2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

evet canım bencede önemli olan bu.nekadar zor geçiyooo daynamıyorum kötyüm desekte inanın bi bukadarda hoşumuza gidiyooo şahsen benim öylee..
BEBEİĞİMLE ARAMIZDA ÖYLE Bİ BAĞ VARKİ ARTIK ONUNLA HEP KONUŞUYORUM ARKADAŞLAR ONU ÇOOOK SEVİYORUM:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
OĞLUŞUM ANNENİ ÜZME SAĞLIKLA MUTLUUKLA GEL İNŞALLAH HEPİMİZİNKİ:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

benim ikinci gebeliğim bide bi haftada önden gidiyo iki gündür sırt üstü uzandığımda geceleri hissediyorum dün akşam epey yumuşak yumuşak tekmeleri hissettim.

evet canım bencede önemli olan bu.nekadar zor geçiyooo daynamıyorum kötyüm desekte inanın bi bukadarda hoşumuza gidiyooo şahsen benim öylee..
BEBEİĞİMLE ARAMIZDA ÖYLE Bİ BAĞ VARKİ ARTIK ONUNLA HEP KONUŞUYORUM ARKADAŞLAR ONU ÇOOOK SEVİYORUM:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
OĞLUŞUM ANNENİ ÜZME SAĞLIKLA MUTLUUKLA GEL İNŞALLAH HEPİMİZİNKİ:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

haklısın ya hem rahatsız oluyorum hemde mutlu
korkuyoru m hatta bulanmadığı gün

aynen canim bendede ayni.. ama bana bulusmakda kalmiyo.. bana calismak var sadece..
ki zaten burda bebek sekeri yapan da yok.. e bendede o el becerisi yok, ama cok hos görünüyorlar.. napcam bilmem..
ha bu arada kuzucum, seni ve mudumu gecen rüyamda gördüm.. yani söyle gördüm.. esimle telefonda konusuyoruz, ona sizi anlatiyorum.. bana caya gelmissiniz, neler yaptigimiz anlatiyorum.. annesininkuzusu söyle, umudum böyle diye.. esimde düstü pesime..
sonra seni ariyorum, vardinmi evine diye falan.
. kaydirigubbakcemile3
ah canımm benimm Şeniz bende bi tek ben görüyorum kızları rüyamda diye düşünmüştüm. tabi senin rüyanda bi fark var, eşinde ne güzel peşine düşmüş. bizimki rüyamda bile mantık abidesiydi. umudum kim ki, tanımıyosunki falan die. bende ağlıyorum güya,tanımıyorum die.
ahhh ahh evlere çaya gitmeyeli oldu epey yafuu, pek de güzel olurdu sana gelmek hakket

ah canımm benimm Şeniz bende bi tek ben görüyorum kızları rüyamda diye düşünmüştüm. tabi senin rüyanda bi fark var, eşinde ne güzel peşine düşmüş. bizimki rüyamda bile mantık abidesiydi. umudum kim ki, tanımıyosunki falan die. bende ağlıyorum güya,tanımıyorum die.
ahhh ahh evlere çaya gitmeyeli oldu epey yafuu, pek de güzel olurdu sana gelmek hakket

ankara konya 6 saat canim hihoyyyt
ne güzel olurdu.. ama sen bugün yarin böcügümle buluscaksin..
bizide anin bari bol bol da kulaklarimiz cinlasin
kaydirigubbakcemile5

ankara konya 6 saat canim hihoyyyt
ne güzel olurdu.. ama sen bugün yarin böcügümle buluscaksin..
bizide anin bari bol bol da kulaklarimiz cinlasin
kaydirigubbakcemile5

çınlatmazmıyız şekerim, aşkolsun :dance:
ankara konya 6 saat ve samsun ankarada bi 4 saat sürse eder 10 saat. hoş etli ekmeğinizi pek merak ediyorum, 10 saati bile göze alabilirim cokacimcoook

çınlatmazmıyız şekerim, aşkolsun :dance:
ankara konya 6 saat ve samsun ankarada bi 4 saat sürse eder 10 saat. hoş etli ekmeğinizi pek merak ediyorum, 10 saati bile göze alabilirim cokacimcoook

aah ahh.. samsun konya 10 saat da..
berlin konya 3000 km..
ama etliekmegimize hakikaten o kadar yol deger.. cokacimcoook
bak canim cekti simdi.
. :mymeka: Şeniz

kızlar aşk olsun kaç gündür yokum kimse beni merak etmemiş.olsem kimsenin haberi olmayacak demik ki ... :'(
emir_bebek.gif

aah ahh.. samsun konya 10 saat da..
berlin konya 3000 km..
ama etliekmegimize hakikaten o kadar yol deger.. cokacimcoook
bak canim cekti simdi.
. :mymeka: Şeniz

