2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

tebessüm canım aynen vallaha adamı uyandırıp sorunca gülmekten cevap vermiyor ben yine cevap almaya çalışıyorum.sonra gülmekten kırılıyoruz.

lavinia,buket,ayshınce geçmiş olsun kızlar sizlere.

edali iyiyiz biz canım sen nasılsın?

Tam bir gazman oldum kızlar sormayın yaw kafamçokkarıştı Kayınvalidem var top atışıda rahatça yapamıyorum. kaydirigubbakcemile3
O da belime vuruyor ağrısı.

günaydın kızlar.benim için sabah :).okulda çok yoruluyorum anca kendime gelebildim.birde misafirlerim var girip yazılanları bile okuyamadımneler oluyor diye merak ediyorum,bağımlılık yaptınız:1rolleyes:

dün ikili testimiz vardı.bir sorun yok çok şükür.cinsiyet söylemediler.ben girmeyeli ne güzel öğrenenlerin sayısı artmış .hayırlı olsun kızlar.ben en son öğrencem galiba .benim doktorum 16 haftadan önce söylemiyor.ben şimdi okula gidiyorum .bebişlerinize ve kendinize iyi bakın

gunaydin kizlar, dunden beri bakamadim sizlere benimde bugun moralim hic iyi degil, dun oglumun gozkontrolu vardi, benim oglumun gozunde kayma var, 2 yasinda bir ameliyat oldu ikincisini 6 yasinda oldu simdi yine ameliyat diyolar ucuncu kez, duzelip duzelmeyeceginede garanti veremiyolar yine , ben bir dusuneyim dedim ama yaptiricam galiba, of off kizlar herseyden onemlisi saglik, kiz erkek gercekten hic onemli degil

kızlar merhab geldim hastaneden
sabah bel ağrısıyla uyandım wc ye gittim iç çamasırım lekelenmiş
hemen hastaneye gittik işte
doktor geldi baktı ultrasaonda bebek iyi dedi
oy allahım nasıl rahatladım anlatamam
işte saat 3 te tekrar gideceğim tekrar ultrasona alacak ve tahlillerin sonucuna bakack belli olacak bebğimin resmini verdi bacaklarını gördüm yai çıkarabildim sadece oy allahım sağğolun hepiniz sormuşunuz çok teşekkürler

hoşgeldin canım.çok geçmiş olsun.çok doğru söyledin herşeyden önce sağlık.eğer iyice araştırdıysanız ameliyat olması gerektiğini düşündüm bende.inşallah canım sağlığına kavuşur rabbimden ümit kesilmez.hayırlısı olsun.
benimde gizli şaşılığım var sürekli kayıyor gözüm.

gözün aydın canım.iyi olmasına sevindim.hemen endişelenme bebişin seni bırakmayacak.burda hep birlikte doğum hatıralarımızı konuşacağız.

saol cnm benim tsk ederim, gizlisi nasil oluyor, yani bakinca anlasilmiyormu, benim oglumun dogustan var, bebekler dogdusunda genelde gozleri kayiyor, 6 aya kadar duzelmesi gerekiyor ama oglumunki duzelmemisti, 2 yasinda ameliyat yaptirdik faydasi olmadi, 6 yasinda tekrar yaptirdik o zaman duzelmisti ama suan gerileme var diyo doktor cok fazla yok ama yinede belli oluyor okulda arkadaslari dalga geciyormus birkac haftadir oyle diyo:çok üzgünüm:

kotu bir hamilelik donemi heciren kisilerde olabiliyomus kizlar, ogluma hamileligim cok stresli, uzuntulu ve aglamakla gecmisti, sizler hicbirseye uzulmemeye calisin inaninki cocugunuz cekiyor sonra, bundada ogluma uzuluyorum simdi yine stres yaptimsenağlama

dışarıdan fazla belli olmuyor benimki odaklamada sorun yaşıyorum.sürekli gözlük takıyorum.doktor gözlüklede düzelir demişti.senin oğluna öyle söylemediler mi yani böyle bir çözümü yokmu canım.benim kuzenimde de vardı gözlükle geçti.göz damarları normalden uzun doğmuş gözlük takarak düzeldi.

