2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

anladım canım çok haklısın.başka bir doktora gitmek en mantıklısı.hayırlı haberler al inşallah.rabbimin izniyle inşallah birşey olmaz.öpüyorum canım seni.

Allah Allah bu doktorlarda enteresan insanın içini rahatlatacakları halde (hele hele hamile bir insanın) neler söylüyorlar. Arkadaşım işinin ehli başka bir doktor önerelim mi sana ne dersin?

merhaba kızlar maşallah sabahtan beri birsürü sayfa olmuş bu arada enel aynı rüyadan bende gördüm eşimi öldürecekıtim nerdeyse bugündayanamayıp dra gitcem belki aksama yazarım cinsiyetini

merhaba kızlar maşallah sabahtan beri birsürü sayfa olmuş bu arada enel aynı rüyadan bende gördüm eşimi öldürecekıtim nerdeyse bugündayanamayıp dra gitcem belki aksama yazarım cinsiyetini

demekki tek ben bu durumda değilmişim.eşimi öldüresim geliyor utanmıyormusun karın hamile diyorum :roflol: ne biliyim daha bir çok şey. :sm_cool:
hadi hayırlı haberlerle gel inşallah.

bebeğinin cinsiyetini bilenler göbeklerinize bi bakı göbek deliği aşagı doğru olursa kız yukarı doğru olursa erkek miş bi bakın bakim doğrumu

Benimki tam ortada ne oluyo ki şimdi sırnaşık şey HANİ KIZDI HANİ KIZDI :1no2:

kızlar rüyaları hiç sormayın, brezilya dizilerini geçer benimkiler, benim kociş habira aldaya tıyor beni rüyamda. hiç baskın yapamadım ama ya cebinden toka buluyorum ya konuşmalarını duyuyorum falan falan. en son geçen gün dedim ya yeter her gece sıkıntıya sokuyosun beni ne oluyor bu rüyalar. benim kociş psikolojik danışman (terzi söküğünü dikemezmiş ama bana pek bi faydası yok:roflol::roflol: ) açıklaması şöyle oldu bu dönemde cinsel birliktelik olmadığından (kendi adımıza bizim azcık risk varda ) klasik erkek milleti düüncesi o olmazsa olmaz diye düşünüyosun ve böyle rüyalar görüyosun dedi. yaw aslında öyle düşünmüyorum ama bilinçaltımda mı var ki ne. kötükedihüsokötükedihüso
velhasıl bir iki gecedir duruldu benimki rahat rahat uyuyorum bende.

Allah Allah bu doktorlarda enteresan insanın içini rahatlatacakları halde (hele hele hamile bir insanın) neler söylüyorlar. Arkadaşım işinin ehli başka bir doktor önerelim mi sana ne dersin?

çok sağol burcum, ben avrupa yakasında bakırköyde oturuyorum. medical park a gidiyodum. şimdi araştırdığım 2 doktor var orda. önerin nedir? şimdi 1 saat falan bakamayabilirim nete. biraz işim var. ama mutlaka takip ediyorum. çok sağolun ilginiz için....a.s.

geçmiş olsun nazan, bu dönemi en hafif haliyle atlatırsınız umarım:)

merhaba güzel hamisler..
oh oh cinsiyetler gelmeye basliyor yine sanki bir bir..
saglikla kucaginda görmeyide nasip etsin allahim ..
che_ bak gördünmü canim bosuna dert etmissin.. saat 3dede güzel haberler alicaksin insallah

nazancım en iyisini ve doğrusunu doktorlar bilir onların söyledikleri doğrultusunda hareket edersin..ameliyat olması gerekiyosa yaptır tabii..ileride daha çok gerileme olasılığınıda düşün ve yaptır ama yine karar verecek olan sensin...göz çok öenmli çünkü...

bişey olmamasına sevindik...8 sene önecesini hatırladım birden:)))kızıma hamileyken bende öyle birkaç damla görünce çok korkmuştum ve soluğu doktorda almıştık..ama benim tam adet olmam gereken tarihti...ve bebek iyidi..geçmiş olsun bişey olmaz korkma..

Canım özelden mesaj gönderdim. Ulaşmadıysa haber ver tekrar göndereyim. İstersen diğer bilgilerini de verebilirim.

kızlar hamişlikte balık yağını hiç duydunuz mu kullanan var mı acep?

Duydum canım. Eğer balık yemezsem doktorum beni tehdit etti balık yağı verecekmiş. Sarı kapsül şeklinde içinde yağ var. Çok çabuk yutman gerekiyor yoksa ağzında patlıyo öğğğğkkk kafamçokkarıştı

selam kızlar bende geldim mart annesiyim bende 15 haftalığım...kusma bulantım yeni bitti yeni toparladım..çok yazmışsınız takip edip okuyamadım hepsini ama bundan sonra aranızdayım inşallah

selam kızlar bende geldim mart annesiyim bende 15 haftalığım...kusma bulantım yeni bitti yeni toparladım..çok yazmışsınız takip edip okuyamadım hepsini ama bundan sonra aranızdayım inşallah

hosgeldin canim aramiza.. saglikli bi dönem geciririz insallah hep beraber

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…