2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

buket-26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2007
3.228
324
45
Gelin gelişimimizi burda takip edelim yaşadıklarımızı burda paylaşalım. Haydi yeni anne adayları yokmu benden başka kimse. Peşimden gelin. yerimseniben

Biliyormusun bu basligi ben acmayi planliyordum tabi hamissem. Bilmiyorum henuz hamismiyim ama oyleysem, bende 2009 mart ayi annesi olacagim insallah...Dualarini eksik etme canim...

Gelin gelişimimizi burda takip edelim yaşadıklarımızı burda paylaşalım. Haydi yeni anne adayları yokmu benden başka kimse. Peşimden gelin. yerimseniben

canım hoşgeldin...... bebeğin hayırlı olsun allah tamamına erdirsin.sağsağlim meleğini alırsın inşaallah kucağına :):):1hug:

slm hamişler galiba bende mart annesi olacagım tam bilmiyorm ama. son adet tarihime göre şubat doktora göre mart hadi hayırlısı

bende mart bebesi annesi olucam insallah canlar..
böyle bi topic ariyordum bende..
buketcim tam isabet oldu

benimde hesaplama 28 şubat diyor ama bence mart'a sarkacak...hatta 1 mart olsun benim doğum günümde diyom hayırlısı...ben şuan iki topiktede yazıyom.dr. henüz gitmediğim için tam bilmiyom tarihi...

benimde hesaplama 28 şubat diyor ama bence mart'a sarkacak...hatta 1 mart olsun benim doğum günümde diyom hayırlısı...ben şuan iki topiktede yazıyom.dr. henüz gitmediğim için tam bilmiyom tarihi...

aynen canim benim hesaplamada martin 1 diyor..
ama bana sorucak olursan martin ortasi gibi geliyor..
doktora gitsek biraz daha netlesirde.. bende daha gitmedim.. 10 gün sonraya randevu verdi doktorum.. bekliyoruz iste
:asigim:

aynen canim benim hesaplamada martin 1 diyor..
ama bana sorucak olursan martin ortasi gibi geliyor..
doktora gitsek biraz daha netlesirde.. bende daha gitmedim.. 10 gün sonraya randevu verdi doktorum.. bekliyoruz iste
:asigim:

bende Temmuz 9'na randevu aldım...zaten henüz çok küçük ve yeni biraz zaman geçmesi daha iyi gibi geliyor bana....tabi bi sorunun yoksa..benim şimdilik yok Allaha şükür birde uyku yapmasa..hiç hissetmiyorum ama gece yüz üstü tam yatamıyorum onu anlamadım daha şimdiden etkilemez ama sancı yapıyor hafiften bazen bende yatmamaya çalışıyorum..

ya birde ben çok hapşırıyorum korkuyorum inanki her hapşırdığımda...

OH OH NE GÜZEL YENİ ANNE ADAYLARI İNŞALLAH İYİ BİR HAMİLELİKTEN SONRA ALLAH YAVRULARINIZI KUCAKLARINIZI ALMAYI NASŞP ETSİN :1hug:a.s.

bendede bi halsizlik var sadece.. gece yataga girmeden 15 saniye önce basliyorum uyumaya :roflol:
yoksa allahima bin sükür bisimiz yok.. takiliyoruz kendi kendimize..

sorma canim ya... ben hamile kalmadan yaz gribine tutldum.. o gecdi cok sükürde.. ara ara hapsirmalar devam ediyor.. belkide bos yere kuruntu ediyoruz ama her defasinda allah korusun kopup gidecek gibi korkuyorm ... bi atlatsak

Biliyormusun bu basligi ben acmayi planliyordum tabi hamissem. Bilmiyorum henuz hamismiyim ama oyleysem, bende 2009 mart ayi annesi olacagim insallah...Dualarini eksik etme canim...

Sana taze hamiş duası yapayımda bulaşsın çabucak canım. inşallah sende katılırsın aramıza.

slm hamişler galiba bende mart annesi olacagım tam bilmiyorm ama. son adet tarihime göre şubat doktora göre mart hadi hayırlısı

Slm canım. Seninde hamişliğin hayırlı olsun.Netteki hesaplayıcıya göre 2 mart ama tabi sapmalar olabilir .belki bende şubatta doğum olabilir.Aman Allah sağlıkla o günlere kavuştursunda. Günü ayı önemli değil.

bende mart bebesi annesi olucam insallah canlar..
böyle bi topic ariyordum bende..
buketcim tam isabet oldu

dün benim pc bozuktu sinir etti beni klava:. bi mesaj yazıyom kapanıyo internet allallaaaa. neyse inşallah bugün olmaz. Cerezcim seninde hamişliğin hayırlı olsun. Topiğim uğurlu gelsin.Bende aradım baktım böyle bi topic yok bari ben açayım dedim. Bende yalnız olmadığıma sevindim. Bide sizleri sevindirdiğime tabi :içelim:

internet hesaplayıcılarına göre 2 mart. Bende sizi bekliyodum mart anneleri.bendede hapşırık oluyo gebelikle ilgili olduğunu düşünmemiştim.bende sağıma ve karın üstü yatamıyorum rahatsız oluyorum.

sagol canim..
inasallah hayirlisiyla kucaklarimizada aliriz meleklerimiz sag salim :asigim:
hamisligi bekleyen arkadaslarada nasi etsin insallah ..

doktora falan gittinmi sen canim

sagol canim..
inasallah hayirlisiyla kucaklarimizada aliriz meleklerimiz sag salim :asigim:
hamisligi bekleyen arkadaslarada nasi etsin insallah ..

doktora falan gittinmi sen canim

valla dr.a hastaneye gittim. idrarda baktı gebeliğe ( e ona bende baktıydım) kan tahlilleri yaptı pztsi alıcam. Ama ben pztsi özele gitmek istiyorum. Tekrar düşük olmasından korkuyorum. Özel daha iyi ilgilenir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…