2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

slm güzel anneler yaaa bende grip olmuşum senağlama 2 gündür boğazımın acısından ölüyorum gece boğazımın acısından hiç uyuyamadım senağlama

slm güzel anneler yaaa bende grip olmuşum senağlama 2 gündür boğazımın acısından ölüyorum gece boğazımın acısından hiç uyuyamadım senağlama

GEÇMİŞ OLSUN JNM SADECE DİNLEN VE BOL IHLAMUR İÇ.:eek:CVP VEREN ARKADAŞLAR SAĞOLUN .Bİ DR UMU ARIYIM BANA BİŞİ DEMRDİ 18. HAFTADAYIZ AŞIMAŞI OLMADIM kaydirigubbakcemile3 İİ Kİ VARSINIZ. KIZLAR

canım sanırım hepimiz hasta olduk bu ara sırayla bol bol dinlenme limonlu ballı açık çay vve ballı süt tavsiyem canım geçmiş olsun...

Günaydın arkadaşlar. Hepimize geçmiş olsun bende gribi ayakta atlatmaya çalışıyorum.Allahtan çok şiddetli geçmiyor. Bol bol meyve yiyorum. Dilerim çabucak geçer.

Bende aşımı 19.hafta vurundum. 1 ay sonra tekrar vurunucam. Sağlıkocağına gebelik kaydı yaptırınca aşı kartı veriyolar zaten. Ne zaman gideceğinizi söylerler.
Benimki fazla acımadı ebem yavaş vereyim ilacı fazla ağrı yapmasın demişti. Dediği gibi oldu sağolsun. Sadece kolumu yukarı kaldırınca belli oluyordu ağrısı.

selam hamişler hasta olanlara geçmiş olsun yeni haberler yok mu uzaktaki hamişlerden???

Arkadaşlar tetanoz aşısını yaptırmak zorunda mıyız?Yaptırmazsak ne gibi eksileri var acaba?

saolun arkadaşlar şimdi ıhlamur aldım tavsiyeleriniz için tşk ederim diğer hasta arkadaşlar sizede geçmiş olsun

boğaz acısı olanlar balı limonla inceltin biraz karabiber ekleyin tadı da fena olmuyor ayrıca hemen boğaz acısını alıyor şiddetle tavsiye edilir.kaydirigubbakcemile2

arkadaşlar bu aralar grip salgını var nerdeyse herkes şikayetçi size tavsiyem bol bol tahana çorbası içmeniz bağişilık sistemini güçlendiriyor.

boğaz acısı olanlar balı limonla inceltin biraz karabiber ekleyin tadı da fena olmuyor ayrıca hemen boğaz acısını alıyor şiddetle tavsiye edilir.kaydirigubbakcemile2

napcaz canım bunu yutucazmi direk yoksa gargara filanmi?
ben limonla siliyorum bademciklerimi.

herkese merhaba nasılsınız hamişler
hasta olanlar çook çok geçmiş olsun
kızlar ya karnım ağrıyor adet olcak gibi
akıntım vr ama
bide kabızlık olayı bende yok normalmi bu

kk cok takiliyor yine..
merhaba güzeller..
gittikce daha yogun hissediyorum bebegimi, hele meyve yedikten sonra.. ne alakasi varsa..

birde bugünden itibaren hamislik yüzmesine basliyorum insallah..haftada bir gün, bir saat 30 derece suda..baska hamislerde var tabiiki.. bel agrilarini önlemek yada hafifletmek icin..

kk cok takiliyor yine..
merhaba güzeller..
gittikce daha yogun hissediyorum bebegimi, hele meyve yedikten sonra.. ne alakasi varsa..

birde bugünden itibaren hamislik yüzmesine basliyorum insallah..haftada bir gün, bir saat 30 derece suda..baska hamislerde var tabiiki.. bel agrilarini önlemek yada hafifletmek icin..

çerezcim çok dikkat et yüzme konusunda yüzmek çok faydalı ama doğumuda çabuklaştırdığından dikatli olmak gerekiyor.kaydirigubbakcemile5

X