2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bugün çok kötüyüm sabah uyandığmıda
iç çamasırımda pembe kırmızıya yakın birkaç damla leke gördüm galia meleğim gidiyor birazdan doktora gidecemçok kötüyüm

iç çamasırımda pembe kırmızıya yakın birkaç damla leke gördüm galia meleğim gidiyor birazdan doktora gidecemçok kötüyüm

geçmiş olsun canım inşallah birşeyi yoktur bebegin dr gelince yaz arkadaşım şimdi çok meraklandım allahım inşallah bebegini kucagına verir

GÜNAYDIN BÜTÜN ANNİŞ ADAYLARI
JNM GEÇMİŞ OLSUN... çok üzüldüm allahın izniyle bişi olmaz allah meleklerimizi kororur inş.sen kendine dikkat et ağır flan kaldırma.güzel haberlerle gel jnm :Saruboceq:

kızlar bende kötü kötü rüyalar görüyorum.Bebişim i gördüm çok kötüydü. bide karnım gece çok ağrıd.bebişin tekmesimi anlamadım:KK43:

günaydın canlarım. çok şükür günler sonra bugün başağrısız ve mide bulantısız uyandım. oh be dünya varmış.

canım hemen öyle olumsuz düşünme bir kaç damla diyorsun olabiliyormuş bu tarz lekelenmeler, Allah bebişini sana bağışlasın sen lütfen olumlu düşün. hemen yaz dr. dan gelince.

güzel hamişler herkese günaydın gününüz mutluluk getirsin......................
CHE CANIM GEÇMİŞ OLSUN DAHEMEN UMUTSUZLUĞA KAPILMA BENCE İNŞALLAH BİŞEY OLMAYACAK BEBİŞLERİMİZE OLUMLU DÜŞÜNKİ OLUMLU SONUÇ OL ŞİMDİ ÜZÜLÜP BEBİŞİNİDE ÜZME TATLIM HABERİNİ BEKLİYORUZ SAĞLICAKLA GEEEEEL

Hemen negatif düsünme canim. umarim ciddi birsey yoktur. Doktorun sana zaten olani söyleyecek rahatlacaktir. senin icin duaciyim...haberlerini bekliyoruz.

sakın endişelenme ..eğer normal adet günlerinse birkaç damla görmen normal olabilir...bende ilk hamileliğimde 2 ay adet görmüştüm..umarım bişey yoktur..geçmiş olsun haberdar et bizi..

slm günaydın mart annişleri.....kayınvalidemde kaldığım zamanlar giremiyorum nete.....az önce doktordan geldim kızlar......cinsiyetini ısrarla sordum bu sefer....normalde 15.haftada söyleyecekti ama bugün gösterdi annesiyle babasına...erkekmiş bende babasıda gördük çok belirgindi...doktor siz yinede kimseye bişey söylemeyin ama erkek dedi....bizede gösterdi...utanmaz şey.kaydirigubbakcemile3..buketcim benimkinin cinsiyetini ekleyebilirsin:nazar::nazar::teytey:

slm günaydın mart annişleri.....kayınvalidemde kaldığım zamanlar giremiyorum nete.....az önce doktordan geldim kızlar......cinsiyetini ısrarla sordum bu sefer....normalde 15.haftada söyleyecekti ama bugün gösterdi annesiyle babasına...erkekmiş bende babasıda gördük çok belirgindi...doktor siz yinede kimseye bişey söylemeyin ama erkek dedi....bizede gösterdi...utanmaz şey.kaydirigubbakcemile3..buketcim benimkinin cinsiyetini ekleyebilirsin:nazar::nazar::teytey:

canım benim Allah oğluşunu sağ salim kucağına almayı nasip etsin. minik bir prens daha geliyor, sağlıkla gelsin inşallah :1hug::1hug::nazar::nazar:

hepinize günaydin kizlar,

1-2 gün giremedim internete. Esim hastalandi.benneyaptımki beyfendiyle ilgilendik bol bol sırnaşık şey Bir yandan da hala evime yerlesmeye calisiyorum.:bbo: :eek: neyse bende haberler böyle..sizler nasilsiniz? insallah bu süre icinde bir yaramazlik olmamistir ve hersey yolunda gitmistir.

senin adina cok sevindim 16 eylül...insallah sapasaglam dünyaya getirmek ve kucagina almak nasip olur canim. ben hala ögrenemedim ama icimden bir his erkek oldugunu söylüyor taa basindan beri..benim ki tercihten degil sadece meraktan :roflol:
neyse Allah hayirlisini versin insallah ve sapasaglam dünyaya getirmeyi nasip etsin hepimize...

günaydın kızlar.
canım hemen endişelenme bazen normal olabiliyor bu tarz kanamalar.hem düşük yapmanın belirtileri kanamanın fazla olmasıyla beraber kasılmalar ve çok kötü bir ağrı.hemen bebeğim gidiyor deme.umutsuzluğaa kapılmak yok lütfen canım.eminimki doktorda şu anda birşey yok ama dikkat et diyecek.hayırlı haberlerini bekliyorum.

kızlar ben gece çok rüya gördüm.
eşimin beni aldattığını gördüm hemde yakaladım gözlerimle gördüm.ne kadar gerçekçiydi.uyandım adamın üstüne atlayıp boğazını sıkasın öldüresim geldi.uyandırıp hemen sordum :sm_confused:
neyse ama uzun süre uyuyamadım.daha sonra dalmışım sabaha karşıda çok tatlı bir rüya gördüm.doğum yaptım.çok rahat ve acısız,ağrısız bir doğumdu.bebişimi kucağıma verdiler.küçücüktü ve çok tatlı bir kız çocuğuydu.yenidoğan elbiselerini giydirmişler ama eldiven ve şapkasını unutmuşlar üşür bu giydirin diyorum.çok güzel uyaandım.
rabbim hepimizin doğumunu bu kadar güzel ve mutlu kılsın.

Son düzenleyen: Moderatör:

gülüm çok sevindim erkekler öne geçti tekrar.hadi hayırlısı olsun sağlıkla doğsun inşallah.:emir_bebek:

hepinize günaydin kizlar,

1-2 gün giremedim internete. Esim hastalandi.benneyaptımki beyfendiyle ilgilendik bol bol sırnaşık şey Bir yandan da hala evime yerlesmeye calisiyorum.:bbo: :eek: neyse bende haberler böyle..sizler nasilsiniz? insallah bu süre icinde bir yaramazlik olmamistir ve hersey yolunda gitmistir.

canım geçmiş olsun.erkekler hasta olunca çok nazlı oluyorlar.yormasaydın kendini.bizler iyiyiz sen nasılsın?:1hug:

Canım geçmiş olsun hayırlı haberlerle dön inşallah. Bekliyoruz iyi haberlerini. Umarım kötü bişey değildir.

X