2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

ben burdayım ....evden çıkamıyorum hafta içi .cuma günü görümceme gittim 4 te alıcaktık muharrremi erken bırakmışlar bide aramadılar kapıda kalmış binada da kimse yok alttaki komşu çağırmış girmemiş sonra yengesi gelmiş ondada uyuyakalmış sinir oldum bi bardak çay içtim boğazımda kaldı o yüzden çıkamıyorum çiğdemcim ama bilg oturmayad afırsatım olmuyo dün yazdan kalma birgünde pikniğe gittik eğlendik ama çocukların hastalığı arttı bi sıcak bi soğuk havalar çok değişik bu aralar..

gizemcim ben badisinin üstüne gydiriyorum tulumu şikayetçi değil yalnız abisinin olduğu için muharrem sabah uyanınc açıkarıyo hemen:))))))
tuğbacım pc olmadı galib ayoksun çiğdemin dediği gibi kimseler yok
elif rida canan derya ebru ayperin kader selma ışıl hümeyra kızlar hepinizi öptüm ismini unuttuklraımıda :))))

cnm ya bazen öyle erkenden cıkarıveriyolar cocukları oo ne güzel yaa biz bu yaz hiç piknik yapamadık berke hephasta oldu inş seneye yaza iyi olmuş cnm piknige giitniz sende bunaldın iki cocukla sana degisiklik olur en azındanncnm yavrularına acil şifalar öpüyorummmopuyorumnanaktan
marem-alperen .!.:
ben burdayım ....evden çıkamıyorum hafta içi .cuma günü görümceme gittim 4 te alıcaktık muharrremi erken bırakmışlar bide aramadılar kapıda kalmış binada da kimse yok alttaki komşu çağırmış girmemiş sonra yengesi gelmiş ondada uyuyakalmış sinir oldum bi bardak çay içtim boğazımda kaldı o yüzden çıkamıyorum çiğdemcim ama bilg oturmayad afırsatım olmuyo dün yazdan kalma birgünde pikniğe gittik eğlendik ama çocukların hastalığı arttı bi sıcak bi soğuk havalar çok değişik bu aralar..

gizemcim ben badisinin üstüne gydiriyorum tulumu şikayetçi değil yalnız abisinin olduğu için muharrem sabah uyanınc açıkarıyo hemen:))))))
tuğbacım pc olmadı galib ayoksun çiğdemin dediği gibi kimseler yok
elif rida canan derya ebru ayperin kader selma ışıl hümeyra kızlar hepinizi öptüm ismini unuttuklraımıda :))))

sağol çiğdemcim ii oldu valla çocuklar hep babalarının peşindeydi :))) onlara salıncak kurduk ama pek sallanmadılar araba olsun onlara arabanın içindeydiler hep diğer mayıs anneleri nerdesiniz umarım herkes iyidir

slm butun mayis annelerine ,cok sik giremiyorum yazamiyorum ama takip etmeye calisiyorum .bu aralar mide bulantilarim la ugrasiyoruz,uygarda taklitimi yapiyo hep bide karnimi tutup bebe diyo:CüvCüv:anlicaniz 2. bebegimizi bekliyoruz nekadalik oldugunu tam bilmiyoruz doktor 1 ay sonraya gun verdi .bakalim hayirlisiyla gelsin butun bebisler.sizler nasilsiniz gulhancim allah nasip ederse bizde senindurumuna duscez artik 2 cocukla-tatlicadiarzu-seninkilerin arasinda kac yas vardi avantajlari ve dez avantajlarini kisaca yazarsan sevinirim butun mayis annelerini ve bebislerini opuyorum:enbuyukkk:

slm butun mayis annelerine ,cok sik giremiyorum yazamiyorum ama takip etmeye calisiyorum .bu aralar mide bulantilarim la ugrasiyoruz,uygarda taklitimi yapiyo hep bide karnimi tutup bebe diyo:CüvCüv:anlicaniz 2. bebegimizi bekliyoruz nekadalik oldugunu tam bilmiyoruz doktor 1 ay sonraya gun verdi .bakalim hayirlisiyla gelsin butun bebisler.sizler nasilsiniz gulhancim allah nasip ederse bizde senindurumuna duscez artik 2 cocukla-tatlicadiarzu-seninkilerin arasinda kac yas vardi avantajlari ve dez avantajlarini kisaca yazarsan sevinirim butun mayis annelerini ve bebislerini opuyorum:enbuyukkk:

canım çok sevindim desene artık hepimiz 2 çocuklu oluyoruz:))))) Allah hayırlıısyla kucağına almayı nasip eder inşallah ..sanırım isteyerek oldu ...canım benim çocukların arası 3 ama 4 olsa daha ii olurdu sanki ..en azından biri bazı ihtiyaçlarını kendisii karşılayabilmeli çünkü 2si çok ağır geliyo muharrem pek tuvalete gidemiyodu yemeğini yiyemiyodu başkasınında kabul etmiyo anne sen yap sen götür herşeyin bi iyi bi kötü yanı yokmudur bazen ağlıyorum sinirden eşimde diyoki büyüyünce daha zor olacaktı şimdi sünnet olayı var hem bu yüzden hemde okul yönünden çok ii oldu o kula başlayan akadar alperen büyüyo diğer türlü bebk olsaydı kışın falan nasıl götürürdüm okula küçük çocuklarla okul olmuyo onu anladım ders çalıştıramıyo insan ilgilemiyo ama Allahın izniyle büyüyolar işte mevlam daha olmayanlara isteyenlere versin benim pilim bitti:)))))))))
sakın korkma ii olmuş ikiis beraber büyüyolaropuyorumnanaktan

