2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar 2008 mayıs anneleri olarak en tembel topik olduğumuzu açıklamaktan gurur duyarız :)))
demin tesadüfen 2009 mayıs annelerine bakıyordum 3133 sayfa olmuş :uhm:

Canim o tembellikten ziyade bizim sayfa bolundu...Ilk baslangicta kayra alin acmisti sayfayi,sonra yaridan fazlasi silindi,sonra ebru yeni bi 2008 mayis annelri acmiti o sayfada silindi bu aslinda 3.bolum gibi bisey oldu.Ama artik sayfa yavas gidiyor,bunda haklisin

Herkese selamlar.
Umarım keyifler yerindedir.Sıcaklardan bilgisayar bile sıkıyor artık.Birde bebeklerin peşinde koşmaktan insan fırsat bulamıyor yazmaya pek.Bizdede yürüme gayreti var baya ama çok hızlı yürümeye çalışıyor paat oturuyor yere.Bakalım daha 13 ayını 5 gün geçti o yüzden pek takmıyorum.Babası 18 aylık yürümüş bende o civarda yürümüşüm bize ekerse daha zamanımız var:)

selam kızlar bende fırsaty bulup yazamayanlardanım eşim hala işsiz olduğu için her zamanki gibi 24saat bilgisayar başında:KK43:((( lavaboya gitmesini fırsat bilip oturuyorum çocuklar rahat bırakmıyo bazen ikisiide uyuyo işlerim oluyo eşim gece ikiden sonra otur diye dalga geçiyo ben oniki dedmmi yorgunluktan yatağa nasıl serildiğimi bilmiyorum ama elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum buradan özellikle sizlerden ayrılmak istemiyorum hepinizi öptüm kendinize ii bakın bebişlerede.....

merhaba kızlar , ben yine gerede ye döndüm:KK43:( of yaptığımız bir iş olsa gam yemeyeceğim. gidiyoruz okula iki saat otur gel ben de bir bakayım KK' ya ne var ne yok dedim. ne gerek bu seminere anlayan varsa beri gelsin... hadi ilk hafta yıl sonu işleri oluyor ya da müfettiş hazretleri ekstra bir iş isterse belki ikinci hafta iş oluyor sonrası yok gelmeye mecbursun gerçi işi kılıfına uyduran arkadaşlar da yok değil onlara izin varken benim durumumu bile bile izinde sıkıntı çıkarıyorlar ya Allaha havale ediyorum artık ne diyeyim dün terminalde resmen çocuğu krakerle kandırıp anneme uzattığım gibi kaçtım otobüse doğru arkamdan biraz ağlamış sonra uyuyakalmış yavrum akşam oje sürmelerini istemiş tırnaklarını sadece uyurken kesebildiğim kız hiç gıkını çıkarmamış -tatlicadiarzu- e ben ne diyeyim bu cadıya şimdiden düşünüyorum büyüyünce nasıl başedecem bu yaramaz kuzuyla :)))
hepinize iyi haftalar diliyorum kızlar, hoşçakalın

arkadaşlar uzun bir ayrılıktan sonra herkese hayırlı akşamlar diliyorum...inşallah mayıs bebişlerimiz ve anneleri çoook iyilerdir..artık yavrularımız büyüyorlar..bebişlerimizin ilk adımlarını görmek mucizevi bir duygu anne ve babalar için sanırım..
oğlum ilk kez adım attı..gözlerime bakıp anneeee diyor..bardağını alıp ağzına götürüp suyunu yudumluyor ve masaya tekrar bırakıyor..tırmanıyor sandalyelerden masalara...bir günleri diğer günlerini tutmuyor artık..büyük bir değişim içindeler..bazen gözlerime öyle farklı bakıyor ki...ben anne olduğuma şaşırıp kalıyorum..üstelik o benim oğlum..öyle manidar bakıyor ki yüzüme..bişeyler söylemek ister gibi..gülümsüyor..anneeeem benimmm diyorrr...aman ALLAHım bu bir mucizeeeee

Rida ne zamandır yokrun hoşgeldin.Bizimkide baya yürümeye başladı sayılır.10-15 adım kadar atıyor tek başına.
Benimde temmuzda sınavlarım var ona çalışıyorum.Oğlanı anneanneye bırakıp sabahtan akşama kadar ders çalışıyorum akşamda anneanneye gidiyoruz.2 gündür gündüz yavrumdan ayrıyım çok garip ve kötü bir his çalışıncada bu his oluyor demekki hep.Sanki ona haksızlık ediyormuşum gibi geliyor.Akşam gidince hemen memeye saldırıyor yazık çok özlüyor.

günaydın kızlar cassercim ALLAH yavrularımızı bizden ayırmasın... yavrularımında geliceği için çalışmam lazım malum geçim zor çok şükür bakıcımızdan çok memnunum.
ridacım muhammedin konuşuyor demek :))) çok sevindim gördünmü yaramazı erken konuştu :) mert atte atte diye geziyo :)) çok yaramaz mutfak çekmeceleri dolaplarını boşaltıyo abisiyle beraber oynamaalrı çok hoşuma gidiyor beraber araba sürüyorlar :) herkese sevgiler

ridacım hoşgeldin fırsat bulup msj cvp yazamadım nasılsın canım dualarımız seninle hakkında hayırlıısı olsun canım..yasemincim muharremde işine gelince öyle güzel bakıyo ki ama alperende fena ikiisinede aynı şeyleri alıyoruz abiisininkini istiyo abiis ne yaparsa aynısını yapıyo peşinde kuyruk:)))))) yakında mertte abiisni döver alperen dövüyo valla.))))öptüm kızlar hepinizi