çerezcim senin canın onu çekti.benim canım senin şu resimdeki çekirdek varya iri taneli siyah ondan çekti.geçen gece eşimi gönderip aldırdım.bir güzel koca bir tabak yedim.bu arada çekirdek sütü arttırırmış,birde yağ oranı varya sütümüz yağlı olurmuş.yağlı sütte bebeğe çok yarıyor. haberiniz olsun.:1hug:

amannınnnn :1shok:
yavrum ben daha kelebek kanatlarını bile hissedemedim nerdeeee tekmeleri hissetmekk.
ama çok istedim bende şimdiiii kaydirigubbakcemile2

dün sanki bende hisseder gibi oldum tekme.2-3 kere solumda birşeyler vurup vurup kaçtı.tatlı bir kramptı hemen geçti.ama her vurduğunda ben çok iyi hissettim.sanırım tekmesiydi çok güzeldi yaa.ne kadar doğru bilemiyorum.doktorlar 18 ile 20 ci haftalarda diyor ama.

çerezcim senin canın onu çekti.benim canım senin şu resimdeki çekirdek varya iri taneli siyah ondan çekti.geçen gece eşimi gönderip aldırdım.bir güzel koca bir tabak yedim.bu arada çekirdek sütü arttırırmış,birde yağ oranı varya sütümüz yağlı olurmuş.yağlı sütte bebeğe çok yarıyor. haberiniz olsun.:1hug:

afiyet bal seker.. ilerde süt olsun canim..
canin kolay bulunur bisey cekmis Allahtan..
ben iskence verici seyler istemeyi düsünüyorum esimden.. zor bulunan.. biraz aramasi gereken
:jeyyar:

afiyet bal seker.. ilerde süt olsun canim..
canin kolay bulunur bisey cekmis Allahtan..
ben iskence verici seyler istemeyi düsünüyorum esimden.. zor bulunan.. biraz aramasi gereken
:jeyyar:

benim canım öyle bu mevsimde zor bulunacak birşey istiyor ama yokki adam bulsun.limonla idare ediyoruz işte.neden kızz yazık adama nerden bulsun?:roflol:

kızlar ya karnım yin eşişti bugün davul gibi çok elma yedim ondanmı acep
patlayacak gibiyim

ses ver lavinya ses ver.. nasilsin canim

benim canım öyle bu mevsimde zor bulunacak birşey istiyor ama yokki adam bulsun.limonla idare ediyoruz işte.neden kızz yazık adama nerden bulsun?:roflol:

ben bir dogurcam o 9 dogursun :roflol:
anne olmak kolay degilse baba olmak da kolay degil.. hic acimam.. bulamazsada aradigi yanima kar kalir
süprizzzzz

ses ver lavinya ses ver.. nasilsin canim

ben bir dogurcam o 9 dogursun :roflol:
anne olmak kolay degilse baba olmak da kolay degil.. hic acimam.. bulamazsada aradigi yanima kar kalir
süprizzzzz

anam sizden korkulur:roflol: ben kızıma hamileyken canım poğaça çekmişti benimki gidip almadı herseferinde canım istedide almadındiye başına kakarım o nun korkusundan gider alır gerçi bende sizden aşşağı değilim:roflol: ama bunda ise canım hiç bişey istemiyor işin tersliği düşünüyorumCADIARZU bitürlü bulamıyorum canımın istediğini böyleliklede kapris yapamıyoruma.s

senin bebişinin cinsiyeti bellimi belli değilse ben sana söyliyeyim canım senin kızın olucak bende kızımda ekşiyi canım çok istiyordu ilkden portakal yedim sonrasındada yeşil erik:ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile3

senin bebişinin cinsiyeti bellimi belli değilse ben sana söyliyeyim canım senin kızın olucak bende kızımda ekşiyi canım çok istiyordu ilkden portakal yedim sonrasındada yeşil erik:ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile3

kız ekşiyle tatlıyla pek alakası yok diyorlar ama yinded bilmiyorum suan benim canımd manddalina istiyor kızmmı olacak yani

X