2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Hoşgeldin Aslıcım.... Hiiiiiiiiii nassı yani... ne demek o ne olduda yine tehlike oluştu... ???

walla canım hiç bir fikrim yok ama doktor ayakta kalmaktan olabilir dedi şimdi evdeyim yatıyorum ama birazdan iğnemi olmaya gdicem

geçmişler olsunn. bol bol diinlenn . konuşmayada devamm erkekler annelerini kırmazzz

Aslıcım pek birşey anlayamadım niye böyle oluyormuş yani
kendikendine mi???İstirahat falan verdiyse yat sırtüstü yanında
sana bakıcak birileri var mı dikkat et arkadaşım yaaa allah korusun
bu aylardan sonra bebeğine birşey olmasınnn sen elinden geleni yap.
istirahat et.:teselli:

[

selam canım nasılsınn[/QUOTE]

iyi canımm sen nasılsınnn. ctesiyi bekliyorum sanbırsızlıkla bugün bir seyirme hissettiiiiim. inş devamı gelir

Canım hoşgeldiinn..bilgilerini verirsen sayfanın başındaki listeye
kayıt olabilirsin sen de canım...
hamile kaldığın yaşın
kilon
bebeğinin tah.doğ.tarihi
son adet tarihin
bebişinin 2 li 3 lü testi yapıldı mı?
Birr de bebeğinin adı varsa????

Canım geçmiş olsun bol bol istirahat et inşallah bir sorun çıkmaz.

kızlar çok teşekkür ederim ilginize bebeğimin canı sıkılmış atraksiyon istiyor içerde nasıl yumruklar atıyor rahim ağzına görseniz adam sani muhammed ali ama dur doğsun ben de onu yumruk manyağı yapıcam klava: dün hem eşime ağlayıp hem tehdit ediyorum sıpamı bugün yavrum baktı anası deli bir sakin ki

:roflol::roflol::roflol::roflol:

canım malesef kimse yok annem yeni yanımdaydı gitti kızkardeşimin yanında şimdi gelemez artık burada kaynanam var oda görümcemin çocuklarına bakıyor karı koca üstünden gelicez artık ben ocakta da yattım böyle 20 gün kadar alıştık gibi yani tek sağlıkla dünyaya gelsin de minik maymunum

yeni üye olduğum için tam bilmiyorum siteyi
yaşım 34
kilom 63
23.09.2010 doğum gözüküyor
son adet tarihim 17.12.2009
2 testim yapıldı nisan 13 ünde 4 test yapılacak.
6 yaşındaki kızımın adını soruyorsan adı cemre

Canım geçmiş olsun... Dikkat et kendine... ama çokta düşünme... herşey iyi olacak sonunda inş. :) oğluşun seni üzer mi hiç? :)

merhaba arkadaşım hoşgeldin aramıza :))) Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin :)

geçmiş olsun canımmm... bende ogluscun anne bukadar calısma yeter gel senle bıraz dınlenelım demiş kıyamamıs annesıne:):) dınlen annesı sende guzelllce ınsallah hıcbıseyın kalmaz....

aaaaa ne kadar ucuzmuş öyle yaaa.o penye batteniyelerden çok lazım
oluyormuş sanırım beyaz söylemişti galiba...5 6 tane iyi olur demişti alt
değiştirmede çabuk batıyormuşşş.

evet tatlım... bıde 3.5tl dedıgın ne kı evın ıcıde kullan at yanı... hem kuması penyesı falanda hıc fena degıldı...begendım yanı... bıde her rengı var yesıl pembe mavı...

benım sıvım kahveymıs,ama doktorda genetıkcı de sorun olmaz dedı. hayırlı sonuclar cıkar ınsallah ve bugunlerı atlatırızz :Saruboceq:

Canım sen alınan sıvıyı görmedin mi?Hani şırıngaya dolduruyorlar
valla ben hepsini gördüm ama rengi şeffaftı yani.Hangi doktorun söyledi
sana kahve olduğunu?Kendi doktorunmu önemli değildir ama niye
söyleme gereği duydu acaba.Şeyyy kahverengin şeyden de olabilir bak yaaa
kanla karışmış olabilir nette okumuştum ben öyle birşey ama kan da çok karışırsa
amnios sıvısına tahlil yapılamıyormuş..inşallah senin öyle birşey değildir...

canım benim Allah yardımcın olsun
sen yat dinlen sıkma canını
bişeycik olmaz Allah ın izniylee
:Saruboceq:

merhabalar canım hoşgeldin hayırlı olsun ikinci meleğinŞeniz
Allah hepimize sağlıklı bebekle versin hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşşalahŞeniz

[

selam canım nasılsınn

iyi canımm sen nasılsınnn. ctesiyi bekliyorum sanbırsızlıkla bugün bir seyirme hissettiiiiim. inş devamı gelir[/QUOTE]

gelir canım merak etme
cumartesiyede az kalmış 2 gün hayırlısıyla geçerrr

:kedi:

Aslıcım geçmiş olsun canım söyle oğluna otursun oturduu yerde ben kızıma öyle diyorum:)

aaaaa cık cık cık lütfen annesi daha doğmadan şiddet ne ayıpppp kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3

Kızlar hamileyken su ciceği geciren yokmu suan kardeşim geciriyo e ben bilmeden iki gün önce onlardaydım bana bulaşmış olmasından korkuyorum yardım edin kızıma bişey olmaz dimi ?

Kızlar hamileyken su ciceği geciren yokmu suan kardeşim geciriyo e ben bilmeden iki gün önce onlardaydım bana bulaşmış olmasından korkuyorum yardım edin kızıma bişey olmaz dimi ?

tatlısım ben cocukken gecırdım o yuzden hıcbı fıkrım yok ama netten bı arastır ıstersennnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…