2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

özlemciğim üstüne tıklayınca biraz büyük olarak çıktı resim. maşallah çok tatlıymış kızın sarı sarı yesinler onu:)))

canım maaşalah kızına resminide gördüm çok tatlı ..tek sorun sebze olsun canım zamanla yer bence sebzeyi seven çoçuk azdır zaten önemli olan yeme sorunu olmaması

ay ay nlere denedim aç kaldı bunlar olmazsa ağzına bişiy sürmüyo.pilav ve makarnayı dönem dönem yiyor yemeside iki kaşık sonrasını ağzından atıyor çok iştahsız.bende yedirdiğimide yanlış ama tv nin önünde yediriyorum

ben demir ilacı kullanmıyorum.kansız değildi en son.ama gittiğimde kan tahlili yapacam.ona göre dr tavsiyesi ile başlayabilirim gene.
arda 12-13 kilo arasında olması lazım boyu ise 93-94

maaşalah özlemcim gayet iyiymiş pelinin kilosu
gülhancım anaokulu benim bildiğim kadarıyla 20 eylülde açılıyor önce dğil 1.sınıflar gibi ama kayıt yapman lazım zaten orda söylerler

inanırım arda da aynı evet bizde şurup içmiyoruz.
elanın kilosu boyu iyimiş maaşalah demek yese daha iyii olcak

özlemciğim üstüne tıklayınca biraz büyük olarak çıktı resim. maşallah çok tatlıymış kızın sarı sarı yesinler onu:)))

saol canım.1 yaşından beri dr a gitmiyoruz(maşallah) ve demir ilacı kullanmıyoruz. bugün akşam eşim eczacı bir arkadaşının yanına gitmişti pelinle o da demiş bi ölçtürün çok beyaz kansızlık olabilir diye.çok pekmez tükettiği için kansızlık yoktur diye düşünüyordum ama bi ölçtürmekte fayda var.herkese iyi geceler

günaydın kızlar bende hiç demir ilacı vermedim bebekken içmiyodu dediğiniz gibi midesi bulandı hiç kusmayan çocuk kusuyodu sonra doktor başka bi ilaç verdi onuda az kullandı sonrada vermedim ama 1,5yaşında tahlillerde bişey çıkmadı aslında şimdi çok süt tüketiyo ölçtürmek lazım hepinizin bebişlerinizin maşallahı var en zayof benim kuzu sanırım ama boyunu tahminen soyledim hiç ölçmedim bu akşam bi ölçeyim bende kızım resmini ekliyeyim burda 2yaş 2 aylık son fotoları makinede daha atmamışım atınca onlarıda eklerim

özlem maşallah kızım çok tatlıymış genç kız easında kırkbinkere maşallah

gizemcim bide reklam karşısında yiyioruz ama şoyle yaptık butun reklamların ne olduğu ordaki şekilleri resimleri şarkıları soyleye soyleye ikra hepsini ezberledi şimdi dışarda görse bile onların ne olduğunu biliyo yani bunu oyun gibi yaptık çocuğu tv mahrum bırakmadım bu yüzden yanlış olarak görmüyorum ben şimdi o bize soruyo anne bu ne bende bilince aferinnnn diyo bize :))

neyse bende ekleyebildim bu laptopta resim yokmuş yenilerden face deki sayfamdan kopyalayıp aldım orada bol bol resmi var:) face olanlar ekleyelim birbirimizi:)
kızlar ela nın kollara bakın bir çöp gibi neresi 14 kg yakın anlayamadım gitti:)

gizem cim dediğin gibi hepsi hemen hemen birbirine yakın yani bu durumda iyi bu çocuklar maşallah diyelim:)
ikra cım esmer güzeli bişey senin ki:)
özlem cim sarışın bomba olacak kızımız desene maşallah hepsine:)
bende dün hani neydi adı gülhan cım demiştin ya top top coco işte ondan aldım özene bözene yaptım bikaç kaşık tamam bitti onmunda ömrü:)
yemiyor insan yemezmi benim bile canım çekti:)

selmacım benim kız bembeyaz görenler bukız hastamı der hatta :)) süt gibi resimde sanırım oyle çıkmış ama saçları kahve siyaha yakın evet senin kızında maşallahı var hiçde zayıf görünmüyo valla

