2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hakkaten ya, davulun sesi uzaktan hoş gelir misali... yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik, kızlar ben de yeniyim burda... keşke en başından beri sizlerle tanışmış olsaydım.... umarım bundan sonra da devam eder paylaşımlarımız... iyi ki varsınız, herkesin her şey gönlünce olsun...

İlaçlarını alırsın, birşeyciğin kalmaz kuşum. Benim daha dün bitti diyemiyorum biraz koyulaştı, hafifledi yani. Ne çektim 8 gün hey Allah'ım yaw sempatiksalakcinni . Didemden benim de haberim yok, ara istersen teli vardı sende.

Biz de bugün evdeyiz , geçen gün çardak aldık onu teslim edecekler. Geçen sene bir tane dandik almıştık son baharda parçalandı uçuyordu attım kendimi üstüne çimlerde yuvarlandık az daha paraşüt gibi uçuyordum :)) bu daha sağlama benziyor bakalım onu kuracağız annemler falan gelince otururlar altında evde daralırlarsa... Çok sıcak ter içindeyim delirecem yağsa da bu sıkıntı bitse artık....

sağol canım .inş hep böyle oluruzzzz.

çisemm gelmedi didemm

Güle güle kullan cicim. Bir daha uçmazsın inşallah =)) Hani uçmak birşey değil de asıl mesele konmakta. Ben de bir kere uçmuştum ama konamayı bilmediğim için kolum kırılmıştı kaydirigubbakcemile3

çisem antibiyotikten korkma bende kullanmıştım sonuçta enfeksiyon daha tehlikeli

yok canım korkmuyorum antibiyotikten bir an önce bitsin de
iyileşeğim diye bakıyorum.gebelikte kullanılan bir ilaç bu bir de
bebiş te buyudu zaten bişey olmaz diye düşünüyorum..
bu arada sen de çok fazla sinirleniyorsun kocana ben olsam
hayatta okadar sinir etmem kendimi.kapatırım telimi.ne işim var
bu sıcakta tanımadığım insanla denizde..bu halinle bir de.hayatta
gitmem ben olsam.ya da yalnız sa kadıncağızı çağır oturmaya gelsin
bi çay demleyin tanışın oturun.kötüyüm de yaa allah allaaaah..

çisem antibiyotikten korkma bende kullanmıştım sonuçta enfeksiyon daha tehlikeli

kızlar bizim bi tanıdığın kızı 2 aylık, idrar yollarında enfeksiyonu nedeni ile fakültede yatıyor şimdi 10 gün kalacaklarmış... nedir bu idrar yolları enfeksiyonu küçücük bebek de bile ya...

çisemcim sen de ihmal etme antibiyotiğini benim de bu aralar kokulu akıntım başladı, cumartesi kontrolde ne dicek bakalım...

Temizliğe kaptırmışlardır belki :)) Umarım herşey yolundadır....

aman alahım yok artık o kadar kadın geliyordu evine e annesi de
yardım ediyordu kadına evi temizdir yani bilmesem evini temzizleye
temizleye bitiremedi ne kadar da pismiş diyeceğim yanii.en iyisi 1 mesaj
atayım ben bakiiim arkasından dedikodu yapacağıma gelsin de konuşalımkaydirigubbakcemile3

selam canım
biraz daha iyisin maşallah hergün daha iyi olursun inşallah

ben yanıyorum şu an deli gibi ter döküyorum saçlarım pantolonum bildiğin su içinde
1,5 günüm kaldı ayy Allah ım bi bitse bi gelse hafta sonukaydirigubbakcemile2

sanada günaydın :)

opuyorumnanaktan

BU AKSAM BENİM DE MİSAFİRLERİM GELİCEK AMA BENİMKİLER CAYA GELİCEK :)BİRAZ DAHA ANLAYIŞLI SANIRIM

GEÇMİŞ OLSUN CANIM BENİMDE İSRAR YOLU PROBLEMİM VAR MECBUREN İLAÇ İCİYORUZ AMA ÖTEKİ TÜRLÜ DAYANILMIYO BENİM ERKEN DOĞUMUMU DA İSRAR YOLU ENFEKSİYONU TETİKLEMİŞTİ ONUN İÇİN BİRAZ DİKKAT ETMEK LAZIM GERÇİ ARTIK DOGURSAKTA NORMAL ZAMANDAYIZ ERKEN DOĞUM OLAYINI ATLATTIK COK ŞÜKÜR BİZDEN KİMSEDE ERKEN DOĞURMADI :))

(Alıntıdır efendim) [/I][/B][/COLOR]

DELİ ŞEY :)) YERİM SENİ

CANIM BENİM COK HAKLISIN DİCEK SÖZ BULAMIYORUM GİTMESEN OLMAZ GİTSEN HİÇ OLMAZ

HADİ BEBİŞNLE BERABER GÜLE GÜLE KULANIN İNŞ. UZUN SENELER :)

sağol canım .inş hep böyle oluruzzzz.

çisemm gelmedi didemm

HEP BÖYLE OLUCAZ İNŞ. MAŞALLAHI YOK GİDEN VARSA YA HEMEN GİTSEİN YADA İLELEBET BURDA ONA GÖRE ÖLMEK VAR DÖNMEK YOK (NE COK GAZA GELMİŞİM YAV):enbuyukkk::enbuyukkk:

kızlar kendinize ii bakın ben kalkıyorum, biraz evi toplayayaım nasıl dağıtıyoruz ben anlamadım daha çocuk yokken :))

görüşmek üzere kaçtım ben...

:sm_cool:

ohaoldumsmileohaoldumsmile
bizim de arkada bahçe var en alt kattan giriliyor.k.vaidemler alt kata taşınacaklar.
o zaman bahçede düzenleme yapılacak.çardak falan ooohh miss gibi.çok hevesleniorm
ben böyle çardağa salıncağa filan...

kızlar kendinize ii bakın ben kalkıyorum, biraz evi toplayayaım nasıl dağıtıyoruz ben anlamadım daha çocuk yokken :))

görüşmek üzere kaçtım ben...

Walla bende anlamıyorum iki kişiyiz vede yokuz zırt diye kirlenip dağılıyo hadi kendine iyi bak :)tabiki bebişe de

ahh valla sinir krizi geçiricem şimdi dünden söz vermiş bana sormadan şimdide rezil olucam diye bana patlıyor netten konuşuyoruz kapattı gitti kincidir bide benim ki 1 sene unutmaz mecbur gidicem ama kararlıyım denize girmiyicem bugünüm rezil oldu sıcakta düşüp bayılmazsam oralarda iyidir tansiyon sorunum var zaten sanki bilmiyor

Fundacım haklısın idrar yolu enfeksiyonu doğumu tetikliyormuşş.
ama benim herşey tetikliyor baksana 4 kere çatı muayenesine girdim.
hem idrar yolu enf.hem bağırsak enfeksiyonu hem de sancılarım var
ve BEN HAALA DOĞURMADIMMdelikafadulden çok ilginçç demiikaydirigubbakcemile3

evet canım gecen hafta ben oyle sureklı kustum eger bı sonrakı gune sarksaydı yanı bıdaha kusarsan hemen benı rara dedı doktorum bıde kasınıyordumya cığerlerden gelseydı kasıntısı acıl alıcaktım doğuma dedi :))) ama gectı cok sukur kasıntı arada oluyor hele aksam kalkıp 3 kere krem surdum ((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…