kıyamam okulda dalga geçince çok üzülüyordur.zor bir süreç onun için.rabbim seninde onunda yardımcınız olsun.stres yapma diyeceğim ama boş evlat sonuçta.sabırlar diliyorum sana canım.inşallah bu sefer düzelir.

nazancım inşallah düzelir üzülme....hep sağlıklı olmaları için dua ediyoruz..Allah başka keder vermesin...ben bile korkuyorum çünkü beden olarak rahat bir hamilelik ama ruhsal olarak biraz sıkıntılı bir hamilelik geçiriyorum yapmıyım diyorum ama üzülüyorum herşeye her söylenene ......burda önemli olan karşı tarafın anlayışlı olması sanırım oda olmayınca ............................Yani Allahım evlatlarımıza ve bizlere sağlık sıhhat versin ..................

nazancim yapma ama,bu sefer uzuntun karnındaki bebegide etkileyecek.
duzelir insallah guzelim ya.allah sifa versin.

günaydın arkadaşlar, öncelikle sağlık sorunu yaşayan herkese bol geçmiş olsun diyorum. umarım en kısa zamanda iyi haberler alırsınız. ben de stresli hamilelik yaşıyorum. 1 günde doktorum moralimi bozdu ve ondan sonra bende ne huzur ne mutluluk ne heves kaldı... sanki çocuğumda sorun olacakmış gbi hissediyorum. hatta yeni doktoruma gerekirse rahim suyundan tahlil yaptırmayı bile düşünüyorum. çünkü acayip korku saldı bana. hepimize stressiz mutlu hamilelikler diliyorum...

saolun canlarim, ne kadar buyuk destek ve moral oldugunuzu bilemezsiniz

fistigim , kaymanin bircok cesidi ve nedeni varmis kimisi gorme bozuklugundan dolayi olan kaymaymis onda gozlukle tedavi olunuyor hatta 9 aylikken benim oglumada verdiler gozluk birkac ay kullandi ama gorme bozuklugundan olmadigini turkiyedeki bir doktor soyledi gereksiz cikarin dedi burdakilerde onayladi cikardik, sonra tek gozune bant takip kapama yaptilar oda goz tembelligindeki tedaviymis ve tek gozu kayanlarda yapiliyomus benim oglana tek tedavi ameliyat genelde bir bilemedin 2 ameliyatta duzeliyormus ama bizim 3 olacak, ameliyattan cikinca aglarken gozlerinden kan akiyor resmen kan agliyor cocuk o hallerine nasil dayanicam diye dusunuyorum ama birkez daha sansimizi denemekte fayda var diye dusunuyorum, dualarinizi eksik etmeyin nolur, hamislerin duasi kabul olurmusa.s.

canım ne oldu üzüldüm şimdi.paylaşmak istermisin bizimle?

anladım canım.siz bayağı bi araştırmışsınız bu konuyu.çok geçmiş olsun.beelki bu son denemede geçer inşallah.dualarımız seninle ve tüm bebişlere ve çocuklara.inşallah evlatlarımız sağlıklı olur sağlıkla yaşarlar.

teşekürle enel, daha önceden bahsetmiştim kızamıkçık virüsüne karşı bağışıklığım yokmuş. şansıma ki gittiğim 2 kişi de bundan acayip tedirgin oldular. bebekte ilk 3 ayda %100 sakatlık yapıyo, 6. aya kadar %50 ye düşüyo sonra azalıyo. tabi bana geçerse bu virüs bebeği de etkiliyo. ama öyle bi hale getirdiler ve tedirgin ettiler ki sanırsınız ki şu anda bebeğimde sakatlık varmış gibi hissettirdiler. hala bu psikolojiyi üstümden atamıyorum. işte tüm olanları yeni doktoruma anlatıcam ve gerekenleri öğrenicem... daha ilk gebeliğim ve çok korkuyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…