Son düzenleme:
kızlar bir başka oluyorlarya maşallah elayada ikrayada. kızlarımız yakıcak ortalığı. bizimde pc de yok yeni resmimiz eşimin telefonunda var genelde. eve gelince atarım pc yüklerim buraya. foto makinemiz bozuldu onunla çekemiyorum bayadır içinde varsada açılmadığı için yükleyemiyorum.

selma sende zayıfsın ama kızın sana çekmiş kilo tartıda çıksada senin gibi çıtı pıtı işte zayıf diye takma kafana. ben hiç takmıyorum öyle şeyleri bazen diyorlar buğra zayıfladı filan diye. bana iyi geliyor sağlıklı gerisi önemli değil. boya gidiyor bizimkilir boyna boy atıyorlar.

markası ne aldığın mısır gevreğinin bilmiyorum ama bende sade çukalatalı olanlardan almıştım top şeklinde heralde ağır geldi fazla yemedi ondan. neskuikin 2 renkli olanı var topları hem sütlü hem çikolatalı olanlar onu çok güzel yiyor. bitirip bidaha istiyor. ondan dene bide istersen. hiç yememesinden iyidir yarar biişe elbet yese biraz heralde

tuğbacım bende takmıyorum canım önceden çok takıyodum ama şimdi biraz daha iyiyim sağlıklı olsunlarada zayıf olsunlar şişman olutpda zayıflamaya uğraşıyoda olabilirdik bunada şükür

dün akşam haberlerde çıktı. çinde 10 aylık bebek 20 kiloydu. dev gibi bişey 6 yaşındaki çoçuğun kilosu. Allah korusun. iyi iyi bizim kuzular sağlıkları yerinde çok şükür....

mAŞALLAH BÜTÜN KIZLAR ÇOK TATLI AYRICA ANNESİ İNCE OLANLAR BELLİ OLUYOR.(SELMA VE TUĞBA)BEN HAYATIM BOYUNCA ZAYIF OLDUĞUM DÖNEMLERDE BİLE BALIK ETLİ GÖRÜNDÜM KIZ DA ÖYLE OLACAK GALİBA.AMA HERŞEYİN BAŞI SAĞLIK .

GENE İSİM KARIŞTIRDIM.TUBA ŞİMDİ PEK İNCE GÖRÜNMÜYORSUNDUR HERHALDE AMA OLSUN ALLAH DEDİRTTİ BELKİ DEMEKKİ DOĞUMDAN SONRA İNCECİK OLACAKSINopuyorumnanaktan

sağol özlemcim..evet okullar semte göre değişiyo ..biizm aidatlarımız 20 lira kimse inanmıyo ..çocuk bakımından genelde sabahçı daha ii diyolar ..belki iyiidr ama ben ikiisyle başedemiyorum..o yüzden öğlenci yaptırmayı düşünüyorum.. bakalım maceraya başlıyoruz:))Allah sonumuzu hayır etsin. inşallah senide 2 çocuklu görürüz.
maşallah aozli canım:) evet herkes çok iyi diyor ama yemior ki varsa yoksa süt:) bende anlayamıyorum hayır arada iştahlı ama nasıl desem 3 gün aç bir gün tok:)

canım boyunu pek hatırlayamıyorumda alperende 14 kilo..bizimkide çok zayıf görünüyo ama boylu olacak sanırım

maaşalah özlemcim gayet iyiymiş pelinin kilosu
gülhancım anaokulu benim bildiğim kadarıyla 20 eylülde açılıyor önce dğil 1.sınıflar gibi ama kayıt yapman lazım zaten orda söylerler

gizemcim okul kapanınca kayıdını yaptırdı eşim..o zaman bayramdan hemen sonra değil..
dün akşam haberlerde çıktı. çinde 10 aylık bebek 20 kiloydu. dev gibi bişey 6 yaşındaki çoçuğun kilosu. Allah korusun. iyi iyi bizim kuzular sağlıkları yerinde çok şükür....

valla canım haklısn sağlıklı olsun yeterki..kilolu olmak sağlık demek değilki..bu arada sen nasılsın..kızımız nasıl gelmeye niyeti varı aramıza:))
ridacım senide öptüm canım..

kızlar bizim bilgisayardada yeni resim yok 2 ay öncesinden var ama bi koymaya çalışayım..bu arada kızlarımızın hepis çok tatlı maaşallah..resimlere bakarken alperen geldi anne bu kim diyo..bende arkadaş oğlum dedim:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…