2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın canım. Gözünaydın oğluşunu görmüşsün. Ne mutlu sana. Eklerim canım hemen hiç merak etme.
Oğluşun listede beraberliği bozdu. Bakalım daha kimler gelecek.

Geçmiş olsun canım. İlgilen tabi beyefendiler bize lazımlar. Biz ilgilenelimki onlarda bizle ilgilensinler.

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat
fundadeniz......................24 Mayıs...............28 Şubat
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart
pilar08............................26 Mayıs..............2 Mart
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
heidi28...........................28 Mayis..............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yağmur80.......................28 Mayıs..............4 Mart
serapilhan......................28 Mayıs...............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart
Saruboceq......................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
gulperi............................31 Mayıs..............7 Mart
bidibidim.........................31 Mayıs..............7 Mart
deniz bayhan..................31 Mayıs..............7 Mart
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs..............13 Mart
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
enel17.............................2 Haziran.............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran.............13 Mart
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
akser..............................9 Haziran.............16 Mart
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
cananca51......................13 Haziran...........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran..........20 Mart
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
çiğtanesi.........................16 Haziran...........23 Mart
nehiray...........................16 Haziran..........23 Mart
osslem...........................16 Haziran..........23 Mart
existhunder.....................12 Haziran..........24 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart
burser.............................17 Haziran...........24 Mart
e-u.................................18 Haziran...........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart
asude84.........................19 Haziran...........26 Mart
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart
osslem...........................20 Haziran...........27 Mart
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
afb.................................22 Haziran...........29 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart
barzey...........................23 Haziran...........30 Mart
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan
zakkum6644...................14 Mayıs.............1 Nisan
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan
gökçennn...............................?......................?.........cinsiyet..........Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
9 erkek 8 kız Yokmu arttıran?

.....@ycel.....huriye aydın.....surrender48.....nilaylay.....ekledim canım sizleride. Aramıza hoşgeldiniz. Dilerim sorunsuz bir hamilelik geçirirsiniz.

Listede adı olmayan arkadaşlar son adet tarihlerinizi verirseniz sizleride ekleyebilirim.

canım geçmiş olsun.erkekler hasta olunca çok nazlı oluyorlar.yormasaydın kendini.bizler iyiyiz sen nasılsın?:1hug:

walla öyle canim azcik nazlica oluyorlar :roflol: bir de biz hastalandigimiz da ayni ilgiyi göstermek aklillarina gelse naniknanik

ay bu arada esinle ilgili gördügün rüyaya cok güldüm...neden mi? ben de bazen öyle rüyalar görür ve hemen gecenin bir yarisi uyandirir hesap sorarim klava::roflol::roflol:adam neye ugradigini sasirir ve benim tatli sinirime(onun degimiyle) güler kahkalarla:roflol: sonra onun gülüsüyle kendime gelirim..vs... bende diyorum ki ona her zaman o zaman rüyamda da rahat duracaksin..buna daha bir istahla gülüyor :roflol:

walla ben de iyiyim canim cok sükür... evimi hala toparlayamadim.. ee malum bizimki hasta olunca cok cok yavas ilerliyorum tek basima yapamadigim icin herseyi ama saglik bu yapacak birsey yok... hayir bir de ben cok tez canliyimdir ama sürekli kendime hamile oldugumu hatirlatarak sükun bulmaya calisiyorum :1rolleyes: annemin demesi gibi herseyin de bu sürecte tam olmayi versin kizim mantigini iyice yerlestirmek lazim sanirim :roflol:

çok sağol amin canım...benim içinde cinsiyet önemli değildi bir kızım var ama ben yinede illaki erkek olsun demedim hiç allah nasıl olsa hayırlısını verir diye düşündük..bende mide bulantılarımın olmamasından erkek olabilir diye düşünmüştüm doğru tahmin etmişim galiba:ecrin_bebek:

Günaydın kızlaaar.
Bugün pek güzel başlamadık güne. Kötü rüyalar görenler, baş ağrısından uyuyamayanlar, kanaması olanlar,karnı ağrıyanlar.....
İnşallah şu dakikadan itibaren hepsi düzelir ve güzel haberler alırız.
Allah hepimizin işlerini rast getirsin.
Sağlıklı güzel günler versin.
Bebişlerimize sağsalim kavuştursun inşallah
. :Saruboceq:

Son düzenleme:
Geçmiş olsun canım. İlgilen tabi beyefendiler bize lazımlar. Biz ilgilenelimki onlarda bizle ilgilensinler.

aynen öyle buketcim...zaten merak etme olmasa da kendileriyle ilgilendirmeyi cok iyi biliyorlar onlar naniknanik

bu arada ya benim de bir iki gündür karnim agriyor ama sanirim üsttüm ondan oldu. ayrica simdi geldi aklima biliyorsunuz ki adet günleri yine bu tarz agrilar olabiliyormus..vücut artik nasil eskiye dönük bir sistem icerisine giriyorsa. ilginc ama bu böyleymis..onun icin agrilarinizin onunla da ilgisi olabilir canlar.

