2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

iyi geceler kızlar tatlı uykular yarın görüşürüz kendinize ve bebişlerinize iyi bakınn
kocaman öptüm sizii

vejetaryanlarin et ihtihaclarini mantarla karsiladiklarini biliyorum o sebepten madem et yiyemiyorum mantar tuketeyim bari dedim zararli olcagini sanmiyorum olsa kesin doktor uyarirdi diye dusunuyorum. tabi kultur mantari oldugundan %100 emin olmak sart. herseyi yiyebilen arkadaslara cok ozeniyorum umarim bir gun bende yemekler pisirip afiyetle yiyebilirim simdi esimi bekliyorum daha gelip yemek yapicak cok uzuluyorum onada.

arkadaşım ben vejeteryanım.etten alınabilenleri yeşil mercimek yiyerek karşılayabilirsin.fakat mercimeği pişirmeden bir gece önce suya koy ki içindeki gazı tamamen çıkart.cokacimcoook

günaydın canım günaydın hamiş anneler bugün hava çok serin ne güzel gece yağmurda yağdı ohhhhh be kış geliyoooo ter yok sıkıntı yokkk ne güzel yağmuru seviyorum
BU ARADA ACİKTIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMcokacimcoook:icecream:

günaydııııın annişler ve tatlı bebişler. ama benim hala başım ağrıyor senağlamasenağlama
dün ızdırap gibiydi arkadaşlar, bi ara geçmişti başağrım ama sonra bir paşladı pir başladı, ne zaman geçecek acaba :bbo: rapor almasanm okulda ne yapardım acaba? hele dünkü çıkarma esnasında derste olduğumu düşünüyorumda facia resmen.

bu arada akşam bebek şekerlerinden konuşmuşsunuz, ben bayılıyorum onlara, zaman bir gelsede yapsam diye bekliyorum. ben kendim yapacağım kızlar. burda toptancı yok ama internette bir site var fiyatlarıda uygun ordan sipariş vermeyi düşünüyorum. ben kapı süsümüde kendim yapacağım. ama hayırlısıyla zaman bir geliverse.

Sabah sabah kalkar kalkmaz safra çıkardım. 4 ay bitiyo daha istifra bitip iştahım düzelmedi kafamçokkarıştı

herkese günaydın güzel hamişler nasılsınız selam verem dedim sonr girerim kendinize iyi bakın

Günaydın güzeller .......akşam muhabbet koyuymuş yine.....bende yapıcam inşallah o şekerlerden işten bi izin için ayrılayımda o zaman halledicem hepsini....sepetimi , kapı süsümü hepsini yapıcam ablam yardımcı olacak o bende de meraklı....

:eek:klava:anasısınınkuzusu nerdesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ayol nerdesim yahu çatlattın patlattın bizi burda yaaa
nerdesin kız cadı:eek:klava:

kızım asıl sen nerdesin :eek:klava:
rüyamda seni görüp ağlayıp duruyorum sen ortada yoksun.
aha şimdi gerçekte de ağlıyorum yafuuu :eek:klava:

kızlarrrrrrrrrrr günaydınnnn herkeze öncelikle havalar çok güzel serin ve hafif yağmurlu çok güzel ikincisi isilikk var bendede göbeğimde çıktııı böle minnacık pütür pütür birde kızlar yaa bana zman geçmiooo böle hemen 7 aylık olup hazırlıklar geçmek istiorum kimse desemkii böle böle yapmka istiorum alıyım ediyim die herkez bekle bakalım bi en azından 6.5 ayşık olsun diolarrrr :KK43:offffffffff nasıl geçicek yaaa daha çok var daha 14+3 deyim

kızlarrrrrrrrrrr günaydınnnn herkeze öncelikle havalar çok güzel serin ve hafif yağmurlu çok güzel ikincisi isilikk var bendede göbeğimde çıktııı böle minnacık pütür pütür birde kızlar yaa bana zman geçmiooo böle hemen 7 aylık olup hazırlıklar geçmek istiorum kimse desemkii böle böle yapmka istiorum alıyım ediyim die herkez bekle bakalım bi en azından 6.5 ayşık olsun diolarrrr :KK43:offffffffff nasıl geçicek yaaa daha çok var daha 14+3 deyim

aynen valla zaman geçsede hazırlıklara başlasam diyorum ben de bugün 12. haftaya girdim

Valla ben ufak tefek şeyler yapmaya başladım. Mesela şu anda bir tane ince hırka örüyorum hem yazlık hem kışlık. Bekleyemicem 6. ayı falan banane.

günaydın güzel hamişler.gününüz çok güzel geçsin inşallah.
benim dünden beri baş ağrım var.idare ediyorum.
sizler şükür çok iyisiniz.:1hug:
adayadayı sanada geçmiş olsun canım.:1hug:
selencecim içlerindeki en çirkin benim.bul bakalım.:dance:
bende yapıcam bu şekerlerden ya çok güzel ve şirinler.:sm_cool:

X