2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

gülhancım hızlıresim.com a gir ordan yükle de resmi seç sonra forum 3 deki linki buraya kopyala

1462.jpg
[/url][/IMG]

GÜLHANCIM BENCE DE ÖĞLECİ İYİ.SABAH GENE SABREDİYORSUN AMA ÖĞLEYE sabır bitiriyor.sabah giderse sana hiç vakit kalmaz.BENİM KIZ ARKADAŞ HASTASI NORMALDE DIŞARDA ONU SEVENLERE TERS TEPKİ VEREN ÇOCUK BİR YERDE ÇOCUKLU BİRİLERİNİ GÖRSÜN ELLERİNE YAPIŞIP GİDİYOR.KEŞKE İMKAN OLSA TANIŞTIRABİLSEK ÇOCUKLARI.YAŞ AYRIMI OLAN BİR KREŞE VEREBİLİRSEK ORDA OYNAR ARTIK AKRANLARIYLA

ikra cım ben resimden öyle anladım demek ki şimdi dikkatle bir daha baktım da evet kolları bacakları ele veriyor bembeyazmış bu kız:)
ela da öyle bembeyaz:) ben hep beyaz tenli olsun istemiştim hamileyken:) birde gözler renkli olaydı mikemmeell olurdu da:)
doğru kızlar kilo önmeli değil boylu poslu olsunlar inşallah:)

gülhan cım görmütüm ben bu fotoyu ama maşallah yakışıklı olucaklar şimdiden belli:)
doğru iki erkek annesi olmak herkese nasip olmaz demek ki sen allah ın şanslı kullarındansın:) oğulların sana ilerde bakacak gezdirecekler seni annesi:)

GÜLHANCIM BENCE DE ÖĞLECİ İYİ.SABAH GENE SABREDİYORSUN AMA ÖĞLEYE sabır bitiriyor.sabah giderse sana hiç vakit kalmaz.BENİM KIZ ARKADAŞ HASTASI NORMALDE DIŞARDA ONU SEVENLERE TERS TEPKİ VEREN ÇOCUK BİR YERDE ÇOCUKLU BİRİLERİNİ GÖRSÜN ELLERİNE YAPIŞIP GİDİYOR.KEŞKE İMKAN OLSA TANIŞTIRABİLSEK ÇOCUKLARI.YAŞ AYRIMI OLAN BİR KREŞE VEREBİLİRSEK ORDA OYNAR ARTIK AKRANLARIYLA

bende çok isterdim canım tanışmayı bazen buluşan annelere bakıyorum da içim gidiyo:KK43: hepsinin kucağında çocuklar..çay hahve içiyolarmafoldumben
Maşallah delikanlılara.her anaya nasip olmaz böyle iki delikanlı.Allah bağışlasın canım

amin canım hepimizinkileri bağışlasın
gülhancım maşallah çok tatlılar benziyolarda bayağı birbirlerine

evet genelde benzetiyolar..sarılıkları çok benziyo
kılzra yazılanları unuttuğum için tek keliemde olsa alıntı yapıyorum:kedi:

bende hamileyken beyaz tenli siyah saçlı ele gözlü bir bebek tahmim ediyordum babayla benim karışımımdan.çocuğu elime bi verdiler şok oldum beyaza yakın sarı saçları vardı.ameliyathanenin önünde eşime bi vermişler eşim de şok olmuş saçları spsarı deyip bakakalmış.ordan kadının birisi yok ya o kara yıkanınca belli olur demiş eşim herkese anlatır durur

selmacım bende canım bembeyaz bi kızım olsun saçları bukle bukle olsun çok şükür rabbime gerçekleşti rabbim hepimiin yavrularını bağışlasın acılarını göetermesin inşallah

gülhan cım görmütüm ben bu fotoyu ama maşallah yakışıklı olucaklar şimdiden belli:)
doğru iki erkek annesi olmak herkese nasip olmaz demek ki sen allah ın şanslı kullarındansın:) oğulların sana ilerde bakacak gezdirecekler seni annesi:)

ah canım keşke..babalarından fayda yok onlar beni gezdirecek diye ümitle yaşıyorum bende..hani erkek değilde kız evladı onlar bide özellikle 3 kızı olanlar Allahın sevgili kuluymuş..erkek çocuk imtihanmış.. teyzeminde var 3 tane bazen keşke büyümeselerdi diyorum verem ediyo her biri:KK43:

bizim kızda doğduğunda kapkaraydı simsiyah saçlar babasına çok benziyodu babasıda çok esmer değil ama sonra antalyanın sıcağında açıldı rengi :))

özlem cim :) komik olmuş:)
ela dondurmaya alıştı birde kızlar külah aldık..içine bikaç kaşık dondurma akmayacak şekilde külahıyla beraber silip süpürüyor:)
tuğba cım hele şunları bir bitirelim artık ben ve eşim yeriz ela nın yerine:KK66: ondan sonra alırız o dediğinden de bakalım onu napacak?

X