2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlarrrrrrrrrrr günaydınnnn herkeze öncelikle havalar çok güzel serin ve hafif yağmurlu çok güzel ikincisi isilikk var bendede göbeğimde çıktııı böle minnacık pütür pütür birde kızlar yaa bana zman geçmiooo böle hemen 7 aylık olup hazırlıklar geçmek istiorum kimse desemkii böle böle yapmka istiorum alıyım ediyim die herkez bekle bakalım bi en azından 6.5 ayşık olsun diolarrrr :KK43:offffffffff nasıl geçicek yaaa daha çok var daha 14+3 deyim

canim kime ne sen onun bunun lafina ne bakiyosun icinden birseyler yapmak geliyorsa yap, yavas yavas baslahihoyyyt

günaydın güzel hamişler.gününüz çok güzel geçsin inşallah.
benim dünden beri baş ağrım var.idare ediyorum.
sizler şükür çok iyisiniz.:1hug:
adayadayı sanada geçmiş olsun canım.:1hug:
selencecim içlerindeki en çirkin benim.bul bakalım.:dance:
bende yapıcam bu şekerlerden ya çok güzel ve şirinler.:sm_cool:

gecmis olsun canimmm, cok bilgisayarin karsisinda durma fistigim oda bas agrisi yapiyor

günaydın güzel hamişler.gününüz çok güzel geçsin inşallah.
benim dünden beri baş ağrım var.idare ediyorum.
sizler şükür çok iyisiniz.:1hug:
adayadayı sanada geçmiş olsun canım.:1hug:
selencecim içlerindeki en çirkin benim.bul bakalım.:dance:
bende yapıcam bu şekerlerden ya çok güzel ve şirinler.:sm_cool:

hangi şekerler bunlar ya kaçırdım galiba

tünaydin güzel mart anneleri..

nasil gidiyor bakalim.. bulusanlar.. seker yapmaya niyetlenenler.. örgüye baslayanlar.. baya yogunuz hep beraber..

:nazar:

günaydin güzel anne adaylari hepinize güzel bir gün diliyorum bugün bizim kontrolümüz var ama hic heycanli degilim ebeye gidicem cünkü ruin kontroller ultrason yok he haliyle heycanda yok neyse asagida bi siteden aldigim alintiyi kopyaliyorum size bilginize...

Su içiyorsunuz değil mi? Su, doku metabolizmasının vazgeçilmez bir öğesidir ve bu özellikleriyle aslında bir besin maddesi olarak görülebilir. Günde en az 8 bardak su içmeye özen gösterin. Bu miktar yaz aylarında artmalıdır.

Pratik olarak söylemek gerekirse: idrar renginizin koyu sarı olması (enfeksiyon gibi bir sorun yoksa) suyu az içtiğinizin en önemli göstergesidir!

tünaydin güzel mart anneleri..

nasil gidiyor bakalim.. bulusanlar.. seker yapmaya niyetlenenler.. örgüye baslayanlar.. baya yogunuz hep beraber..

:nazar:

valla hayatım, örgü işini hiç beceremem, ben onu anneme salladım kaydirigubbakcemile3
e şekerler içinde erken biraz benim için, hele izin zamanlarım gelsin, evimde rahat rahat oturayım o zaman düşünürüz. :kahve:
e bana da kalıyo buluşmak kaydirigubbakcemile3

valla hayatım, örgü işini hiç beceremem, ben onu anneme salladım kaydirigubbakcemile3
e şekerler içinde erken biraz benim için, hele izin zamanlarım gelsin, evimde rahat rahat oturayım o zaman düşünürüz. :kahve:
e bana da kalıyo buluşmak kaydirigubbakcemile3

aynen canim bendede ayni.. ama bana bulusmakda kalmiyo.. bana calismak var sadece..
ki zaten burda bebek sekeri yapan da yok.. e bendede o el becerisi yok, ama cok hos görünüyorlar.. napcam bilmem..

ha bu arada kuzucum, seni ve mudumu gecen rüyamda gördüm.. yani söyle gördüm.. esimle telefonda konusuyoruz, ona sizi anlatiyorum.. bana caya gelmissiniz, neler yaptigimiz anlatiyorum.. annesininkuzusu söyle, umudum böyle diye.. esimde düstü pesime..
sonra seni ariyorum, vardinmi evine diye falan.
. kaydirigubbakcemile3

tünaydın martın en güzel anneleri olan yol arkadaşlarım bugün nasılsınız?
ben bugün çok yorucu bir rüya gördüm canlarım ya etkisinden bir türlü kurtulamadım
annemlerle bebeği ultrasonda görmek için başka bir doktora gidiyoruz. doktor beni yatırıyor karnıma o jeli sürüyor tamam diyorum şimdi bebeğimi göreceğim babam rahatsızlanıyor onunla ilgileniyor tam yanıma geliyor bu sefer annem kötü oluyor ona gidiyor karnımda jelle bekliyorum sonra tv açıyor izlediği bir film varmış ona bakıyor aslında komik ama ben o an deli oluyorum kalkıyorum yattığım yerden başlıcam senin ultrasonuna benim doktorum olsa 5 dakikada herşeyi anlatmıştı diye çıkıyorum ama nasıl üzülüyorum nasıl ağlıyorum sinirden göremedim bebeğimi diye öyle uyandım çok etkilendim ama hayırlar olsun inşallah sonrada uyandığımdan beri sol kasığımda bir ağrı var nedense rüyadan sonra kafama takıldı

Son düzenleme:
günaydin güzel anne adaylari hepinize güzel bir gün diliyorum bugün bizim kontrolümüz var ama hic heycanli degilim ebeye gidicem cünkü ruin kontroller ultrason yok he haliyle heycanda yok neyse asagida bi siteden aldigim alintiyi kopyaliyorum size bilginize...

