2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

anam sizden korkulur:roflol: ben kızıma hamileyken canım poğaça çekmişti benimki gidip almadı herseferinde canım istedide almadındiye başına kakarım o nun korkusundan gider alır gerçi bende sizden aşşağı değilim:roflol: ama bunda ise canım hiç bişey istemiyor işin tersliği düşünüyorumCADIARZU bitürlü bulamıyorum canımın istediğini böyleliklede kapris yapamıyoruma.s

canin cekmiyorsada cekiyomus gibi yap kaydirigubbakcemile

firsat bu firsat kizlar :lepi:

senin bebişinin cinsiyeti bellimi belli değilse ben sana söyliyeyim canım senin kızın olucak bende kızımda ekşiyi canım çok istiyordu ilkden portakal yedim sonrasındada yeşil erik:ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile3

canım belli değil.bende ilk başta portakal yedim.sonra erik istedim yoktu.şimdide limon.bende kız diyorum eşim erkek diyoo.erkek çıkarsa hepinize elimi ayağımı öptürecem diyo..

enelcim cok sagol ya bende göğüslerimin acısı geçti diye korktum demek sizinde geçiyo cok rahatladım canım benim ya

kizlar ne sanslisiniz ben turk yemekleri diye oluyorum burda yazamiyomda caniniz ister diye ama en cok istedigim iki seyi yazicam walla birincisi ramazan pidesi offf of ikinciside ispanakli kol boregi yerseniz eger bunlari ezgi kardesinizi aklinizdan gecirin helal hos olsun hepinize aranizda izmirli varsa oda boyoz yesin benim icin. ayy dayanamiyorum simdi catliycam gidip ekmek yiyim bari.

Kizlar ayağimdaki şişlik intihapmiş gebelikten kilcal damarlar sikişmiş ayağim üstünde durmamam gerekiyor. Muş p.tesi ye kadar raporluyum ama hala işteyim :KK43: çok çalişmam lzim çok

kizlar ne sanslisiniz ben turk yemekleri diye oluyorum burda yazamiyomda caniniz ister diye ama en cok istedigim iki seyi yazicam walla birincisi ramazan pidesi offf of ikinciside ispanakli kol boregi yerseniz eger bunlari ezgi kardesinizi aklinizdan gecirin helal hos olsun hepinize aranizda izmirli varsa oda boyoz yesin benim icin. ayy dayanamiyorum simdi catliycam gidip ekmek yiyim bari.

canim burdaki türk firinlar ramazanda ramazan pidesi cikariyorlar.. yokmu oralarda :teselli:

ses ver lavinya ses ver.. nasilsin canim

offff offffffffffffff ii dilim ayağım ağrıyo rapor verdiler patrol gel otur bişi yapma diyor yönetici yok. yandım kızlar bebişin de derdi ayrı tabiki...benneyaptımki senağlama senağlam senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama ben ağlamayımda kim ağlasın şimdi.

jnm sıkıldı dkr pansuman yap dinlen diyor.ben artık çöküş noktasına kadar çalışıyorum.adil mi bu jjnm çok acıyo kızlar.... kendimi çok kötü hissediyorum.

canim burdaki türk firinlar ramazanda ramazan pidesi cikariyorlar.. yokmu oralarda :teselli:

yok canim ya ben guernsey diye birdeyim toplam 3 turkuz burda yengem berlinde yasiyor gel 1 ayda toplarim seni dedi berlinde hersey varmis ama gel gorki esimi birakmak istemiyom o git diyo bakalim karar veremiyorum.berline bi gitsem valiz dolusu yiyecekle donerim yasakmis bilmem ne dinlemem yani.

senin bebişinin cinsiyeti bellimi belli değilse ben sana söyliyeyim canım senin kızın olucak bende kızımda ekşiyi canım çok istiyordu ilkden portakal yedim sonrasındada yeşil erik:ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile3

canım belli değil.bende ilk başta portakal yedim.sonra erik istedim yoktu.şimdide limon.bende kız diyorum eşim erkek diyoo.erkek çıkarsa hepinize elimi ayağımı öptürecem diyo..

yok canim ya ben guernsey diye birdeyim toplam 3 turkuz burda yengem berlinde yasiyor gel 1 ayda toplarim seni dedi berlinde hersey varmis ama gel gorki esimi birakmak istemiyom o git diyo bakalim karar veremiyorum.berline bi gitsem valiz dolusu yiyecekle donerim yasakmis bilmem ne dinlemem yani.

canim olurda berline yolun düsüerse haber et bana olurmu.. bulusalim görüselim tanisalim.. bide güzel ramazan pidesi yiyelim..
gel bu tarafa dogru gel sen.kaydirigubbakcemile. hem degisiklik olur sana
dinle sen yengeni

canım hiçmi yok oralarda türkler için bişiyler.bir sürü türk vatandaşımız var orda.kıyamam ben sana.rabbim yardımcın olsun.

jnm sıkıldı dkr pansuman yap dinlen diyor.ben artık çöküş noktasına kadar çalışıyorum.adil mi bu jjnm çok acıyo kızlar.... kendimi çok kötü hissediyorum.

canım geçmiş olsun.bir an önce istirahat et.ne olur ne olmaz.yolumuz uzun nede olsa.kendine dikkat et.

Evet ya hergün kk da bişeyler oluyor, ya giremiyoruz, ya yavaşlıyor, ya takvimler ilerlemiyor yada bilgilerimiz görünmüyor neden acaba?

X