısadır biraz bilemiyorum...

kız pisiiii kendine güvenmekle alakası yok kız bunun.senin kocan yapmaz
ama sen kendine güvensende yapmaz güvenmesen de...yani kendine güvenle
alakası yok bence bunun.valla sana bir örnek anlatırdım ama şimdi olmaz
burada eskiye dönmeyeyim şimdi kocişim okursa...gerçiokusa da bişi olmaz
ama neyse....

Kız yok o anlamda değil, yapacak adam yapar onu biliyorum da... O ne kaybedeceğini çok iyi bilir. Yüzüne karşı söyledim ben "kolumu çok severim ama kangren olursa da kesmekten hiç çekinmem." Sen benim huyumu bilirsin az çok; savaşmadan ölmem, ama ölüyorsam onu da yanımda götürürüm. Dizilerdeki cici kızlardan değilim maalesef. Aldatılınca yatağa atlayıp yüzüstü ağlayayım salya sümük. 10dklık çapkınlık için ona asırlık bedel ödetirim, o konuda güveniyorum kendime.

bende onu diyorum çok rahatım şimdilik bakalım pisiminde dediği gibi sancı gelince bu kadar rahat olurmuyum o ayrı ama hareket konusunu soracağım yarın doktora gündüzleri çok az hareketi akşama doğru biraz daha fazla hareketleniyor ama eskiye göre yine azzz

Kasıkların, sırt kısmında şiddetli sancı, karında kasılmalar oluyor. Koltukları tırmalıyordum ben. Yürüyorum iki büklüm geçmiyor, yatıyorum daha da beter. Saatlerce çektim, şimdi de kabus gibi etkisi kayboldu. Daha da olmadı öyle sancı.

Hoşgeldin, herşeyin iyi olmasına sevindim. Dopler'a niye gönderdi seni onu anlayamadım?

Ne kadar azalsa da 10'dan aşağı inmez canım hareketleri. O kadarcık kasık ağrısıyla "doğsun" diyorsunuz. Ah bir de diğeri var, ona tutulsanız "az dursun sancı da nefes alayım" dersiniz. (Tecrübe konuşuyor) sempatiksalakcinni

pisim ben öyle bir sancıyla gittim ya işte hastaneye ogün bugündür parmaklıyorlar
beni işte üfff her gittiğimde hele hele 2.ye gittiğimde acile biliyorum ya kadın bakıcak
alttan ne yalvardım ne yalvardım kadına baktırmak istemiyorum diye.ama anlayamayız
bakmadan dedi.bu arada ben 1cm i garantiledim ya ona seviniyorum.kaldı 3 cm.sempatiksalakcinnisonrası anestezi...

Kız yok o anlamda değil, yapacak adam yapar onu biliyorum da... O ne kaybedeceğini çok iyi bilir. Yüzüne karşı söyledim ben "kolumu çok severim ama kangren olursa da kesmekten hiç çekinmem." Sen benim huyumu bilirsin az çok; savaşmadan ölmem, ama ölüyorsam onu da yanımda götürürüm. Dizilerdeki cici kızlardan değilim maalesef. Aldatılınca yatağa atlayıp yüzüstü ağlayayım salya sümük. 10dklık çapkınlık için ona asırlık bedel ödetirim, o konuda güveniyorum kendime.

hmmm anladımm:içelim:

pisim ben öyle bir sancıyla gittim ya işte hastaneye ogün bugündür parmaklıyorlar
beni işte üfff her gittiğimde hele hele 2.ye gittiğimde acile biliyorum ya kadın bakıcak
alttan ne yalvardım ne yalvardım kadına baktırmak istemiyorum diye.ama anlayamayız
bakmadan dedi.bu arada ben 1cm i garantiledim ya ona seviniyorum.kaldı 3 cm.sempatiksalakcinnisonrası anestezi...

Parmaklana parmaklana, yakında hoşumuza gitmeye başlayabilir :roflol:

X