Günaydın canım. Gözünaydın oğluşunu görmüşsün. Ne mutlu sana. Eklerim canım hemen hiç merak etme.
Oğluşun listede beraberliği bozdu. Bakalım daha kimler gelecek.

evet buketçim beraberliği bugün biz bozduk..bakalım benim ardımdan kim gelecek ne heyecanlıymış şu cinsiyet işi...bugün cinsiyetini öğreneceğim aklımın ucundan bile geçmemişti...umarım en kısa zamanda herkesinki belli olur...hihoyyyt

Günaydinnnn kizlar umarim bu gününüz en güzel günlerinizden bile güzel geçer göbişler iyiii bebişlerrr iyi kocişler zaten iyiiii ohhhh değmeyin keyfimize:)

aaa ilginc migde bulantilarindan da mi cinsiyet tahmini yapilabiliyormus...:uhm: bak bunu ilk defa duydum...dur bakalim ben nasil bir deneyim kazanacagim simdi daha cok merak ettim dogrusu a.s

aaa ilginc migde bulantilarindan da mi cinsiyet tahmini yapilabiliyormus...:uhm: bak bunu ilk defa duydum...dur bakalim ben nasil bir deneyim kazanacagim simdi daha cok merak ettim dogrusu a.s

benim duyguğum ve okuduğum öyleydi tebessüm mide bulantısı olmayınca yada az olunca sözde erkek diyorlar ama bilmiyorum...kızımda 2 ay yataktan çıkamamıştım bulantılardan bunda pek olmadı yani olsada azdı...kızlarda betahcg daha yüksek olduğu için daha fazla bulantı yapıyor diye biliyorum ama ben diyenlerin yalancısıyım tabiikaydirigubbakcemile2

kızlar o bahsettiğiniz rüyalardan bende çok sık görüyorum...kocam beni aldatıyor sözde nasıl ağlıyorum görseniz..ama eşime anlattığım zaman kızıyor bana senin bana güveninmi yok o yüzdenmi böyle rüyalar görüyosun sen diyorkaydirigubbakcemile3...birde bebekle ilgili rüyalarda çok görmeye başladım bence çok rüya görmemizin sebebi geceleri çok sık uyanıyoruz daha dık lavoboya gidiyoruz ve uykumuz çok sık bölünüyor uykumuzun geri kalan kısmıda kabuslarla geçiyor tabii:1ninca:

günaydın kızlar.....bugün ben de acayip bi boğaz acısıyla uyandım sanırım dün gece üşüttüm biraz...inşallah hafif atlatır geçiririm ilaç da içemiycem bakalım nasıl geçecek......

kızlar sevindim cinsiyetler belli olmaya devam ediyormuş ne güzel Allah hepimize sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip ettirsin....che-guavara canım sana da geçmiş olsun umarım önemli bişey değildir...

size birsey danisayim kizlar. benim bulundugum yerde ikili testler istege bagli yapiliyormus. Simdi doktor adayi bir arkadasimla konustum o bana iki testin cocugun zekasinda herhangi bir sorunun olup olmadigini anlamak icin yapildigini ve bunun bu tarz dogumlari sonlandirmak isteyen annler icin son bir aralik oldugunu söyledi. Sonucta dinen bu hak annelere verilmiyor,öyle ya da böyle dogumun gerceklesmesi gerekiyor. ee bu durumda ikili testi yaptirmak sacma degil mi? bana zaten yaptirmamam konusunda telkin verdi.zaten ense kalindigindan genel anlamda ne olup ne olmadiginin anlasildigii söyledi... sonucta Allah muhafaza farkli bir sonucla karsilasildiginda da cocugun iyilesmesi icin herhangi bir müdahale yapilamiyormus zaten...yani geri kalan kisimda zaten anneye hepten zehir olur...kafam karisti walla...ee siz ne tavsiye edersiniz? deneyimleriniz ne dogrultuda?

ee o zaman kesin benim ki de erkek :roflol:

tebessümcüm ben yaptırdım değerlerin birinde risk çıktı ama ben takmıyorum çünkü bunlar tarama testi tanı değil...bence sende yaptır içinde kalmasın ama değerler kötü çıkarsa üzülme dediğim gibi bunlar tarama testi...doktor bana dediki yaşın 32 değilde 25 olsaydı veya 27 bu riskte çıkmazdı dedi...yaş ilerledikçe risk oranı yüksek çıkıyor ama amniyosentez yapıldığında sonuçlar temiz çıkıyor....karışık bir durum...fazla kafaya takmam diyorsan yaptır çünkü insanı gerçekten strese sokabiliyor bu testler..şutarafagitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…