2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

selmacım ev çok güzelmiş ben köy evi deyince daha otantik birşey bekliyordum. çok modern. köyünüz nerde bu arada

ikisi de büyük adam olsun babasının üzdüğü günleri unuttursunlar çok iyi yaşatsınlar inşallah seni inan resme ilk baktığımda bunları geçirdim içimden

gülhan cım aklıma ne geldi..ü,niv de çok samimi olduğum bir arkadaşım vardı..
beraber diyarbakır a atandık:) çok güzel günlerdi neyse bizim kız evleneceğim diye acele etti ve çok aşık oldu ya da olduğunu sandı herneyse adıyamanlı bir çocukla evlendi o da öğretmendi..
ilk zamanlar çok iyilerdi şimdi baya sorunları var ama şöyle bir iyiler bir kötüler boşanmayı da göze alamıyor kızın tarafı aslen trabzonlu laz kızı yani düşünün ne alaka evlendi işte
iki tane oğlu var onunda biri ilk bire başlayacak biri ela dan bir yaş büyük...
o aklıma geldi iki oğlan dedikte...bende ona diorum hep inşallah oğlanlar değerini bilecek...

amin kızlar Allah hepimize hayırlı evlat nasip etsin..kız evladı diyolar başka bişey demiyolar..onunda kocası izin verirse....benmide var bi kız kerdeşim 11 yaşında düşman başına çok fena

ooo herkez burdaymış bende geldim... kızmdan haber yok hala beklemede... ay okudum okudum hepsi uçtu gitti dur hatırlamaya çalışayım:uhm:

gülhancığım oğulların gerçekten çok yakışıklılar maşallah..
bencede öğlenci olarak ver sabahtan öğlene kadar vakit çabuk geçer hiç bişey anlamazsın. gerçi bizim burda 4 sınıfa kadar zannedersem öğlenci oluyor çoçuklar 1. 2. sınıflar kesinde sizde seçme hakkı varmıydı?

özlemciğim gerçekten Allah söyletti heralde buğrada 24 kilo almıştım 1 senede anca gitti. bu sefer 12 -13 gibi aldım heralde daha çabuk kurtulurum bu kilolardan ama gün geçtikçe bakıyorum azar azar çıkıyor 11-12 de kalsaydım süper olurdu. görende hiç kilo almadın diyor. kocamaaaan bir karnım var sadece

bende buğrişi kendim gibi esmer kara kaş kara göz bekliyordum. rüyalarımdada öyle görüyordum. odaya bi getirdiler kucağıma verdiler şok oldum bembeyaz sarı saçlar. şok oldum. küstüm 1 gün sevemedim bunca acıyı çektim bana niye benzemedi diye:roflol: deli kafam gerçi beni bırakın babaya bile benzemiyordu kaynanama benzettiler hep o beyaztenli sarışın. acıyı çeken ben benzediği kaynanam-tatlicadiarzu- neyse şimdi hersene denize götürüyoruz karartıyorum da biraz bana benziyor

ilahi nedir bu kaynanalarla alıp veremediğimiz.ben de benzeyecek diye korkmuştum Allah'tan benzemedi:) son zamanlarda aldıkların çocuğa gidiyordur merak etme çok normal kilo almışsın bu sefer ben de 12 almıştı 3 kaldı ama hiç rejim yapmadım sen yaparsan o da kalmaz

kızlar geçmişe bakarken mercandilara diye bir arkadaş vardı onu gördüm de hatırladım en son sağlık problemleri ve sanırım başka problemleri vardı.ona ne oldu haberi olan var mı

selmacım evinize baktımda gerçekten çok güzelmiş. güle güle oturun hepberaber. havuzlu filan diyordun merek etmiştim iyi oldu gördüğüm. köy yerinde resmen yazlık villa:)))

özlem cim mercan dilara işte elif az önce bende sordum nerelerde acaba diye de? face de var orada paylaşımlarda bulunuyor ama buraya neden gelmiyor ki? küstü mü acaba bizemafoldumben
tuğba cım teşekkür ederim babam hayaline göre kafasına göre yaptırdı herşeyi şimdi emekliliğinin keyfini sürüyor
bize de nasip olur inşallah:)

esra cım ekledim seni:) ancak kızı uyuttum:)
temizliğimi hallettim şimdi yemek yapıyorum ama şimdiden pilim bitti: sıcak olmasa neyse de bu sıcaktada çekilmiyor bişey akşama misafirim var...

sağol ridacım hoşbuldum kızının dişleri hayırlı uğurlu olsun rabbim yürüdüğü koştuğu günleride sağlıkla göstersin inşallah

teşekkürler canım..her diş beni bi hayli heyecanlandırıyor..kızım büyüyor..:))

elifcim hoşgeldin..yanlış hatırlamadım dimi ismini..vallahi inanmazsın dün aklımdaydın..demek ki içime doğmuş yazacağın..ben dün biraz yoğundum giremedim..şimdi gördüm yazını..seni görmek çok güzel..
sen girmeyeli benim bir kızım oldu hem de 6,5 aylık...:))iki de dişi çıktı üstelik..bak ne çok şey kaçırdığını gör..
senin oğlan nasıl..bi zamanlar bakıcı sorunu yaşıyordun..hala çalışıyor musun ..sorunlarını halledebildin mi..anlat bakalımmmm:))

canım vermeye çalışıyorum ama çok korkuyorum hemen boğazına duruyor..muhammed kadar ilgili değilim kızımla..üzülüyorum her ikisiyle de yeterli ilgilenemediğimi düşünüyorum..ama dediğin doğru..
bu sabah bir yarım muz yedirdim..yerse çok mutlu oluyorum ama yemiyor genelde..

