2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

deryacım, gökçencim, tuğbacım, kardelencim, neysencim..nete giremeyen diğer tüm arkadaşlarım sizleri de çok özledimmmm

ayperincim canım arkadaşım beni merak edip mesaj atmış...seni çok seviyorum..Rabbim hayırlısıyla bebişini kucağına almayı, koklamayı nasip etsin arkadaşım..nehirsuyu ve seni öpüyorum..

kadercim valla yormuşsun kendini ama değmiştir..temizlik imandandır..
için ne kadar rahatlamıştır kimbilir......yine de kendine dikkat et..yavru ceylanı ve seni öpüyorum..

selmacım sen nasılsın minik elamız nasıllar...herşey yolunda mı ..şu araba kullanma işini biraz ilerlettin mi..neler yapıyorsun..kendine dikkat et..Allaha emanet ol arkadaşım öpüldünüz...

çiğdemcim sen nasılsın..yumurcak nasıl..herşeyin gönlünce olması dileğiyle öpüldün şekerim..

unuttuğum arkadaşlarım yoktur inşallah..nete giremeyen arkadaşlarım neysen, gökçen, derya, tuğba, kardelen, canancım...inşallah hepiniz çok iyisinizdir..sizleri de öpüyorum..

iyyim cnm allaha sükür berkede iyi bakalımm cok yaramaz valla hiç durmuyo sen nasılsın senin kuzucuk nasıl iyidir inş minik bebeişde iyidir umarımmm hiç ugramıyon kızz vallaaa eskisi gibii öpüyorum cnm allaha emanet olll:lepi:
çiğdemcim sen nasılsın..yumurcak nasıl..herşeyin gönlünce olması dileğiyle öpüldün şekerim..

yaa cnm eşim pek istemiyo bebek daha erken diyoobende istiyorum bakalım hayırlısı inşkız olurr ben kız cocougunu cok severim fakat rabbim hayırlısını versinn

selam kızlar...oğlumun mesajları için teşekkürler ama o alperen değil 5 yaşındaki muharrem ...ikiisde birbirine çok benziyo .ridacım muharremin ısrarlı muzurluklarına karşı ii olmaya çalışıyorum eşimden yana iiyim çok şükür ama işte dediğim gibi çocuklar beni çileden çıkarıyo sabah alperene poğaça aldım ikiye böldüm daha rahat yesin diye vay efendim niye koparmışım elindekileri atığı yetmiyomuş gibi ayaklarıyla ufaladı almadı bi daha beni dövecek korktum:KK43:( Allahım hepizinkileri hayırlı etsin inşallah bu zamanda çocuklar çocuk büyütmek greçekten çok zor kaçırılanlarmı desem kaybolanlarmı öldürülenlermi çok korkuyorum valla okula nasıl gönderceğiz çeyreye nasıl salacağız hakkımızda hayırlısı nete giremeyen arkadaşlar aradada olsa uğrayın çok özledik hepinizii...sevilerimle sizleri ve bebişleri öptüm

valla cnm haklısın ortalık cok kötüü okulardas öyle tabi insan güvenemiyoo rabbim okula gideek kuzuna hayırlı arkadaşlar versin cnm o kadar kafana takma cnm sen takip edersin yavrunu cnm muharrem krese falan gidiyomuuukaydirigubbakcemile3
selam kızlar...oğlumun mesajları için teşekkürler ama o alperen değil 5 yaşındaki muharrem ...ikiisde birbirine çok benziyo .ridacım muharremin ısrarlı muzurluklarına karşı ii olmaya çalışıyorum eşimden yana iiyim çok şükür ama işte dediğim gibi çocuklar beni çileden çıkarıyo sabah alperene poğaça aldım ikiye böldüm daha rahat yesin diye vay efendim niye koparmışım elindekileri atığı yetmiyomuş gibi ayaklarıyla ufaladı almadı bi daha beni dövecek korktum:KK43:( Allahım hepizinkileri hayırlı etsin inşallah bu zamanda çocuklar çocuk büyütmek greçekten çok zor kaçırılanlarmı desem kaybolanlarmı öldürülenlermi çok korkuyorum valla okula nasıl gönderceğiz çeyreye nasıl salacağız hakkımızda hayırlısı nete giremeyen arkadaşlar aradada olsa uğrayın çok özledik hepinizii...sevilerimle sizleri ve bebişleri öptüm

