2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

rida cım eşine çok geçmiş olsun... maşallah anlayışlı bir eşin var...benim eşimden de allah razı olsun...o kadar mızmızım ki bazen kendim bile kendimi çekemiyorum o beni çekiyor:)
bebekle hamile olmak da çok zor seni düşünüyorum arada yok ya ben beceremezdim diyorum mide bulantısı bende çok yaşadım tekrar aynı şeyler korkutuyor..

selmacım teşekkür ederim canım...çok şükür şanslıyız valla..ALLAH eşleri birbirlerinin kusurlarını hatalarını örtsün birbirlerinin eksiklerini tamamlasınlar diye özel olarak seçmiştir..kimini de Rabbim eşleriyle çocuklarıyla sağlıklarıyla imtihan ediyor..Rabbim imtihanını en iyi şekilde veren ve sabreden kullardan etsin hepimizi...

merhaba arkadaşlar....midem yine çok kötü...
eşim de bu hallerimden iyice sıkıldı..sen hamilesin ve sürekli çok kötüyüm diyip duruyorsun..diye sonunda isyan bayrağını çekti dün akşam.. hata bendeydi ve hiç birşey söyleyemedim...
eşim iki yıldır belinden şikayetçi ve bir gün bile bana dert yakınmadı..üstelik çok acı çektiği halde..teşhis konulamamıştı ve geçen gün ramotolojiye gitti..iltihaplı eklem romatizması varmış...kullandığı ilaçlar da yan tesiri olan çok etkili ilaçlar...durum böyle olunca halime şükretmem gerektiğini anladım ancak eşim için çok endişeleniyorum..mide problemi de yaşıyor aynı zamanda..hatta endoskopide midesinin tamamını ülser kapladığı ortaya çıktı...
canım sevgilim...ben de eşimi çok seviyorum..Rabbim şifa versin tüm hastalara ŞAFi ismi hakkı için...amin..
çiğdem ve gülhan..size katılıyorum bu konuda...çok şanslıyız bizi anlayan ve seven eşlerimiz olduğu için...

ridacım çok geçmiş olsun canım benim annemde de ben kendimi bilidm bileli ülser var çok rahatsız midesinden çarşamba günü endoskopi yapılacak bi kağıt vermişler ölüm riski taşıyo diye aklı çıkıyo sonuçta her durumd aböyle bi kağıt imzalatıyolar eşinin tedavisi yokmu canım Allah onları başımızdan eksik etmesin...

hepinize sevgiler güzel anneler.
Annemler 1 haftadır yok. ev öyle ıssız geliyorki bana çok garip.. annemi çok özledim. ecrinde öyle huysuz, annemler gittiğinden beri kucağımdan düşmüyo normalde kucak sevmeyen çocuk siyam ikizi gibiyiz her yerde peşimde. bugün çok zor uyuttum gün geçtikçe yokluklarına alışır derken daha zor oluyo her sabah uyandığında anane dede diye soruyo canım benim yaa neyseki çarşamba akşam geliyorlar. annemde benim elim ayağım gibiymiş yokluğundan kendimi kanadı kırık kuş gibi hissettim kendimi güçlü hissetmemdeki tek dayanağımmış anacım bu zor günlerde en güzel yer ana kucağı.

eşim de bu hallerimden iyice sıkıldı..sen hamilesin ve sürekli çok kötüyüm diyip duruyorsun..diye sonunda isyan bayrağını çekti dün akşam.. hata bendeydi ve hiç birşey söyleyemedim...
eşim iki yıldır belinden şikayetçi ve bir gün bile bana dert yakınmadı..üstelik çok acı çektiği halde..teşhis konulamamıştı ve geçen gün ramotolojiye gitti..iltihaplı eklem romatizması varmış...kullandığı ilaçlar da yan tesiri olan çok etkili ilaçlar...durum böyle olunca halime şükretmem gerektiğini anladım ancak eşim için çok endişeleniyorum..mide problemi de yaşıyor aynı zamanda..hatta endoskopide midesinin tamamını ülser kapladığı ortaya çıktı...
canım sevgilim...ben de eşimi çok seviyorum..Rabbim şifa versin tüm hastalara ŞAFi ismi hakkı için...amin..
çiğdem ve gülhan..size katılıyorum bu konuda...çok şanslıyız bizi anlayan ve seven eşlerimiz olduğu için...