canım bıldırcın yumurtasını hiç denemedim..normal olarak günlük yumurtayı sütün içine katıyordum içiyordu..ama şu demir takviyesinden sonra sütü ağzına sürmüyor ne yapacağımı şaşırdım..
muhammed yemeklerden yiyor..pilav patates ve taze fasulye favorisi..
kilosu 11..iyice zayıfladı korkutuyor beni..

canım aynı dertten muzdaribiz..ela gibi bazen eserse aklına yiyor bazen de meyveyle günü bitiriyor..

kızlar yazamıyorum çok istememe rağmen oğlum yaramazlık yapğıyor..ayağına sehpa düşürdü..bir bakayım..kız da kucağımda..zorlanıyorum..görüşmek dileğiyle

selmacım resimleriniz bi harika maşallah sende de fizik süper bi gram fazlalık yok ben daha 10 kilo vermem lazım bide ikinciyi istiyorum mafoldumben

ridacım allah kolaylık versin tekrardan canım işin çok zor gerçekten umarım muhammetin ayağına önemli bişey olmamıştır

teşekkür ederim esra cım sende zayıfsın bence:) fazlalığın var gibi gelmedi bana:)
muhammet in inşallah bişeysi yoktur

kilolardan konu açılmışsa benim oğluşumda 18 kilo boyunu hiç ölçmedim ama genellikle 3 yaş alıyorum kıyafetlerini :)
maşallah gelişimi iyi yani yaşıtlarının yanında boyu uzun benim sıpanın
bizde bugün kontrole götürdük konuşmadığı için çok fazla kelimesi yok diye çok konuşuyo ama anlaşılır kelime çok az eşime bile anne diye sesleniyo :)
anne baakk ditti top gol oley oyda buyda vb.
yani cümle kuramıyo sadece anne bak diye cümle kuruyo drumuz gayet normal dedi
ne yapmam hakkında bilgi almak istedim kreşi önerdi ve dahada geveze olun dedi
sizlerde durumlar nasıl

ridacım muhammet nasıl? neler yapıyo..annenler gitti dimi

muhammed yaramazlıklarıyla meşgul.en çok kızım uyuttuğumda illa öpücem diye yanına sokuluyor..ben de yaklaştıkmak istemediğimde öyle bir bağırıyor ki..kız sıçrayıp uyanıyor..her gün aynı şey..öpmeye yaklaştığında kızı sarsıp uyandırmaya çalışmasa öp git diyecem ama yok..benim işim çok zor arkadaşlar benimi için dualarınızı eksik etmeyin..

esracım maşallah ikrayı hala emziriyorsun demek..ben kızıma hamile kaldığımda tam bir yaşındaydı ve bir anda kesiverdim..zaten çok düşkün de değildi..bırakıverdi..zorlanmadım ben..ama iki yaşına kadar emmiş olması gayet güzel..
wc eğitimi konusunda söylediklerine katılıyorum.. ve ben her zaman söylerim..muhammed her şeyi gayet iyi bilmesine rağmen bir türlü yapmıyor..kendi haline bıraktım ben de..bezini kendisi çıkarıyor kaka yaptığında ve bıcı bıcı diye beni banyoya götürüyor..şimdi de bunu öğrendi..ama ben çok kızıyorum..olur olmadık yerde bezini çıkarmasına kızıyorum anlıyor artık beni..banyoya gidiyor hemen..:))

güle güle gülhancım ben geldim amma çok konuştum dimi sanki topiğe girmeyi bekliyomuş gibi oldu biraz :))

ohhh hiç kasma kendini yaz arkadaşım yazzzz...:)) biz bu günlerin hayaliyle aylardır nöbet tutuyoruz bu topicde değil mi gülhancım :))

sende her günkü kadar pozitfsin canım öpüyorum seni ve kuzucukları

canım benim sizin varlığınız bizi neşeli kılan..iyi ki varsınız..ben de minik kuşun ardayı ve seni öpüyorum canım..

teşekkürler özlemcim, yazdım mı cevap bilemedim bir daha yazıyorum..ahh okul günlerim geldi aklıma..ilkokuldayken bizim de beslenme saatimizde bir veli yemek getirirdi..ilginçti gerçekten..unutamıyorum ilkokul öğretmenimi ve arkadaşlarımı..vekil öğretmenlik deneyimim olmuştu yeni mezun olduğumda..çok uzun sürmedi ama öğretmenliğin kutsallığını o zaman daha iyi idrak etmiştim..o nedenle tüm öğretmenler benim gözümde çok değerlidir..iyi ki varsınız arkadaşlar..

bize de ferro sanol verildi tatlım..

ben demir ilacı kullanmıyorum.kansız değildi en son.ama gittiğimde kan tahlili yapacam.ona göre dr tavsiyesi ile başlayabilirim gene.
arda 12-13 kilo arasında olması lazım boyu ise 93-94

tek resim bulamadım yanındakide abisi

maşallah fotolara bayıldım çok tatlılar..kilolar normal görünüyor ama fotoda öyle görünüyor bence..kızım uyandı kaçtım bennn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…