kızlar sizinle bişey paylasmak istiyorum bana yardımcı olunn ya eşim benimle eskisi gibi hiç ilgilenmiyoo:umursamaz:eskiden saka yapardı berkeyle ilgilenirken yardımcı olurdu fakat simdi bana biraz degişdi gibi geliyoo dün konuştum ne oluyo sana diye işden cok yorun geldigini söylüyo inş düzelirr kavga falan etmiyoruz ama sanki biraz ilgisiz gibiiiiimafoldumben

SLM ve SEVGıLER TÜM GÜZEL ANNıŞLERE,
Işılcım hamileliğin hayırlı olsun cnm,çok sevindim.
Ridacım inşallah şikayetlerin geçer,rahat bir hamilelik geçirirsin,korkmakta çok haklısın cnm,doktorun ne diyor cnm?
Gülhancım 2 çocuk heleki 2 erkek çıldırtır insanı,çok haklısın.Ulaştan bit tane daha düşünemiyorum,kardeş istiyorum ama 3 sene falan sonra düşünebilirim ancak.
Çiğdemcim çocuk ve ev işlerini başarı ile yaptığını gören eşin nasıl olsa bana ihtiyaç yok deyip,kendini çekmiş olabilir ev ve çocuk işlerinden,erkekler rahatlığı sever bilirsin.Birde çocuk olunca bi saatden sonra enerji bitiyor cnm bu sende de olabilir,akşam 11den sonra kafamı dinlemk istiyorum,insan birazda kendini dinlemek ve dinlenmek istiyor,merak etme cnm geçici olabilir.

çiğdemcim takma canım oluyo bazen benim eşimde aynı bi bakmışsın şaka yapıyo bi bakmışsın mahkeme duvarı gibi bnede senin gibi noldu bişeymi var diyorum yoo diyo hayat canım onlarında kendine göre düşünceleri var çekiliyolar bazen köşelerine zate stresli sıkıntılı birisi bende pek üstün egitmek istemiyorum illaki bende çocuklarla yoruluyorum ilgi bekliyorum ama ben bunların kavgasını çok yaptım muharrem küçükken herkesin eşi evde şen şakrak eğleniyolar ben bikaç aylık gelin koca bekliyodum camda o günleri hatırlamak bile istemiyorum ha kötü bi alışkanlığı yoktu ama 24 saat arkadaşlarıylaydı çalışamdığı için ben cicim aylarını şimdi yaşıyorum diyebilirim çok şükür çok fazla bişeyde beklemiyorum zaten düzelir canım takma kafana sen yaklaş belki oda seni ilgisiz görüyodur hiç unutmam muharrem yeni doğdu ben ne biliyim farkında değilim eşim bana dedi sen ban açok soğuk davranıyosun ..halbuki ben aynıydım ama insanlar değişken bizimkide bi bakmışsın beşiğin içinde bi bakmışsın çocukların yüüzne bakmıyo..Allah kimsenin huzurunu bozmasın canım
evet muharrem kursa giidiyo okul çncesi kreş sayılır

edacım merhaba canım seni görmek çok güzel haklısın kendini ne zaman hazır hissediyosan o zamna yap cnaım kazayla olmassa tabi:)))kızlar hepinize sevgiler