Su içiyorsunuz değil mi? Su, doku metabolizmasının vazgeçilmez bir öğesidir ve bu özellikleriyle aslında bir besin maddesi olarak görülebilir. Günde en az 8 bardak su içmeye özen gösterin. Bu miktar yaz aylarında artmalıdır.

Pratik olarak söylemek gerekirse: idrar renginizin koyu sarı olması (enfeksiyon gibi bir sorun yoksa) suyu az içtiğinizin en önemli göstergesidir!

hımmmmm..demekki ben bu aralar su içmeyi azaltmışım...çoğaltmam gerekiyor yine...:içelim::içelim: (içelim güzelleşelim ama tabii suları):jeyyar:

tünaydın martın en güzel anneleri olan yol arkadaşlarım bugün nasılsınız?
ben bugün çok yorucu bir rüya gördüm canlarım ya etkisinden bir türlü kurtulamadım
annemlerle bebeği ultrasonda görmek için başka bir doktora gidiyoruz. doktor beni yatırıyor karnıma o jeli sürüyor tamam diyorum şimdi bebeğimi göreceğim babam rahatsızlanıyor onunla ilgileniyor tam yanıma geliyor bu sefer annem kötü oluyor ona gidiyor karnımda jelle bekliyorum sonra tv açıyor izlediği bir film varmış ona bakıyor aslında komik ama ben o an deli oluyorum kalkıyorum yattığım yerden başlıcam senin ultrasonuna benim doktorum olsa 5 dakikada herşeyi anlatmıştı diye çıkıyorum ama nasıl üzülüyorum nasıl ağlıyorum sinirden göremedim bebeğimi diye öyle uyandım çok etkilendim ama hayırlar olsun inşallah sonrada uyandığımdan beri sol kasığımda bir ağrı var nedense rüyadan sonra kafama takıldı

insan elbette görmeye gidiyor miniği göremeyincede çok sinir olur.rüyası bile üzücü.sanırım rüyadan etkilenmişsin.aklından çıkarmaya çalış canım.belki kasık ağrın ondandır.

Kızlarrrr daha cok erken biliyorum ama ben bebek şekerlerine,baby shower sekerlerine filan bakiyorum netten.cok zevkli seyler var.
ben butun malzemeleri eminoununden alip kendim yapacagim allah nasip ederse..yoksa cok pahali.
asagidaki resimler mira bonbon sitesinden alinmistir,yaziyimda basimiza telif hakkı cikmasin :)

sekerim en mantıklı cozum eminonu ben de oyle yapacagim, bir arkadasım da aynı seyi yaptı,cok da keyif almıs hazırlarken, ayrıca kendi emegin de var, bence daha anlamlı oluyor.

bu babyshower isi benim de kafamı kurcalıyor, bir yandan istiyorum ama bir yandan da hem babyshower hem mevlut yapmak garip geliyor.sonucta yabancılar bunu, mevlut gibi birseyleri olmadigi icin yapıyorlar.

benim arkadaslar genelde su sekilde yaptılar; babyshowerı gencler ile (arkadas,kuzen vs. tabi babannelerle babyshower oyunlari oynamak abes kacıyor) mevlutu anneler, teyzeler , halalar ile yaptılar.

ben ayırma taraftarı degilim, ama tabi herkesin pasa gonlu bilir kızlar
herkese opucukler

tünaydın hamişler dün okudugum bi dergide yesil elma hamilelerde bebegin astım ve bronşit hastlıgının rskini azaltıgını yazıyordu aklınızda bulunsun:ecrin_bebek::emir_bebek:

tünaydın hamişler dün okudugum bi dergide yesil elma hamilelerde bebegin astım ve bronşit hastlıgının rskini azaltıgını yazıyordu aklınızda bulunsun:ecrin_bebek::emir_bebek:

hadi ya ne güzel ben hamileliğimin başından beri yeşil elmayı yiyorum hergün bir tane bide çayını içiyorum.

ohh ne güzel.. seve seve yiyorum zaten.. sulu sulu.. hafifte eksi.. bebegimede iyi geliyormus.. kaydirigubbakcemile2

çerez canım benim rüyalarınız hayra çıksın inşallah.
annesinin kızusuda rüyasında görmüş hayırlara vesile olsun kızlar rüyalarınız nasıl gidiyooo hamişlik

çerez canım benim rüyalarınız hayra çıksın inşallah.
annesinin kızusuda rüyasında görmüş hayırlara vesile olsun kızlar rüyalarınız nasıl gidiyooo hamişlik

hayir olsun insallah :1hug:
hamisligi sormussun.. benim bulantilar cok sükür kesildi canim.. sabahki safrayida görmüyorum artik.. biraz daha normale döndü hersey.. insallah..

kendimide bilirim, kendi kendime nazarim deger :nazar:

sende ne va ne yok
:CüvCüv:

:icecream:benimde canım çok şükür bulantılarım toplasan 5.6 kez olmuştur bugüne kadar....
onun haricinde bende halsizlik ve çok tansiyon düşüklüğü var içim geçiyooo oturduğum yerde bile
bu şekilde canımm.kaydirigubbakcemile5

:icecream:benimde canım çok şükür bulantılarım toplasan 5.6 kez olmuştur bugüne kadar....
onun haricinde bende halsizlik ve çok tansiyon düşüklüğü var içim geçiyooo oturduğum yerde bile
bu şekilde canımm.kaydirigubbakcemile5

5-6 kezmi.. masallah :nazar:
benimkinide toplasan 5-6 hafta falan sürdü :roflol:

aman gecti ya.. önemli olan o

X