canım geçmiş olsun. rabbim şifasını versin inşallah.
rabbim eşlerimizi başımızdan eksin etmesin, kimsenin düzenini bozmasın.
bu arada bende söylemeden geçemicem bende kocişimi çokkkk seviyorum. :nazar:

evet cnm cok sanlıyız allaha sükür rabbim eşlerimize ve cocucklarımıza uzun uzun saglıklı bir ömür nasip etsin cnm gecmiş olsun valla mide bulantısıda cok kötü olur inş cabucak gecer 4aydan sonra gecerderler ama inşgecer doktoruna bi danış bi söyle bakalım belki mide bulantını geciricekilac verir cnm k.i.b. allaha emanet ol öpüyorummmopuyorumnanaktan

ridacım çok geçmiş olsun canım benim annemde de ben kendimi bilidm bileli ülser var çok rahatsız midesinden çarşamba günü endoskopi yapılacak bi kağıt vermişler ölüm riski taşıyo diye aklı çıkıyo sonuçta her durumd aböyle bi kağıt imzalatıyolar eşinin tedavisi yokmu canım Allah onları başımızdan eksik etmesin...

teşekkür ederim arkadaşım..annene de geçmiş olsun..yalnız endeskopi de korkulacak bişey yok..beni uyuşturmadan direk yaptılar..ben biraz zorlandım çünkü canım çok kıymetlidir benim..boğazımdan ucunda kamera bulunan siyah bir hortumu midemin içine kadar soktular...parça filan da aldılar..hastayı zorlayan sadece gırtlağında ve midende hissettiğin o hortum..Allah yardımcısı olsun annenin canım..RABBİM şifa versin inşallah..

evet cnm cok sanlıyız allaha sükür rabbim eşlerimize ve cocucklarımıza uzun uzun saglıklı bir ömür nasip etsin cnm gecmiş olsun valla mide bulantısıda cok kötü olur inş cabucak gecer 4aydan sonra gecerderler ama inşgecer doktoruna bi danış bi söyle bakalım belki mide bulantını geciricekilac verir cnm k.i.b. allaha emanet ol öpüyorummmopuyorumnanaktan

canım benim dualarına...amin diyorum..ayrıca teşekkür ederim çiğdemcim..mide işi gerçekten zor..bu hamileliğimde bunu daha iyi anlıyorum..muhammed'de de olurdu ama son aylarda çok sıkıntı yaşamıştım..oturarak yatıyordum adeta..ama bu sefer baştan beri bu mide sorunuyla başbaşayım..Allah sonumuzu hayretsin..

canım geçmiş olsun. rabbim şifasını versin inşallah.
rabbim eşlerimizi başımızdan eksin etmesin, kimsenin düzenini bozmasın.
bu arada bende söylemeden geçemicem bende kocişimi çokkkk seviyorum. :nazar:

canancım senin eşini ne kadar çok sevdiğini biliyorum..eşinden ayrı kalmanın ızdırabını az çok anlarım..eşim askerdeyken 7 ay hiç görmemiştim..izne gelmemişti yani..bazen telefon hatlarında sorun olurdu yağmurlu günlerde..günlerce haftalarca tamir edilmezdi..kıbrıs mahrumiyet bölgesi gibi bişeydi...ondan haber alamadığımda çıldırırdım..
Rabbim akıbetimizi hayırlı kılsın canım..
yarın hatta bir saniye sonra bile ne olacağını bilmeden yaşıyoruz ve çok cesuruz aslında..bir sürü planımız var geleceğe dair..eşlerimiz annelerimiz babalarımız çocuklarımız....hepsi için ayrı planlarımız var..hiç ölmeyecekmiş gibiyiz..hiç hastalanmayacak gibi..olumsuz hiçbirşeyi aklımıza getirmiyoruz..ve bir anda yaşadığımız o olumsuzluklar bize bişeyi hatırlatıyor...
dünya hayatının aslında geçici olduğunu ve gerçek alem için yapılması gerekenleri..

ayy amin cnm amin inş gecerde sende rahatlarsınn cnm büyüklerimiz hep derler erkek cocukda bulantı pek olmaz diye kız cocukta daha cok olurmuş sanırım dogru söylemişler büyüklerimiz cnm mide bulantım var diyedebeslenmene dikaat et sen iki canlısın karnındaki kuzucuguna düşün aman annesi dikatli olll cnmm:CüvCüv:
canım benim dualarına...amin diyorum..ayrıca teşekkür ederim çiğdemcim..mide işi gerçekten zor..bu hamileliğimde bunu daha iyi anlıyorum..muhammed'de de olurdu ama son aylarda çok sıkıntı yaşamıştım..oturarak yatıyordum adeta..ama bu sefer baştan beri bu mide sorunuyla başbaşayım..Allah sonumuzu hayretsin..