evet cnm haklısın valla ev işleri cocuk yemek bitiriyo beni vala oturmaya halim kalmıyoo inş gecici olur cnm bakalım dün gece iyiiydi benimle konuştum ne oluyo san diye yazık adam yoruluyorum diyo hem gece hem gündüz vardıyalı oldugu için adam bana vakit ayıramıyo inş gecer cünkü ben eşimi cok seviyorummmmm:gitme:
SLM ve SEVGİLER TÜM GÜZEL ANNİŞLERE,
Işılcım hamileliğin hayırlı olsun cnm,çok sevindim.
Ridacım inşallah şikayetlerin geçer,rahat bir hamilelik geçirirsin,korkmakta çok haklısın cnm,doktorun ne diyor cnm?
Gülhancım 2 çocuk heleki 2 erkek çıldırtır insanı,çok haklısın.Ulaştan bit tane daha düşünemiyorum,kardeş istiyorum ama 3 sene falan sonra düşünebilirim ancak.
Çiğdemcim çocuk ve ev işlerini başarı ile yaptığını gören eşin nasıl olsa bana ihtiyaç yok deyip,kendini çekmiş olabilir ev ve çocuk işlerinden,erkekler rahatlığı sever bilirsin.Birde çocuk olunca bi saatden sonra enerji bitiyor cnm bu sende de olabilir,akşam 11den sonra kafamı dinlemk istiyorum,insan birazda kendini dinlemek ve dinlenmek istiyor,merak etme cnm geçici olabilir.

evet cnm haklısın bende kocacımın pek üzerine gitmiyim ama ben eşime hep aynı olmaya calısıyorum ona ilgi göstermeye calısıyoruummm cnm benim eşiminde arkadaşları cok fazla allaha sükür benim kocamında kötü alışkanlıkları yok fakat cogu zamanını arkadaşlarıyla geciriyo iş içinnn ben biraz apartıyorumm her halde valla bende cok sıkıldım sürekli evişi cocuk biraz bunalımdayım sanırım umarım gecer yorulmun için cok saol cnm benim bana cok yardımcı oldum muharemide krese verdigin iyi olmuşş hem arkadaş sahibi olur paylaşmayı bilirr bizim ordada var kreş cok güzel bende istiyorum berkeyi vermek bizim orası 3yaştan ihtibaren alıyo fakat bizedaha 2sene inş berke bü
yürde bende yazdırırım kuzucugumuukaydirigubbakcemile3
çiğdemcim takma canım oluyo bazen benim eşimde aynı bi bakmışsın şaka yapıyo bi bakmışsın mahkeme duvarı gibi bnede senin gibi noldu bişeymi var diyorum yoo diyo hayat canım onlarında kendine göre düşünceleri var çekiliyolar bazen köşelerine zate stresli sıkıntılı birisi bende pek üstün egitmek istemiyorum illaki bende çocuklarla yoruluyorum ilgi bekliyorum ama ben bunların kavgasını çok yaptım muharrem küçükken herkesin eşi evde şen şakrak eğleniyolar ben bikaç aylık gelin koca bekliyodum camda o günleri hatırlamak bile istemiyorum ha kötü bi alışkanlığı yoktu ama 24 saat arkadaşlarıylaydı çalışamdığı için ben cicim aylarını şimdi yaşıyorum diyebilirim çok şükür çok fazla bişeyde beklemiyorum zaten düzelir canım takma kafana sen yaklaş belki oda seni ilgisiz görüyodur hiç unutmam muharrem yeni doğdu ben ne biliyim farkında değilim eşim bana dedi sen ban açok soğuk davranıyosun ..halbuki ben aynıydım ama insanlar değişken bizimkide bi bakmışsın beşiğin içinde bi bakmışsın çocukların yüüzne bakmıyo..Allah kimsenin huzurunu bozmasın canım
evet muharrem kursa giidiyo okul çncesi kreş sayılır

