2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar ve minik bebişler :)) Sabah kalktım herkes gibi bende nezle olmuşum. O kadarda portakal yememe rağmen. Bir güzel kahvaltı ettim ama ayakta duracak halim yoktu bir daha yattım. Bizim ufaklığın hareketleri artık hissedilmeye başladı tam bir saate yakın kıpırtılarını hissettim uyku muyku kalmadı bende. Sanıyorum kilolu olmadığımdan rahat hissedebiliyorum. Yine de zar zor duruyorum yatmaya devam galiba

insallah iyi cikar canım benim..
yalniz merak ettim.bana troid ile ilgili testler taa hamile kalinmadan once yapilmisti.
bide hamilelik suresince bir kere daha bu testleri tekrarliyorlarmi?
ay cok dusuk cumle kurdum anlayin beni nolur.

canım bende hipotiroidi var, tiroid bezlerim azcık tembel. dışardan hormon takviyesiyle dengeliyoruz. şimdi 2 kişilik çalışması gerekiyor o yüzden her ay kontrolüm var. hormonun dozunu ayarlamak için. kan tahlilini önceki gün yaptırdım. normal gibi ama bakalım dr. ne diyecek.

selam hamişler yeni gelenler hoşgelmiş benim gibi hasta olanlar bir an önce iyileşin inşallah!
ateşim çıktı biraz dün gece çok korktum bebişime bişey olacak diye gerçi 37 nin üzerine çıkarmadım sirkeli bez yaptım sabah daha iyiceydim terlemşim du aldım eşim saolsun kahvaltı hazırladı üff bitsin bu hastalık kızlar lütfen çok dikkat edin hasta olmayın

nazan bugün mü gidiyordu doktora??
elifcim sen cinsiyeti öğrenebildin mi??

Adayadayı; anladim canım simdi..insallah iyi cikar sonuclarin.
Lazanyam; bu cumartesi ogrenicez. catlamazsak cumartesiye kadar.kaydirigubbakcemile2
canım gecmis olsun ya,insallah bir an once gecer gider artik su hastalik senden

kızlar ya aranızda İskenderun da yaşayıp özel gelişim hastanesinde doğum yapmış yada yapacak olanlar var mı? Malum çok korkuyorum ben bu doğum olayından yaaaa

mart anneleri nasılsınız
ben dün sağlık ocağına gittim görüm bebişimi
kalbi atıyorrdu nasıl rahatladım anlatamam
allahım ona bişe olmasın
kızlar hererini gördüm ayaklarını kafasını ellerini
hata omurgalarını bile
cinsiyeti hariç olsun merakta etmiyorum kendi sağlıklı olsunda

merhaba kizlaaar ve güzel mi güzel bebekleri..

mehlikacim aramiza hosgeldin sende.. 3üz masallah saglikla kucagina almayida nasip etsin allahim insallah sana ve bebek bekleyen herkese tabiiki..

ruhe_habencim.. hani nerdesin.. yokmu bize bi haber.. gel artik..

saol canım! Allah hepimizin yanında olsun. Çarşamba günü cinsiyetlerini öğrenicem.Bu kadar heycanlanıcamı tahmin ile etmezdim. Sizin cinsiyeti belli mi? ne zaman beli oluyor tam olarak

saol canım! Allah hepimizin yanında olsun. Çarşamba günü cinsiyetlerini öğrenicem.Bu kadar heycanlanıcamı tahmin ile etmezdim. Sizin cinsiyeti belli mi? ne zaman beli oluyor tam olarak

hemde ne heycan canim sengözlerimebaksanab
bi gün öncesi o heycan zirvede oluyor..
benimkine doktorum % 70 kiz dedi.. saglikli olsunlarda..
erkekler daha erken belli oluyor kizlar daha gec.. ama tam kacinci haftada bilmiyorum canim..

che_cim gözün aydin canim.. icin rahatlamisdir.. bosuna stres yapmissin bak..
:1hug:

geldim kizlar ama malesef bos döndüm sinirlerim okadar bozukkki agliyorum resmen sinirden en bastan anlatayim 2 hafta öncesi esime dediydim bugün icin randevum var isini ona göre ayarla beraber gidelim diye her söylemek istedigmimi anlatamiyorum cünkü beyfendi kalkdi bu sabah erkenden ise gitti ne bisey sordu ne söyledi zaten hic bisey umrunda degil deli ediyor bu sorumsuzlugu vurdumdiuymazligi umursamazligi beni neyse zaten gece oglan uyutmadi sabahda 5 de uyandim bidaha zar zor uyudum erkendi randevu zorla kalktim gittim bi heycan cocugunda uykusu oldugu icin onunda mizmizligi üstünde herseye agliyor doktora girdik doktor nasilsin diye sordum bende cok iyi sayilmam sürekli uykum var hic halim yok sik sik da belim agriyor dedim hic bisey dmedi orali olmadi bile cocukda bi yandan kucagimda agliyo zaten sonra iste büyük ultrasona girceksin ben bugün sadece kalp atislarina bakicam démezmi benim surat degisti tabi bende deidm cinsiyetini merak ediyorum sizde baksaniz olmazmi neymis efendim onun icin zaten erkenmis göremezmis ( yalana bak kuyruklu hemde) girdim muayeneye cocuk kucagimda ultrason cihazini karnima tutmasiyla cekmesi bir oldu kalp atislari orda güzel dedi isimiz bitti icerde 5 dk ya durduk ya durmadik resmen basindan savdi beni ya bi kez daha nefret ettim bu memleketten ne güzel dimi 8 haftalik bekleyisimin sonundaki ödüle bakin dönerken de oglan deli etmeye devam etti beni otobüse bindik cok afedersiniz resmen götünü yirtti aglamaktan zaten ya´lniizm her isimi kendim yaparim ama bugün birkere daha anladim ne kadar yalniz oldugmu ne vardi sanki esim benimle gelseydi cocuga sahip olsaydida derdimimi doktora dogru dürüst anlatsaydi ne zaman ona ihtiyacim olsa yanimda yok zaten bende akilki iste bu kocayla ikinci bi cocugu daha yapiyorum nasil bas edicem yalniz basima iki cocukla bugün bi kere daha düsünmeye basladim hic birseyi umursadigi yok merak bile etmiyo bende sinirimdem geldim eve büyük ultrasandon randevu aldim haftaya cumaya verdiler hic söylemiycem bile ona kendim gitcem bakcam iste kusura bakmayin uzun oldu simdi yaticyam biraz sakinlesmek istiyorum kendimi kötü hissediyorum

