2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

] HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
fundadeniz......................24 Mayıs...............28 Şubat
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
pilar08............................26 Mayıs..............2 Mart
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
heidi28...........................28 Mayis..............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yağmur80.......................28 Mayıs..............4 Mart
serapilhan......................28 Mayıs...............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
gülen yüz........................3 Haziran.............6 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
gulperi............................31 Mayıs..............7 Mart
bidibidim.........................31 Mayıs..............7 Mart
deniz bayhan..................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
MELİHA28.......................2 Haziran.............9 Mart
enel17.............................2 Haziran.............9 Mart..........cinsiyet.....Kız
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart..........cinsiyet.....Erkek
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
derence...........................4 Haziran ............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs.............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
zakkum6644...................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Meltoo............................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart..........cinsiyet.....Kız
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sevilay.bayar...................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sarılale1981....................10 Haziran............17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sabırsızım.......................10 Haziran...........17 Mart
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Kız
desire06..........................12 Haziran...........19 Mart
cananca51......................13 Haziran...........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran...........20 Mart
fencidmlrms....................14 Haziran...........21 Mart
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
çiğtanesi.........................16 Haziran...........23 Mart
nehiray...........................16 Haziran...........23 Mart
osslem...........................16 Haziran...........23 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart
burser.............................17 Haziran...........24 Mart
Zuzucuuuk......................17 Haziran...........24 Mart
e-u.................................18 Haziran...........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart
asude84.........................19 Haziran...........26 Mart
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
osslem...........................20 Haziran...........27 Mart
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
afb.................................22 Haziran...........29 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart
mehlika10......................24 Haziran...........31 Mart..........üçüz annesi..........
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan..........cinsiyet.....Erkek
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan..........cinsiyet.....Kız
esranur-akyol.........................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
20 erkek 30 kız Yokmu arttıran?

.....zeyno 2.....akser.....kızınız
.....melek81.....@aycel.....oğlunuz................ uğurlu gelsin canlarım.....

.....tahtasiz_tuba.....aramıza hoşgeldin canım. Son adet tarihini verirsen senide listemize ekleyebilirim.[/B]

kestir gitsin kiz, boyle akla mantiga sigmayan, bilimle hic alakasi olmayan insanlarin biryerlerinden uydurduklari seyleri cok fazla takmaya degmez, benim annemde hayvanat bahcesine gittim diye bir suru dirdir etti, maymunlara baktinmi vay efendim bebek ya benzerse, deli etti beni ne alakasi varsa, ama sac boyamaya gelince organik boyayla boyanabildigini bende duydum ama ona cesaret edemem sirf sus icin bebisini azda olsa riske atma derim

sabırsızım
@ycell
sizleride ekledim listemize canlarım. Aramıza hoşgeldiniz. Dilerim sorunsuz bir hamilelik geçirirsiniz.

sabırsızım
mehlika10
sizleride ekledim listemize canlarım. Aramıza hoşgeldiniz. Dilerim sorunsuz bir hamilelik geçirirsiniz.

Ben kestirmiştim:)Bence de batıl inanç.

kızlar tetanoz aşısı yaptırdınız mı hangi haftalarda yapılmalı , yaptıran varsa ağrı ateş vs. oluyor mu?

sabırsızım
mehlika10

Buket hani demişsin ya 20 erkek 30 kız yok mu arttıran diye...Az kaldı bikaçgüne kadar nüfus patlaması yaptıracam inşallah:) Saol canım eklediğin için.

sabırsızım
@ycell

Saol bitanem umarım tüm annişlerle birlikte mutlu bir gebelik geçiririz.Güzel
dileklerin için aryrıca çok tşk ederim.
a.s.

Buket hani demişsin ya 20 erkek 30 kız yok mu arttıran diye...Az kaldı bikaçgüne kadar nüfus patlaması yaptıracam inşallah:) Saol canım eklediğin için.

Valla haklısın canım. 3 cinsiyet birden bildireceksin bize. Sağlıkla üçünüde kucağına alırsın inşallah tatlım.

selam kızlar.merhaba herkese.
cinsiyeti öğrenen arkadaşlar gözünüz aydın.allahın sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
lazanyacığım ne güzel arkadaşın kavuşmuş bebişine.büyük mutluluk vallaha.
ruhecim çok çok geçmiş olsun.arada böyle üst üste gelir.inşallah bir daha yaşamazsın.eşinde bebek olunca 2.si ile düzelir inşallah.
mehlika canım ne kadar güzel 3 tane mucizen var.bu harika birşey.maşallah rabbim nazarlardan sakınsın.sağlıkla kucağına al inşallah.
sarıböceğim üzülme canım.rabbim hakkımızda hayırlısını ve sağlıklısını versin.
atladığım şeyler varsa kusura bakmayın arkadaşlar.
ben şimdi biraz ütü yapacağım.bu arada hafta sonlarıda çalışıyorum mesai var.çalışmam gerek doğumdan 4 sonra sonra maaşımı almaya başlayacağım.toplu para alacağım ama 4 ay ne yapacağım o yüzden şimdi mesailere kalıp mesai parası almam gerek.seneyede doğum iznimde seçim kurulunda görev alacağım.eşim okuduğu için benim bazı şeyleri düşünmem gerek.anne olmak kolay değil en fazla biz fedakarlık yapıyoruz ama bebişlere değer onlar dünyadaki herşeyden daha değerli.tertemiz pırıl pırıllar.hepinizi öpüyorum.bebişlere iyi bakın ona göre klava: :1hug: a.s.

kızlar tetanoz aşısı yaptırdınız mı hangi haftalarda yapılmalı , yaptıran varsa ağrı ateş vs. oluyor mu?

Canım ben dün yaptırdım.4 ay bittikten sonra yapıyorlarmış birer ay arayla 2 doz yapılıyormuş.Bende ne ağrı ne ateş hiçirşey olmadı sadece kolumu kaldırınca acıyo biraz bir de bastırınca o da normal yani korkulacak bişey yok

canım ben geçen hafta kestirdim saçımı annem saçmalama aslı sağlıksız büyüyen saç bebeğine hiçbir fayda getirmez dedi doğru söylemiş uçları kırık kırık bakımsızdı şimdi gayet salıklı annemden aldım gazı kestirdim:1hug:

günaydınnnnnn mart anneleriii güzel anneler sabahları ilk günaydınlar hep benden uyanın ama geceleri konuşuosun sabah kalkamyosunuz bende gece sohbetlere girmek istiyprum ama evde pc yok kociş almıyo almamada izin vermiyoo birbirimize zman ayıramazmışız bi bakımada haklı neyse hepinizin günü dünden diğer bütün güzel geçen günlerinden çok çok çok daha güzel geçsin . . .

kızlar slm.bayağıdır aranızda yoktum ağır bir grip olayı atlattım .o yüzden giremedim bebişte bende iii yiz biraz oksurumuz kaldı.hamilelikte çok zor atlatılıyo muş.sağlıklısıyla bi kucamıza alsak inş. kızlar ben aşıyı yeni duydum aşımı vurulcaz bide kaçta ne ne zmn 22 sınden dr umuzla randevumuz var ama merak işte...

bende kestirdim .ama boyamaya cesaret edemedim...Saç kesmeğin bebişe - si ne olabilir ki.zaren boyayamıyoruz.:bbo:

arkadaşlar düzeltiyorum kolum koptu dün gece hala ağrıyor.Omuzdan parmak ucuna kadar sanki testereyle kesiyolar senağlama

herkese günaydın güzel anneler neler yapıyorsunuz bakalım bebişler naasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…