artık iyi geceler mi diyeyim yoksa iyi sabahlar mı diyeyim artık siz karar verin :)))
benim küçük hanım bana artık bilgisayar da açtırmıyor açınca hoooop kucağıma sonrası malum yatınca bakayım diyorum bir haftadır gece uyuması 11 geçiyor e o saatten sonra ben de cup yatağa...
şimdi de uykum kaçtı yarın annemler ve kardeşlerim haftasonu için gelecekler sütoğluşum da geliyor ne yemek yapsam diye düşünürken kendimi burda buldum:)) geçmişe şöyle bir göz gezdirdim ortalık sakin gibi yani asayiş berkemal:)
tek asayişi bozan ridacım senin minik paşa.minik paşamız rahat durmuyor e paşa haklı dışarıda abisiyle kudurmak varken içerde tek başına canı sıkılıyordur.paşamız sabırsız olacak anlaşılan...
ışılcım senin adına çok sevindim sen de inşaallah heyırlısıyla bebeğini kucağına alırsın. ne güzel bebeklerimiz çoğalıyor.aslında ben de çok istiyorum, helin çok yorucu bir bebek değil ama son bir senedir yaşadıklarımız bizi de helini de çok yıprattı ve ben biraz daha sinirli oldum eşim de bize bir tane yeter diyor bakalım her an süpriz yapabilirim ama buradan gittikten sonra.
çiğdemcim canını hiç sıkma kendin de demişsin mesai saatlerinin düzensizliği de insanı yıpratır eşim bir mesai bir nöbet bir devriye derken ne birbirimizi doğru dürüst görüyorduk ne konuşuyorduk Rabbim yardımcınız olsun..
gülhancım oğlun da pek yakışıklı maşallah benim kızın kısmetleri çok olmasaydı bir düşünürdük kaydirigubbakcemile3 (hem de izmitten) arkadaşlarım sağolsun hemen hepsi oğlan doğurdukları için helin daha doğmadan talipleri çıktı :))
kızlar bu arada sizin bebeğiniz de halen ısırıyor mu? helin ne güzel bırakmıştı ama yine başladı üstüne bir de çimdiklemeye başladı.bakıcımızın helinden 6-7 ay büyük bir oğlu var oğlan yapı olarak ta helinden büyük ama çok sakin bir bebek gel gör ki bizim kız oğlanı bugün çok kötü ısırmış ve çimdiklemiş zavallı çocuğun iki omuzu çok kötü olmuş çok utandım gerçi kadıncağız çocuktur olur dedi ama ben mahcup oldum bir kere kendi çocuğumun başına gelse üzülürüm en azından :KK43:( bu huylarından nasıl vazgeçirebilirim bilen varsa lütfen paylaşsın :KK43:
selma, eda,canan,ayperin,gizem ve daha ismini sayamadığım tüm mayıs anneleri hepinize iyi haftasonları diliyorum

merhaba arkadaşlar....midem yine çok kötü...
eşim de bu hallerimden iyice sıkıldı..sen hamilesin ve sürekli çok kötüyüm diyip duruyorsun..diye sonunda isyan bayrağını çekti dün akşam.. hata bendeydi ve hiç birşey söyleyemedim...
eşim iki yıldır belinden şikayetçi ve bir gün bile bana dert yakınmadı..üstelik çok acı çektiği halde..teşhis konulamamıştı ve geçen gün ramotolojiye gitti..iltihaplı eklem romatizması varmış...kullandığı ilaçlar da yan tesiri olan çok etkili ilaçlar...durum böyle olunca halime şükretmem gerektiğini anladım ancak eşim için çok endişeleniyorum..mide problemi de yaşıyor aynı zamanda..hatta endoskopide midesinin tamamını ülser kapladığı ortaya çıktı...
canım sevgilim...ben de eşimi çok seviyorum..Rabbim şifa versin tüm hastalara ŞAFi ismi hakkı için...amin..
çiğdem ve gülhan..size katılıyorum bu konuda...çok şanslıyız bizi anlayan ve seven eşlerimiz olduğu için...

kadercim sanırım haklısın bizim minik içerde pek rahat durmuyor...aman erken gelmeye çalışmasın yüreğime iner vallahi...

X