2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba cerezcim..
bende haftasonu misafirlerimi yolladiktan sonra bayram arasi verdigim sporuma yeniden baslasam fena olmayacak artik.himbillasimcam

canım o ağrılardan bende de oluyor ve kabızlık bende de olmuyor dktorum ağrı vücuttan kopma şeklinde değilse ve kanaman yoksa korkma dedi

arkadaşlar bu aralar grip salgını var nerdeyse herkes şikayetçi size tavsiyem bol bol tahana çorbası içmeniz bağişilık sistemini güçlendiriyor.

slm kizlarr, ayy tarhana corbasi deme canim istiyor yaa:) ama tarhanam yok , birilerinden istemeyede utaniyorum:) kizlar bugun anneme istek yapicam dogumda yanimda olmasini istiyorum ama anca 2-3 ay sonra gelir gelirkende tarhanami getircek:roflol: dua edinde islerimiz olsun yani annemin istegi kabul olsun 2 senedir gormuyorum annemi cok ozledim:asigim:

inşallah annen doğumunda yanında olur.ama benim annemmlerde isviçrede olduklarında doğumumda olamıyacak eşim anemin yerini tutmazsada idare edecez artık.
canının çekeceğini bilseydim yazmazdım inşallah annen gelir sana tarhanada getirir,bol bol hasret gideririsiniz.

kız annen nerden geliyorki senin hangi memleketten

elifcim bu anlattığım karışımı yiyorsun çok faydalı!

NAZANcım adresini ver hemen göndereyim sana tarhana toz tarhana mı yoksa bizim buralarda kurabiye gibi yapılır ondan mı istersin??

buketciğim tşk ederim. hayırlı olsun oğlun demişsin.

Bu arada herkes detaylı ultrasona girdimi? çok pahalı geldi bana 200-250 arasıymış

Bu arada herkes detaylı ultrasona girdimi? çok pahalı geldi bana 200-250 arasıymış senağlama

elifcim bu anlattığım karışımı yiyorsun çok faydalı!

NAZANcım adresini ver hemen göndereyim sana tarhana toz tarhana mı yoksa bizim buralarda kurabiye gibi yapılır ondan mı istersin??

hay aklinla bin yasa.. kaydirigubbakcemile5 :1hug:
nazancim.. istesen bende gönderebilirim.. hem posta yoluda daha kisa..

Bu arada herkes detaylı ultrasona girdimi? çok pahalı geldi bana 200-250 arasıymış senağlama

200 gene iyiymis.
Sisli deki Atil hoca 400 YTL ve ozel sigortalarla anlasmasi yok...
allahtan bizim hastaneye haftada bi gun bu is icin bi prof geliyormusda yirtacagiz.
gerci gelmese nolucak, gidip bi sekilde Atil hocaya o parayi verecektim.
aman saglikli olsunlar da vericez napalim

güzel anneler iyi akşamlar bugün sadece günaydın ve iyi akşamlar diyebildim kusura bakmayın çok yoğundum yeğenlerime iyi bakın tabi kendinizede gribe dikkat

kızlar bugün babystar dan iki adet yeni doğan bebek bezi geldi....ilk numunelerim ve ilk bezimi almış oldum...siteye bi giremedim ne sinir bozucu açılmıyordu sayfalar....

Arkadaşlar medipole gidiyorum ben bunun için makine orada da var ve ssk 130 ytl bilginize

Arkadaslar merhaba...Ben ne zamandır giremiyordum siteye işler dolayısı ile...Ama sizleri arada girip hep takip ettim.Maşallah çok çok iyisiniz
Bizde birtanecik bebeğimizin cinsiyetini öğrendik;zevkle bir PRENSES daha ekleyebilirsiniz listeye...O kadar mutluyumki her zaman en büyük istek ve hayallerimden biriydi kızımın olması!!!:sm_cool: Hala inanamıyorum!!!Pazartesi kontrole gittiğimizde herşey çok farklı geldi zaten;hep küçücükken birden büyümüş kocaman olmuş ve hep uyuyan bebek nasıl hareketliydi anlatamam size...Bir dakika durmadı yerinde ne eller kollar ne kendi dönüyor belinden büküp atıyor...Heryerini gördük bu sayede,iç organlarını bile... :roflol: Doktor kız diyince inanamadım takii kesin diyene kadar....Sağlığıda çok iyi,tüm testlerimiz yapıldı şimdiye kadar hiçbir sorun çıkmadı!!Çok mutluyum çok, eşimde bende;o kızım kızım diyip duruyor,bense hala inanamamanın verdiği sevinçle dolanıyorum!!! :sm_cool: Allah hepimizin bebeklerine çok sağlıklı bir beden,çok güzel bir ruh,sağlam karakterler ve güzel özellikler versin!!!Ve hepsini korusun!!!!!!!
a.s. a.s. a.s. a.s.

canım yaa işallah annen gelir allah hiçbir kuzuyu annesinden ayırmasın kaç yaşında olursa olsunnnnnnnnnnn

Hayırlı olsun canım kızın sağlıkla doğsun

iyi akşamlar kızlar, ya şimdi üzüldüm, yurtdışında Türk exportlar var orda kesin ev yapımı ürünler vardır... kıyamam size(((

yeni ve güzel haberler okudum hepiniz adına çok sevindim...ayrıntılı ultrason herkese yapılıyomu. kaçıncı haftada yapılıyo? doktor bahsetmedi bana da 3 kasım gibi gidicem muayeneye geç kalmayım herneden ise...

bi de arkadaşlar haftalık yemek düzeni oluşturmaya çalıştım dr kilo alma hızımdan dolayı uyarınca ama uyamıyorum bu programa. neyse okuldan alışkınım zorlu disipline, bunda hayli hayli olmama gerekiyo:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…