2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

amin boddim amin.. dayanilmaz bi acidir.. allah kimseye yasatmasin..yasayanlarada sabir versin insallah..
hamilelik bile muhtesem bi duygu dimi?? anne ile bebegin arasindaki bag dünyaya gelmesinden 9 ay önce basliyor.. herseyi birebir yasiyoruz.. basta ufak ufak pitpitlar.. sonra kipirdayislar, tekmeler.. sona dogru hickiriklari bile..
harika ve esi benzeri olmayan birsey..

tatlı annişler güsel şeylerden bahsedeyim size içimiz açılsın dün arkadaşım doğum yaptı çok zorluklar atlatıp hamile kalmıştı kızcağız önce aşılama yapıldı tuttu sonra bebek düştü akabinde tüp bebek yaptılar tutmadı derken kendiliğinden hamile kalıverdi:CüvCüv:dün de oğlumuz dünyaya geldi ancak doğunca ağlamadığı için küveze aldılar hemen vermediler bebeği tabi biraz canımız sıkıldı neticede afacanın soluğu düzene girdi annesiyle kavuşuverdi:1hug:minicik bir kuş gibi öyle tatlı elleri ayakları pamuk parçası öpmeye doyamazsınız tabi ben hasta olduğumdan maskeyle yanaşamadım pek yancağızına :çok üzgünüm: düşündüm doğurduğumu hayal ettim sabırsızlandım o sırada minicik bir tekme geldi derinlerden kızlar çok şanslıyız çok karnımızdaki minicik bebekler yüreğimizin kocaman umutlarıTanrı kimseyi evlat sevgisinden mahrum bırakmasın:CüvCüv:

evet hacerciğim herşeyimiz onlar için şimdi daha iyi anlıyorum annemin kıymetini kucağıma aldığımda ve büyüdükce daha iyi anlayacağım buna eminim

bu muhteşem duyguyu herkes yaşar inşallah ama Allahım ne olur bakamayacak olan kullarına fazla bebek verme olmayanlara ver bebek hasretiyle yananlara

bir yerde okumuşdum zenginin biri yardım yapıyormuş halk toplanmış zengin sormuş bunları allahın adaletiylemi dağıtayım yoksa kendi adaletimlemi demiş
herkes allahın adaletiyle demiş zengin başlamış dağıtmaya birine 3 birine 5 birene 1 dağıtmış bazılarına hiç kalmamış herkes şaşırmış ama gerçek bu değilmi arkadaşlar

ne güzel bi misal..
her serde bbi hayir, her hayirda bi ser vardir.. vardir da biz aciz kullar göremeyiz..
ama rabbim bizi bu muhtesem duyguyla mükafatlandirdiysa bizede bu görevi layikiyla yerine getirmek düsüyor.. insallah üstesinden geliriz.. hakkini verebiliriz bebeklerimize

Bende medicana ya gittim canım çok güzel doktorum da iyi ama 1,100 ytl çok geldi bana

amin lazanyacım amin.....
ruhe-haben arkadaşım ne olur üzülme geçen hafta sonu bende çok üzüldüm..ama ne yaparsak bebişimize yapıyoruz üzülmiyeyim diyorum ama bazen olmuyor işte...içindeki o mucizeyi güzelliği düşün ne olur üzme kendini...

ayselcim slmlar.Tam olarak bende 15 hafta 3 günlük hamileyim.Cinsiyetini öğrenebildin mi sen?

Pardon ya şimdi fark ettim erkekmiş seninki.Allah sağ salimdünyaya getirmeyi nasip etsin canım.Mart sonu doğum bekliyor olmalısın.Ama benim o kadar sürer mi bilmiyorum.Üçüz benim bebeklerim erken doğma riski biraz daha fazla.Hayırlısı artık.

Bende medicana ya gittim canım çok güzel doktorum da iyi ama 1,100 ytl çok geldi bana

pardon canım ya yeni fark ettim erkekmiş bebeğin.Allah sağ salim dünyaya getirmeyi nasip etsin.Sen de mart sonu doğum bekliyor olmalısın.Benim bebişler üçüz erken doğum riskim daha fazla.Hayırlısı artık.

Evet canım erkek bende yeni öğrendim.Üçüz demek seninkiler allah yardımcın olsun.
Mart 28 canım artık günlerini beklermi erkenmi gelir bilmem ama nisan a atlar belki erkek10 gün bekliyor ya artık hayırlısı olsun canım hakkımızda

kızlar bişey sormak istiyorum..hamile kaldıktan sonra saçlarını boyatan yada kestiren varmı...boyatma taraftarı değilim ama uçları çok kötü kestirmek istiyorum şu batıl inançlar yokmu içimize işlemiş..onada cesaret edemiyom...ama bazı kuaförler organik boya ile boyanabileceğini söylüyor saçların...bayağ uzadılar aslında belime yaklaştı ama bakmaya zaman lazım bi cesaret etsem kıcasık kestircem ama yok toparlayamadım o cesareti...rengide kötü oldu dipler uzayınca offf offff ne kararsız kaldım ben ya....

aysincim.. boyatmayi bilmiyorum canim..
ama ben kestirdim.. hos.. kestirdigimde hamile oldugumu bilmiyorum ama olsun.. kaydirigubbakcemile
zaten doguma 1-1bucuk ay kala tekrar kestirmeyi düsünüyorum..
batil inanclara hic takilmamak lazim..
kesilecekse kes bence

Ben 1 ay oldu kestirdim..Boya konusuna gelince benimde çok feci oldu dipler..Ama sanırım ilk 3 aydan sonra organik boyaya izin veriyolar benim çevremde bir çok kişi boyatmıştı ben yinede dr'a sorup ona göre karar vericem

canım eşinle olan meseleye çok üzüldüm ama bir şekilde hallolur sen de canını çok sıkma...Ama Dr un yaptığı tam bir alman odunluğu kusura bakmayın öyle ayrım yapıyomuş gibi oldum ama bu kadar duygusuzluk olur mu yaa...Sen 8 hafta bekle koca 8 hafta sonunda iki pıt tamam hayret birşey ya sonra cinsiyeti nasıl belli olmaz mış 15. haftada öğreniyor insanlar sen 20. haftaya gelmişsin artık neyse sen bebeğini düşün yinede annesi onu da kendini de daha fazla üzme...

yaa bende anne olmak istiyorum ama rahatsızlığım yüzünden bekliyorum

canım allah bir an önce nasip etsin işallah...

canım ben hamile kaldığım ilk aylarda kestirdim çok rahat tavsiye ederim.Boya konusunda bitkiselde olsa ben cesaret edemiyorum sonuçta kimyasal ve derinin içine işliyor.Napalım bir 5 ay daha böyle gezerim sonra bütün kuaförler benim.Benim merak ettiğim birşey daha var aslında emzirirken herhangi bir zararı var mı boyatabiliyo muyuz?:çok üzgünüm:

yaa bende anne olmak istiyorum ama rahatsızlığım yüzünden bekliyorum

canim ya kiyamam sana, inslh rabbim en kisa zamanda sana ve tum evlat hasretiyle yananlara nurtopu gibi saglikli bebekler versin, hamislerin duasi kabul olurmus oyle icten diledimki Allahim inslh kabul etsin aminnnnnnnnn:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…