merhaba kızlar,
dün çok güzel bir şey oldu, eşim dün izine ayrılmış geredeye gelip müdürle konuşup izin aldı müdür de izin verince hemen yola çıktık kızımızı o kadar özlemişiz ki gerçi ben ayrılalı daha 24 saat bile olmamıştı ama yine de özlüyor insan. Allah kimseyi yavrusundan ayırmasın... kızım da babasını çok özlemiş nerdeyse 2 haftadır birbirlerini görmüyorlardı. şimdi annemlerdeyiz haftaya da inşallah erdeğe tatile gideceğiz kısacası şimdililk herşey güzel gidiyor hihoyyyt

ridacım, seni yeniden aramızda görebilmek çok güzel. Umarım bir daha bu kadar uzun bir ara vermezsin...
mercan-dilara sana da şimdiden kolay gelsin epey bir koşturmacan var inşaallah kafandaki çok fonksiyonlu bir elbise bulabilirsin canım
gülhancım babam kuruçeşme de Federal mogul fabrikasında çalışıyor geçen gün 30 işçi almışlar uygunsa eşin de bir başvursun canım , inşallah gönlünüze göre bir iş bulursunuz
adını sayamadığım tüm mayıs anneleri hepinize iyi günler diliyorum hoşçakalın

Kizlar nasilsiniz? Ben pek iyi degilim.Simdi uzun uzun anlatamayacagim nedenlerden canim cok sikkin...Hepinizin duasina ihtiyacim var..Allah bana bu donum noktasinda guc versin...Kimseye icimi dokemiyorum sizlerden baska...KOnustukca gozlerim doluyor.Cocuklar etkilenecek diye aglayip rahatlayamiyorum bile.Icimde kaskati bir tas oturmus,nefes almami bile engelliyor sanki.Lutfen n bana cokkk dua edin

Kizlar nasilsiniz? Ben pek iyi degilim.Simdi uzun uzun anlatamayacagim nedenlerden canim cok sikkin...Hepinizin duasina ihtiyacim var..Allah bana bu donum noktasinda guc versin...Kimseye icimi dokemiyorum sizlerden baska...KOnustukca gozlerim doluyor.Cocuklar etkilenecek diye aglayip rahatlayamiyorum bile.Icimde kaskati bir tas oturmus,nefes almami bile engelliyor sanki.Lutfen n bana cokkk dua edin

Allah sıkıntını alır inşallah.Umarım yoluna girer herşey.Çok üzülme hiç bir şeye, sana muhtaç yavruların var ve inan hayat üzülmek stres yapmak için çok ama çok kısa.Gününün tadını çıkar.Büyük bir sıkıntın yoktur umarım varsada bol bol Allahtan yardım iste.:Saruboceq:Bize en büyük yardımcı bence O.

canım benim, inşaallah bu sıkıntılı günleri en kısa zamanda atlatırsın canım Allah yar ve yardımcın olsun

merhaba kızlar
ne zamandır yazmamaıştım bende..nasılsınız?bizde yarın annemlere gidiyoruz kastamonu ya...ikizimin nişanı var hafta sonu:))
benim kızım halen seri bir şekilde yürümüyor umudumu kestim artık:KK43:
elif cim ne oldu?allah yardımcın olsun canım..
helinim sende kavuşmuşsun yvruna allah ayırmasın bir daha..
rida cım evet kaybolup durma özlüyoruz seni..
gerçekten ne tembel topiciz yahu:KK43:
gülhan cım inşallah eşin kısa zamanda iş bulur canım..
hepinizi ve bebeişleri öptüm...

merhaba kızlar bende pek giremiyorrum arda bi dk durmuyoki eşşek beni çok yoruyo
elifim allah sana yardımcı olsun senin herşeyin üstesinden geleceğine inanıyorum
ridacım seni görmek harika ama neler oldu merak ediyoyorum muhammedin konuşması harika
gülhancım canım inş eşin iş bulur kısa zamanda
selma hayırlı olsun nişnınız
cassercim tatilin güzel geçmiş oh biz ceserat edemiyos bizim haydutla
helin sende kavuşmuşundur meleğine allah ayırmsın

selam kızlar kimsecikler yok yine 5 gündür kasıklarımda bi ağrı var dr gidicem korkuyorum sanırım üşüttüm iltihap oldu alperenin ağzı hiç kapanmıyo yani oturup ağrımı hafifletemiyorum banyo yaptırıp uyutucam ikiisinide kedimi çok yorgun hissediyorum dinlenmek istiyoum ama çoook işim var..... iş konusundaki dilekleriniz için sağolun kızlar ...babası alpereni yıkıyo bende gideyim içinizde hasta olan yoktur inşallah sanırım bebişlerde ii kendinize ii bakın hepinize kucak dolusu sevgiler

Kizlar hepinize tesekkurlr iyi dileklriniz icin.Hersy biraz daha yolun agirdi..Bu hafat guzel olacak sanirim ,icime oyle doguyor...Iicm kipir kipir.Pazrtesi turkiyeye geliyorum daha dogrusu ptesi binicez sali gelebilecez ancak.Bu ara bayagi bi kilo verdim..Bu acidanda cok mutluyum...Allah herkesin mutlulugunu daimi etsin..

X