2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar,
aranızda amniyo sıvısı az olan var mı? bir de amniyosentez olanların sıvısı şeffaf mıydı??
doktor bana amnio sıvımın az olduğunu soyledı de ,merak ettım benım gıbı olan var mı? yerimseniben

Seyma özlem hoşgeldiniz kızlar,

Evet kafaya takmama gerek yokmuş internette de öyle yazıyor doğana kadar düzelirmiş düzelmese bile hiç 1 zararı yokmuş ay rahatladım. Bu arada ben dün birisiyle tartışıyordum kızım nasıl sinirlendi ben susana kadar tekmeledi durdu ay ben kızıma aşıkım

Haklısın canımm..Yaptığın onca işi görmezler gelir bunu söylerler.
En iyisi işlerin rahat olduğukça gir sen şekerim.
cumartesi bekliycem şeker....
Benimki de yaklaştı artık ama ben beklemiyorum
hiçbir tarihi....

aynen öle canım... inş. güzel haberler getiririm sizlere :)

merhaba kızlar bugünden itibaren en az 10 gün yeni bir düşük tehdidiyle aranızdayım

oohh oohhh Allah arttırsın ben de gezmeye gitmek istiyorum yaaa... çıkıp alışveriş yapmak istiyoruummmm... izin mi alsam acaba napsam :)))

Canım bu hafta sürekli ya misafirimiz vardı ya da biz gidiyoruz.
Ben dedim kayınvalideme gezelim bu aralar diye ilerde bebek
olunca gezemeyiz dedim de anamm arka arkaya da sıkıyor yani...
Ama dicem bugün arada birgün ara verelim yoruluyorum yaaaa.
Dün mesela çokk yoruldumm misafir vardı valla kimse de demiyor sen hamilesin
otur diyemafoldumbenherşey bana bakıyordu dünmafoldumben

Evet kafaya takmama gerek yokmuş internette de öyle yazıyor doğana kadar düzelirmiş düzelmese bile hiç 1 zararı yokmuş ay rahatladım. Bu arada ben dün birisiyle tartışıyordum kızım nasıl sinirlendi ben susana kadar tekmeledi durdu ay ben kızıma aşıkım

Hoşbulduukk canımm :))

benim bebeğim neden hala böyle değil yaa mafoldumben mafoldumben mafoldumben ben dürtmedikçe hala kıpırdamıyor.. durup dururken hiç hissetmiyorum onu.. bu beni çok korkutuyor çoookk... sertleşmedi hareketleri haftalardır....

iyi diyeyim iyi olayım canım... ben de senin gibiyim hiçbişey yapasım yok... bir de benim bebeğimde hala bir gelişme yok yaa düzenli hareketlere başlamadı... korkuyorum gelişmiyor diye.. ya da gelişmedi diye... doktora gittiğimde kötü bişey söyleyecek sanki bana... oofffff bu stress beni öldürecek...

evet canım ya omuzlarımda hissediyorum baharın gelişini:))

bebeğine kafayı takma canım anlaşılan herkesin durumu farklı baksana aynı tarihlerde olan arkadaşlarımızın çoktann beridir bebekler kıpraşmada biz daha yeni pıtpıtlara başladık:)
ben doktoruma güveniyorum 20.haftaya kadar normal dedi yavaş yavaş dedi:)
sende güven canımın içi hiç sıkma kendini kızının hiçbişeyi yok keyfi yerinde olcak bak görolumunekankayizsmile

günaydın kızlar,
aranızda amniyo sıvısı az olan var mı? bir de amniyosentez olanların sıvısı şeffaf mıydı??
doktor bana amnio sıvımın az olduğunu soyledı de ,merak ettım benım gıbı olan var mı? yerimseniben

Canım evet şeffaf ama bulanık bir sıvıydı...
ama ben amniyosentezden sonra hiç kontrole gitmedim.
Sıvı az mı çok mu bilmiyorum yani meraklandım ben de
şimdi.Ama acayip derecede su içiyorum.Çokk fazla içiyorum.
amniyosentez yapan doktorda bol bol su içmen lazım demişti.
Ama ben zaten çok su içiyordumm...