canancım senin eşini ne kadar çok sevdiğini biliyorum..eşinden ayrı kalmanın ızdırabını az çok anlarım..eşim askerdeyken 7 ay hiç görmemiştim..izne gelmemişti yani..bazen telefon hatlarında sorun olurdu yağmurlu günlerde..günlerce haftalarca tamir edilmezdi..kıbrıs mahrumiyet bölgesi gibi bişeydi...ondan haber alamadığımda çıldırırdım..
Rabbim akıbetimizi hayırlı kılsın canım..
yarın hatta bir saniye sonra bile ne olacağını bilmeden yaşıyoruz ve çok cesuruz aslında..bir sürü planımız var geleceğe dair..eşlerimiz annelerimiz babalarımız çocuklarımız....hepsi için ayrı planlarımız var..hiç ölmeyecekmiş gibiyiz..hiç hastalanmayacak gibi..olumsuz hiçbirşeyi aklımıza getirmiyoruz..ve bir anda yaşadığımız o olumsuzluklar bize bişeyi hatırlatıyor...
dünya hayatının aslında geçici olduğunu ve gerçek alem için yapılması gerekenleri..

canım benim ne kadar güzel anlatmışsın çok doğru söylüyorsun.
allah herkes için her konuda herşeyin hayırlısını nasip etsin.

kızlarrrr hamişlerin sayısında artış mı var ne??? .)))

evet yasemincim çok şükür 3 olduk:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:
bu arada hoşgeldin hemşehrim...çocuklar nasıl sen nasılsın..işleri yoluna koydun mu...Rabbim hayırlısını versin herşey hakkında..

canancım merhaba canım ecoş nasıl? annenler gelmedi mi halaaa??

gizemcim, dün haberlerde izledim.Diyarbakır'da domuz gribi nedeniyle okullar 1 hafta tatil edilmiş..sen konuya daha çok vakıfsındır sanırım..inşallah bu vak'alar daha da artış göstermez..

Son düzenleme:
canancım merhaba canım ecoş nasıl? annenler gelmedi mi halaaa??

ecrin ilaçlarını kullanıyo biraz hırıltısı vardı doktor ablamız ilaç verdi iyi geldi çocuğum rahat uyuyo.
annemler allahın izniyle yarın geliyo. çok merak ediyorum ecrin anane ve dedesini gördüğünde ne yapacak. annemleri ancak perşembe sabah kalktığında görebilir. her sabah uyandığında soruyo anane dede diye yavrum benim nasıl sevinecek biricik kuzum

nasılsın sen nasıl gidiyo hamilelik dikkat ediyorsun dimi, kendini yorma çok fazla.. ben çok sıkıntılı bi hamilelik dönemi geçirdiğimden zorluklarını iyi bilirim. rabbim hayırlııyla vaktinde sağlıkla kucağına almayı nasip etsin senin ve tüm hamile arkadaşların. abimiz nasıl abi olucak dünkü bebek canım yaa nasıl karşılayacak kız kardeşini çok merak ediyorum. kendine ii bak öptük sizi...

hepinize merhaba kızlar birkaç gündür nete giremiyorum..şöyle bi bakındıktan sonra ridacım sağol canım bazı şeyler korkutuyo insanı ama Allah dermansız dert vermesin yeterki..evet şu grip meselesi benimde canımı sıkıyo çocuklar sürekli hasta nasıl ayırt edilir onuda bilmiyorum ikiisde grip muharremin bademcikleride şiş her tarafı yıkan çocuk 2 gündür yatıyo hiç hali yok bugün okula göndemiyecektim gitmek istedi .........kızlar isimlerinizi tek tek saymıyorum hepinize kucak dolusu sevgileri gönderiyorum

merhaba kızlar hepinizi öpüyorum
ridacım durumun nasıl oldu
yasemincim seni görmek ne ggüzel,
evet domuz gribi sayısı artıyor burda bu hafta tatiliz evdeyiz haftaya tekrar okul var tüm çoçuklar hasta aslında ama bilmiyosum normal grip mi domuz gribimi? inş normal griptirler allah yavrularımızı koruusun

arkadaşlar herkese merhaba..
gizemcim muhammedi sormuşsun canım, muhammed iyi çok şükür...herşey yolunda şimdilik..haftaya kadar bu domuz gribinde inşallah olumlu gelişmeler yaşanır..

bu arada arkadaşlar tv'de iki gündür izlediğim görüntülere çok canım sıkılıyor..Türk milleti olarak her konuda ne kadar olumlu düşünmeye gayret ediyoruz.. ama karşımızda olumlu düşünenleri değil, bizim en samimi duygularımızla bizi vurmaya çalışanları görmek kardeşliğimize birlik ve beraberlik olan dünya görüşümüze gölge düşürüyor..Allah hepimizin yardımcısı olsun..

rida cnm merhaba nasılsınn uzun zamandır giremiyodum dügünümüz vardı bugunn bitii cok sükür bebegin nasıliymi biraz gectimi miyde bulantınn

X