canım çok sevindim desene artık hepimiz 2 çocuklu oluyoruz:))))) Allah hayırlıısyla kucağına almayı nasip eder inşallah ..sanırım isteyerek oldu ...canım benim çocukların arası 3 ama 4 olsa daha ii olurdu sanki ..en azından biri bazı ihtiyaçlarını kendisii karşılayabilmeli çünkü 2si çok ağır geliyo muharrem pek tuvalete gidemiyodu yemeğini yiyemiyodu başkasınında kabul etmiyo anne sen yap sen götür herşeyin bi iyi bi kötü yanı yokmudur bazen ağlıyorum sinirden eşimde diyoki büyüyünce daha zor olacaktı şimdi sünnet olayı var hem bu yüzden hemde okul yönünden çok ii oldu o kula başlayan akadar alperen büyüyo diğer türlü bebk olsaydı kışın falan nasıl götürürdüm okula küçük çocuklarla okul olmuyo onu anladım ders çalıştıramıyo insan ilgilemiyo ama Allahın izniyle büyüyolar işte mevlam daha olmayanlara isteyenlere versin benim pilim bitti:)))))))))
sakın korkma ii olmuş ikiis beraber büyüyolaropuyorumnanaktan

canim cok sagol iyi dileklerin icin bakalim girdik bi yola hayirlisi olsun cok istiyodum 2. yi yanliz buyumesin uygar diye hep baska cocuklara ozeniyodu gittiklerindede kiyameti kopariyodu.o haline ben cok uzuluyodum.en azindan simdi iki kardes oynarlar kavga ederler ama yanliz kalmazlar seni ve cocuklari opuyorum cnm

totsak cım sevindim allah sağlıkla kavuşmanı nasip etsin bebeğine...sen sezeryan mı olmuştun merak ettim..
gülhan valla sana imreniyorum zaten...
ya ebnde mi yapsam 2.yi...

kızlar bende istiyorum 2cocugu fakat eşim istemiyo bitanecik daha olsakötümüolur dimi belki kızolurrrrrr:gitme:

valla çiğdemcim ne diyeyim hep adamlar ister kadınlar istemez sizdede tam tersi zamanı değilmi diyo hiçmi istemiyo eltimin kız kardeşi var 30 kusur yaşında hep diyolardı kız çocuk tek kalmasın bi tane daha yap ben istiyorumda eşim istemiyo dyodu şimdi hamile bayrama doğum yapacak sanırım oğlu 8 yaşında buda erkekmiş böyle de çok fazla ya insan rahata alışıyo
canim cok sagol iyi dileklerin icin bakalim girdik bi yola hayirlisi olsun cok istiyodum 2. yi yanliz buyumesin uygar diye hep baska cocuklara ozeniyodu gittiklerindede kiyameti kopariyodu.o haline ben cok uzuluyodum.en azindan simdi iki kardes oynarlar kavga ederler ama yanliz kalmazlar seni ve cocuklari opuyorum cnm
ışılcım haklısı n canım hem oynarlar hem kavgaederler muharrem kendiis vuruyo ben bağırınca kızıyo
totsak cım sevindim allah sağlıkla kavuşmanı nasip etsin bebeğine...sen sezeryan mı olmuştun merak ettim..
gülhan valla sana imreniyorum zaten...
ya ebnde mi yapsam 2.yi...

sağol canım teşekkürler seninde hayılı haberlerini bekliyoruz:))))))

rida elif gizem cacan ebru yasemin ismini hatırlayamadıklarım kızlar sizleride öptüm

ışıl hayırlı olsun tebrikler valla bravo mayıs annişler çalışkan çıktı:))))))))99
gülhan avatarına bayıldım maaşalah ne kadar yakışıklı olmuş

kızlar herkese merhabalar...
bir kaç gündür nete giremiyorum..beni merak eden arkadaşlarımı daha fazla merakta bırakmak istemediğim için yazmak istedim bir an önce.....maalesef şikayetlerim devam ediyor..bir düzelme olmadı..arada kanamalar ve alt taraftaki basınç ve ağrı devam ediyor...muhammedin kol ve bacaklarındaki allerji tamamen geçmek üzere..
geçmişe çok bakamadım ama hepinizi öpüyorum..

ışılcım sen de mi ikinci kez anne oluyorsun yoksa :)) yanlış okumadım inşallah...çok sevindim arkadaşım..Rabbim tamamına erdirsin..sağlıkla kucağına alır,bağrına basarsın yavrunu inşallah..

gülhancım nasılsın, nasıl gidiyor..ev, eş, evlat...herkes çok iyi ve herşey yolundadir inşallah...bu arada gizeme katılıyorum alperen pek yakışıklı maşallah..Allah akıbetlerini hayırlı kılsın inşallah...

rida nasılsınnnnnnn
elifcim bizi takip ediyosan öpüyoum

gizemcim çok teşekkür ederim arkadaşım..bende değişen hiçbirşey yok..ne yapacağımı şaşırdım..her an elim bebişin üzerinde hareketlerini takip ediyorum..ona bişey olacak diye ödüm kopuyor..hayırlısı olsun inşallah...
ardacık ve sen de iyisinizdir umarım...okul seni yoruyordur..bu arada arkadaşım ben unuttum sana sormayı:
ardaya kim bakıyor sen okuldayken...

elifcim seni de çok özledim demeden geçemeyeceğim..

X