sağol canım benim teşekkür edrim
işte napim elimde değil
sürekli
korkuyorum

ruhecim.. canim arkadasim benim.. benneyaptımki
zaten hormonlarimiz bizimle oyun oynuyor, üzülme bitanem ya..
burda malesef böyle.. ama bak bidaki randevun da haftayaymis zaten, doya doya seyredersin bebegini:ecrin_bebek:.. üzülme canim nolur.. bebeginde etkilenir bak..

oglunada kizma..akli erse hic üzermi seni.. oda kücücük daha..:teselli:
esinlede egri oturup dogru konusursun.. sana ihtiyacim var dersin.. erkeklere bisey ima etmeye gelmiyor, ne istiyorsak öylece söylememiz lazim..
lütfen daha fazla üzülme canim.. cuma gününü düsün.. lütfen
benneyaptımki

ruha haben
hiç kafanı böyle fuzuli şeylere takıp da sinirini yıpratma canım nkocalar hep aynı belirli dönemlerde böyle coşuyorlar ilgisizlikleri bıktırıyor buı kocadan 2. çocuğu yapıyorum deyip de bebeğini de kendini de üzme hikayemi biliyorsan eğer ben boşanma arifesindeydim hamile olduğumu öğrendim eşim kabul etmedi hamileysen evi terkederim dedi vs. buradan çıkaracağımız sonuç hayat çok kısa üzülmeye değmez,boşanma arifesindeyken seks farklı sonuçlar doğurabilir :)))) hadi üzme kendini Türkiye'den kucak dolusu selam yolluyruz sana mart annelerinden

cnm benim çok kötü gün geçirmişsin herşey üstüste gelmiş üzüldüm inan:çok üzgünüm: bazen öyle seyler ınsana üst üste gelebılıyor her işi ters gider cevrendekilerde inadına ogün umursamaz gamsız olurlar üzülme sen arada sırada herkesın basına boyle seyler geliyor sabret geçici seyler bunlar:1hug: güzel seyler düşün etrafındakiler gamsız sa sende öyle ol onlara karşı başka türlü kafana taktıkça stres yaratırsın kendi kendine Allah korusun hamilesinde bebeğinide üzme kendinide üzme a.s.

canim cok tesekür ederim ama esim bilyior ona ihtiyacim oldugunu ama kafasi basmiyor iste hatta bi keresinde kendisine dedim ne zaman sana ihtiyacim olsa yanimda yoksun diye ama o öyle olmadigini düsünüyo cok biliyo hani bugün yanimdamiydi isteseydi olabiirdi ama ama tamam artik bundan sonra ona ne bisey sorarim ne isterim ne hali varsa görsün bugüne kadar kendi isimi kendim gördüm bundan sonrada görürüm Allahin izniyle o istedigi kadar olmasin yanimda kendi kaybeder benim Allahim var cok sükür o yardim eder bana esim etse ne olur etmese ne olur eksik olsun edecegi yardim neyse canim bu olumsuz halimle sizide sikmayayim ben bu sinirle cok daha sitem ederim ona susmak en iyisi hepinize hayirli günler diliyorum öptüm sizi Şeniz

canım benim çok üzüldüm senin adına neyse takma kafana desemde boş çünkü bebeklerimizi görmek için gün sayıyıruz olmadı saat sayıyoruz aksilik çıktımıda resmen çıldırıyoruz neyseki haftaya cumaymış bende geçen hafta cumartesi gidecektim babamız yoğun olduğu için bu haftaya erteledik bende çok ağladım ama 2 günüm kaldı bebişlerini üzme annesi hemen geçecek vakit

kız sakin ol takma kafaya anlıyorum seni ama yinede hırpalama kendini bukadr bebişlerin düşün demi
yazık sanda onlarada

biraz daha sakinlesmissindir artik dimi canim..
yeterki saglikli olsun bebeklerimiz..
babaadaylari ancak kucaklarina alinca anlarlar..
esinle tartisip dahada üzülme emi..

anne olmak ne güzel birşey kızlar daha kucağıma almama çok var ama onun varlığını bilmek beni çok mutlu ediyo herşeyim onun için
kendi bebeklerine çocuklarına şiddet uygulayan anneleri hiç anlayamıyorum nasıl biir canilikdir bu onları görünce dayanamıyorum
birde şehitlerimize çok üzülüyorum benimde oğlum olacak şimdiden korkuyorum televizyonda o anneleri görünce dayanamıyorum sen büyüt o yaşa getir bir kör kurşuna gitsin olacak şeymi ya allahım o analara babalara sabır versin evlatlarımızı bize bağışlasınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…