ooooohhh bakk ne güzelll zararı yokmuş işte:teselli:

günaydın tatlım hoşgeldin
dün sende gezmedeymişsin
neler aldınız bakimmbayanssulusmile

hosbulduk canımmmm:) dun bızde kuzuma bornoz takımı aldık gundelık kulanmaya... ve dun bısuru guzel sey vardı ve hepsı cok ucuzdu... bıtanemın bugun gundelık kıyafetlerını alayım dıyorum:):) tatlım adamın elınde 11 lı hasatne cıksıı kalmıs 1 tane sana 15e verırım dedı... bende gıdıp alcam... hello kıty badyler vardı atlet kılot takımlar vardı hepsı bırbırınden seker bı gorsenız... penye battanıyeler 3.5 tlydı ondanda gundelık ıcın 5-6 tane alcam...

bugün mart annelerine baktım birazz çoğum doğum yapmışş :)) çok imrendimm. bizede hayırlısıyla sağlıkla nasip olur inş.
benim iki gündür gaz problemim var oda kadıkda ağrı yapıyor. bu sabahda seyirme gibi birşey hissettim. :nazar:

Canım hoşgeldin hayırdır yaaa korkutma bizi niyeki niye??????

dün karnı biraz ağrıyor diye yakında bir hastane var (arada bebeğimi özledikçe gidiyorum) oraya gittim gitmemle ağlamaya başlamam bir oldu doktor bu haftada rahim kanalının boyunun kısalmasını beklemiyoruz bebek çok zorlamış kısalmış görünüyor dedi sonra 2. kez sıkışıp gel dedi gittim hunileşme başlamamış çok şükür dedi iğne ilaç verdi 10 gün de yatak istirahati sonra kontrol muhtemelen bir 10 gün daha sonrası Allah kerim çok ağladım çok üzüldüm ama sonra Allah bir sakinlik verdi şimdi elim karnımın altında oğlumla konuşuyorum yapma evladım çok erken sen yat ben alacam seni zamanı gelince diye her işte bir hayır vardır diyorum ne deyim

herkese merhaba bu siteye yeni üye oldum.bende 3 aylık hamileyim.6 yaşında bir kızım var.cinsiyet için doktor ılk başta erkek olabılır dedı geçen gün gittiğimde yine bir kız geliyor galiba dedi..kızım kendine arkadaş geliyor diye çok sevindi.nisanın 13 de cinsiyeti tam görebiliriz dedi tekrardan.allah herkese sağlıklı bebişler dünyaya getirmeyi nasip etsin..

hosbulduk canımmmm:) dun bızde kuzuma bornoz takımı aldık gundelık kulanmaya... ve dun bısuru guzel sey vardı ve hepsı cok ucuzdu... bıtanemın bugun gundelık kıyafetlerını alayım dıyorum:):) tatlım adamın elınde 11 lı hasatne cıksıı kalmıs 1 tane sana 15e verırım dedı... bende gıdıp alcam... hello kıty badyler vardı atlet kılot takımlar vardı hepsı bırbırınden seker bı gorsenız... penye battanıyeler 3.5 tlydı ondanda gundelık ıcın 5-6 tane alcam...

aaaaa ne kadar ucuzmuş öyle yaaa.o penye batteniyelerden çok lazım
oluyormuş sanırım beyaz söylemişti galiba...5 6 tane iyi olur demişti alt
değiştirmede çabuk batıyormuşşş.

Canım evet şeffaf ama bulanık bir sıvıydı...
ama ben amniyosentezden sonra hiç kontrole gitmedim.
Sıvı az mı çok mu bilmiyorum yani meraklandım bı de
şimdi.Ama acayip derecede su içiyorum.Çokk fazla içiyorum.
amniyosentez yapan doktorda bol bol su içmen lazım demişti.
Ama ben zaten çok su içiyordumm...

benım sıvım kahveymıs,ama doktorda genetıkcı de sorun olmaz dedı. hayırlı sonuclar cıkar ınsallah ve bugunlerı atlatırızz :Saruboceq:

günaydın kızlar,

günaydın canım

merhaba kızlar bugünden itibaren en az 10 gün yeni bir düşük tehdidiyle aranızdayım

merhaba aslıcım hayırdır canımm

ay canım ne güzel yaaa
kaçırma tabi bu fırsatı her zaman bulamazsın
hem de hello kity li falan çok tatlıdır onlarrr
ay bornoz takımı nasıldı ben de bakayım biibayanssulusmile
hepisni güle güle kullansın melek kızın Şeniz

bugün mart annelerine baktım birazz çoğum doğum yapmışş :)) çok imrendimm. bizede hayırlısıyla sağlıkla nasip olur inş.
benim iki gündür gaz problemim var oda kadıkda ağrı yapıyor. bu sabahda seyirme gibi birşey hissettim. :nazar:

selam canım nasılsınn

X