2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

eski dostlardan kardelen elif ve burak da gelmiş hoşgelmiş seni daha çok aramızda görmemiz dileğyle sevgiler.burada yeni gelen arkadaşlar ben gizem murgiz buannemim nicki unutuyorum değiştirmeyi

merhaba kızlar bayağı çoşmuş topic esra hoşgeldin bven seni de kzınıda hatırldaım aramızda hoş paylaşımlar olması dileğiyle hoşgeldin diyorum
bıldırcın yumurtasını ben haşladım ama en iyisi çiğ vermekmiş zaten ama ben yumurtayı çoçuklara çiğ vermeye karşıyım.ama öksürrük problemi olanlar için süt bal ve bıldırcın yumurtası çok iyi geliyomuş
beslenmeden bahsedilmiş benimde sürekli size sormak istediğim şey buydu aslında bebişler ne yiyor nasıl besleniyor diye
arda hiç bişiy yemiyor.sucuk pizza yi her zaman yer ama hamburger köfteyi bazen yiyor bazen yemiyor .normal yemeklerden bahsetmiyorum farkındaysanız çünkü kesinlikle ev yeömeği çorba sulu yemek yemiyor çok üzülüyorum.bazen kahvaltıda yumurta yiyor bazende onuda yeiyor.gece süt içiyor 300-500 ml kadar sütüne gece bal katıyorum.meyve bazen muz şeftali yer çilek mevsiminde çok sever. okadar yani yemek durumumuz çok kötü biliyonuz arda iri bir bebekti ama şu anada çok zayıf bir çoçuk boyu uzun ama

saol gizemcim hoşbuldum :)) caım benim kızım sabah yumurta peynir evde olduğum zamnda karışım hazırlıyorum cevizli pekmezli peynirli arada zeytin yiyo öğlen genelde tavuk pilav köfte bulgur pilavı tarhana dışında her çorbayı içer akşamda aynı şekilde bizde tek sorun sebze çorbasınıda yemeğinide ağzına sürmez bende nutrigen sebze şurubunu aldım 2 dün bi onu veriyorum meyve olarak da genelde herşeyi yer ama dediğim gibi kilo alması çok az kızım 12,4 kilo sizinkilerde durumlar nasıl kızlar

tuğbacım hayırlısı olsun bencede sezeryan olman daha iyi bebek iiiri senin bi kemiğin darmış bence hayırlısın dile çok inat etme.önemli olan normal doğurmak değil sağlıklı doğurmak allah sana kolaylık versin.bende hamileyken meryem duasını ama tabi türkçesini okuyordum .çok rahatlatmıştı beni

gülahncım ehrkes tarif evrmiş kuru fasülyenin bende geceden ıslıyorum sonra eti düdüklüde haşlıyorum sonra et soğan ve salçayı kavurup fasulyeyi koyoyurum koyu kıvamda iyice düdüklüde pişiriyorum eşim çok pişmiş ve koyu sever

gizemim bence fastfoodları mümkün olduğunca az ver onları yiycem umuduyla açda kalıyo olabilir dolapda falan görmesin bensleyici değeri çok az çünkü hiç çorba falazdamı içmez mesela makarna pilav bunlardan başlasan yada çizgifilim seyerederken yedirsen bizim kız reklam hastası akşamları hep reklam karşısında yeriz yemekleri

gizem cim o yememe sorununu da öyle iyi anlıyorum ki...belki inanmazsınız öyle günler geçiriyorki ela sadece salata armut ceviz le günü bitiriyor ha birde süt... ne yapacağını şaşıranlardan biri de benim..
iştah şurubu aldım tadı iğrenç ötesiydi..önceden kan damlası felan verirdim onu da içmez oldu iştah şurubundan sonra...bende onu meyveli yoğurduna karıştırdım beby mixler varya onu da severek yerdi ondan da soğudu...baktım olmuyor bıraktım artık...

arkadaşlar yazdığım bir sayfalık yazının tamamı gitti..sayfada hata oluştu nedense..ayy nasıl sinirlendim..tüh yaa şimdi tekrar nasıl yazıcam ben yaa..
neyse bir yerden başlamak şart değil mi..

AMAN ALLAHIM TOPİC NE GÜZEL BUGÜN..SÜPPERSİNİZ DOSTLAR..
esracım hoşgeldin canım..

sende her günkü kadar pozitfsin canım öpüyorum seni ve kuzucukları

selmacım ela kaç kilo ikrada bi dönem öyleydi nurigenin vitamin şurubundan aldım iştah açma özelliğide vardı bayağı etkili oldu nar ekstreli tadı çok güzeldi doktoruna danış istersen canım

Son düzenleme:
ayyy ben kuzularınızın resimlerinide merak ettim hiç ikrayla aynı yaşda çocuklarla karşılaşmıyorum bi ara resimlerinide koyalım kızlar

sayfaların hızına yetişemiyorum artık.şenlendi ortalık.Selmacım bence de kızının kilosu gayet iyi.Pelinin 14.3 kilosu biz gayet iyi diye düşünüyoruz .
Gülhancım okul hayatına başlıyorsunuz demek.İnşallah ömür boyu başarılı olur.ben matematikçiyim anaokuları ve 1. sınıflarla ilgili hiçbir bilgim yok şu anda.1 eylülde biz başlıyoruz göreve ozaman öğrenir bilgilendiririm seni.sanırım beslenme olayı okuldan okula çok farklı. mesela eski okulumda hergün sırayla bir veli beslenme saatinde getiriyordu yiyecekleri.
Rida dişiniz hayırlı olsun. Allah bize de 2. çocuğumuzun 2. dişini görmeyi nasip etsin hayırlısıyla inşallah

maşallah aozli canım:) evet herkes çok iyi diyor ama yemior ki varsa yoksa süt:) bende anlayamıyorum hayır arada iştahlı ama nasıl desem 3 gün aç bir gün tok:)

selmacım şimdi ölçtüm eğer yanlış değilse 92 cm.yeni resim ekleyecektim ama bilgisayardakiler en son 1 yaşta kalmış.önce bilgisayara yükleyip sonra buraya eklerim.bu arada adım özlem

$adsız.jpg

kilolardan konu açılmış. buğrada 13 küsür 14 e yakındı boyuda 90 larda ama uyuyor şimdi yarın ölcer yazarım artık. kilolar hemen hemen yakın hepsi. bakalım en tombişimiz kim çıkıcak.

buarada demir ilacı kullananlar ne kullanıyorsunuz. ben buğraya ferrum fort kullanıyordum gayet güzel zevkle içiyordu her sabah aç karnına tadı güzeldi. sonra sağlık ocağında ferrosanol yazdılar 1 gün verdim attım çöpe. içti aradan yarım saat geçti karnını tutuyordu midesi bulandı heralde kustu sefil oldu çoçuk 1 kaşık şurupla. bende hamileliğimin başlarında bi kan hapı kullandım ismi aklımda değil afedersiniz ishal yaptı. ferro sanol hapı kullandım midemi bulandırdı kusturdu. oysaki buğradayken ferrum fort kullanıyordum hiç yan etkisi olmuyordu. ferro sanol ikimizede miğde bulantısı yaptı yani. belki içmeyenler ondan sebep içmiyordur.

X