2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Laviniacım geçmiş olsun canım. Dikkat et kendine. Hiç canının kıymetini bilmiyorsun sen ama yaa.

canim olurda berline yolun düsüerse haber et bana olurmu.. bulusalim görüselim tanisalim.. bide güzel ramazan pidesi yiyelim..
gel bu tarafa dogru gel sen.kaydirigubbakcemile. hem degisiklik olur sana
dinle sen yengeni

ya simdi pek heveslendim arkadas bile buldum bak boyle gunduzleri hevesleniyorum aksam kocisimin yuzunu gorunce yine vazgeciyorum kiz ozlerim ben dur aksama bidaha gozden gecirelim bilette buldum cok ucuz ama gelsemde 15 gunden fazla kalmam umarim yengeme yakinsindir.

cerezim nabersin? gezmeye gittik geldik kayınvaidemle.
Bi türlü görüşemiyoruz canım. Denkgeldik bak şimdi.

cerezim nabersin? gezmeye gittik geldik kayınvaidemle.
Bi türlü görüşemiyoruz canım. Denkgeldik bak şimdi.

hosgeldin buketcim..
nerdesin canim sen ya.. bi türlü denk gelemiyorzu seninle

kalp kalbe karsiymis canim :1hug:
iyiyim canim ne olsun.. bu sabah sen geldin aklima.. bikac sabahtir safrayi görmeden günümü geciriyorumda cok sükür.. dedim benimki bitti buketinki basladi.. o nasil acaba ..

kızlar bebişlerin doğum tarihini hesaplamak isteyenlere...
Gebelik son adet tarihinden itibaren 40 haftadır. Son adet tarihine 7 gün ekleyip 3 ay geri gidildiğinde tahmini doğum tarihi bulunabilir. Son adet tarihi 5 Mart 2001 olan bir hamilenin tahmini doğum tarihi 12 Aralık 2001''dir. Ancak adetleri düzensiz olan hastalarda yumurtlama ve döllenmenin ne zaman olduğunu tahmin etmek zordur. Gebeliğin büyüklüğü ve tahmini doğum tarihi son adet tarihine göre değil de ultrasonografik ölçümlere göre belirlenir.

Son düzenleyen: Moderatör:
ya simdi pek heveslendim arkadas bile buldum bak boyle gunduzleri hevesleniyorum aksam kocisimin yuzunu gorunce yine vazgeciyorum kiz ozlerim ben dur aksama bidaha gozden gecirelim bilette buldum cok ucuz ama gelsemde 15 gunden fazla kalmam umarim yengeme yakinsindir.

sen taa nerden geliyor olcaksin.. uzaklari yakin ederiz uzak olsada.. hele bi gelde kaydirigubbakcemile

buda kilo takibi için kızlar.
Tüm hamilelik boyunca 8 - 10 kg alınması sağlıklıdır.Bunun ilk üç aya düşen kısmı yaklaşık 2 kilogramdır. Hamileliğin ilk üç ayında fazla kilo alan kadınlar genellikle gebeliğin sonuna dek istenenin üzerinde kilo alırlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
buketcim bu soruyu daha önce sormuştun.bilgisayar kullanımı zararlı mı.
Hayır. Ancak belli noktalara dikkat etmeniz gerekir. Bilgisayar kullanırken yayılan ışınlardan etkilenmemek için 40 – 50 cm uzakta oturmak gerekir.

buketcim bu soruyu daha önce sormuştun.bilgisayar kullanımı zararlı mı.
Hayır. Ancak belli noktalara dikkat etmeniz gerekir. Bilgisayar kullanırken yayılan ışınlardan etkilenmemek için 40 – 50 cm uzakta oturmak gerekir.

enelcim sorumu görmediğini düşünmüştüm.
Benimki laptop ve göbeğime yakın duruyor sehpanın üstünde.. Dr. bana kullanma demişti ama ben dayanamam sizden ayrı nasıl dururum?

X