2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

lavinia nerdesin gülüm?nasıl oldun iyimisin?

[B]buradayım jnm çalışmaya devam ayağım hala şişiyor ama oturuyorum.bilmiyorum bakalım ne olacak. :teselli: acımıyo şimdilik yerimseniben bebişte iiii ama benim çok başım dönüyor . ne yapabilirim ki :1shok:

selam kızlar bende geldim mart annesiyim bende 15 haftalığım...kusma bulantım yeni bitti yeni toparladım..çok yazmışsınız takip edip okuyamadım hepsini ama bundan sonra aranızdayım inşallah

canım hoşgeldin aramıza.sağlıklı bir hamilelik ve güzel vakit geçirirsin inşallah.öpüyorum.

buketçim benim bebişim 14 hafta 1 günlül ve son adet tarihim 6 haziran dr. 2 hafta sonra cinsiyetini göreceğimizi söyledi bence kız olacakmış gibi geliyor çin takvimide öğle diyo ve yaptığın sayfa harika olmuş sen bitanesin

[B]buradayım jnm çalışmaya devam ayağım hala şişiyor ama oturuyorum.bilmiyorum bakalım ne olacak. :teselli: acımıyo şimdilik yerimseniben bebişte iiii ama benim çok başım dönüyor . ne yapabilirim ki :1shok:

dikkat et canım az daha dayanır izine ayrılırsın umarım.bebiş iyiymiş aannesi biraz zorlansada olsun.bizlerde yaşlanınca hayırlı evlatlar olurlarsa bize bakacaklar inşallah.tansiyonunu ölçtün mi canım belki ondan başın dönüyordur.tuzlu ayran içersin yada çubuk kraker yersin. :1hug:

kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5buketçim benim bebişim 14 hafta 1 günlül ve son adet tarihim 6 haziran dr. 2 hafta sonra cinsiyetini göreceğimizi söyledi bence kız olacakmış gibi geliyor çin takvimide öğle diyo ve yaptığın sayfa harika olmuş sen bitanesin :nazar:ŞenizŞenizŞeniz

saolun kızlar.inşallah güzel geçer...ilk 3 ayım çok kötüydü yeni düzeldim düzelir düzelmez kilo almaya başladım hemen yaa.2 kilo aldım.neyse bebkler sağlıklı olsunda.

kızlar internetten 4. aydan sonra yapılması gereken egzersizleri indirdim yakında başlayacağım özellikle normal dogumda çatı genişlemesinde etkiliymiş dr. da önerdi tavsiyem araştırın canlarım rahat bir doğum hepimizce önemli olmalı ayrıca eşimle tartıştım işi gereği eve geç geliyor canım sıkılmıştı evde hormonlarım rahat durmadı hergün bebişime yazıyorum rahatlatıyor benı onun içinçok güzel bir günlük yaptım:CüvCüv::CüvCüv: ve sanırım acıkmaya bşladımcokacimcoookcokacimcoooka.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

caramıo cum hoşgeldin aramıza gebeliğin en güzel evresindesin tadını çıkar tatlım allah hayırlı sağlıklı evlat versin hepimize

saolun kızlar.inşallah güzel geçer...ilk 3 ayım çok kötüydü yeni düzeldim düzelir düzelmez kilo almaya başladım hemen yaa.2 kilo aldım.neyse bebkler sağlıklı olsunda.

ne güzel canım.benim de kötü geçti.şimdi az kaldı bakalım bizlerinkide düzelecekmi?ben 2 kilo verdim.henüz alamadım canım.

aramıza hoş geldin anniş adayı ... enelcım zaten rapor verdi doktor.ama ben yine çalışyorum bi ayağım çok fazla şişti resmen davul oldu. ben bi çocuk yapana kadar olmessen iii dir wallaa bi anne bu kadar yorulur mu sitem ediyorum.ama doğunca sağlam 2 tane 5 kardeş :mymeka: i yiyecek.kaçışı yok.kötükedihüso cadıya döndüm resmen :eek: herşeye kızıyorum zaten :nazar: allah yardımcımız olsun...

benimde işlerim var kızlar biraz pek çabuk cevap yazamıyorum....bu arada yürüyüş yapıyormusunuz..ben yeni başlayacağım.günde 1 saat yürümeyi planlıyorum inşallah düzenli bir şekilde yürütebilirim.4-5-6. aylarda bol bol yürünmesi gerekiyormuş...

kızlar bugün hastalığı mastalığı unuttum sevindirici bi haber aldım...sevgili canım ablamda hamileymiş 6 haftalık bacı kardeş beraber büyütücez bebekleri..onun ikinici çocuğu diğeri 7 yaşında ilkokul ikiye başladı bu sene....beraber yaşıycaz sıkıntıları şimdiye kadar o bana yardımcı olurdu şimdi kıdemli benim ben ona yardımcı oluyorum...salı günü ikimizde dr.a gidicez....hayırlısı bakalım....

kızlar bugün hastalığı mastalığı unuttum sevindirici bi haber aldım...sevgili canım ablamda hamileymiş 6 haftalık bacı kardeş beraber büyütücez bebekleri..onun ikinici çocuğu diğeri 7 yaşında ilkokul ikiye başladı bu sene....beraber yaşıycaz sıkıntıları şimdiye kadar o bana yardımcı olurdu şimdi kıdemli benim ben ona yardımcı oluyorum...salı günü ikimizde dr.a gidicez....hayırlısı bakalım....

ne kadar güzel bir sey ya.. abla kardes birbirinizden epey destek alirsiniz.. yol arkadasi olursunuz birbirinize.. kaydirigubbakcemile
rabbim ikinizede sonuna kadar kolaylik versin
:1rolleyes:

kızlar che den haber var mı nasıl olmuş?

JNM İİYİ OLDUĞUNU YAZMIŞ ÖNCEKİ SAYFALARDA BEBİŞİ DE İİİ MİŞ AYAKLARINI FLN DA GÖRMÜŞ.3-4 GİBİ TEKRAR GİDİCEKMİŞ DKR A BELKİ CİNSİYETİ BNİLE ÖĞRENİR MERAK EDİLECEK BİŞİ YOK.kaydirigubbakcemile5 YANİ ONADA TEKRA GEÇMİŞ OLSUN :) BİZİDE KORKUTTU... :dilcikar:

yaaa ne güzel benim hiç kardeşim yok çok isterdim ablam olsun bende onla büyütsem ah ah.....:çok üzgünüm:

ne kadar güzel bir sey ya.. abla kardes birbirinizden epey destek alirsiniz.. yol arkadasi olursunuz birbirinize.. kaydirigubbakcemile
rabbim ikinizede sonuna kadar kolaylik versin
:1rolleyes:

amin sağol canım...hepimize kolaylık versin güzel Alalhım.... :teselli:

:emir_bebek: OLEY OLEY Bİ BEBİŞ DAHA :emir_bebek: ohhhhhhhhhhhhhhh ne güzel walla :ecrin_bebek: biribiirinize destek olursunuz ne güzellllll. hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hayırlı olsun allahg analı babalı büyütsün vmirmirmirmir :Saruboceq:

X