2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

canım ben sebamed in bebekler için 50 faktörlük losyonunu aldım ve memnun kaldım, buralarda bir yerde (KK) kremlerin zor sürüldüğünü okumuştum bir de sebamedin 50 faktörlük spreyi var acaba sprey daha mı kolay olurdu diye de düşünmeden edemiyorum malum ufaklıklar kıpır kıpır :))
sana şimdiden iyi tatiller diliyorum

vichy ninki sıvı şeklinde.
sürmesi kolay canım
sprey daha kolaydırtabi. ama biz nedense vichy i daha uygun gördük
sebamed de çok iyi bildiğim kadarıyla..

oooooooooo kızlar herkese tatile gidiyo veya tatilden dönüyosunuz valla biz busene gidemiyoz maddi durumdan dolayııtatile gidecek olan arkadaşlara iyi tatiller diliyorum dönen arkadaşlara hoş geldiniz diyorumm off kızlar uzun zamandır giremiyodum bizim intr.bozouktu yeni yaptı eşim arkadaşlar berke cok yaramaz oldu hiç durmuyo sürekli aglıyo dısarı gitmek için cok yoruldum valla kayın validemide cok yoruyo cok zor uyuoosürekli mız mız mız işahımızda hiç kalmadııı niçin böyle oldu anlamadımm neyse kızlar ben kactım hepinizi öpüyorum bbybyyyyhee kızlar buaradabenim yerimede giriymeyi unutmayın denize olurmuuuu

hepinize merhaba kızlar...çiğdemcim alperende aynı 24 saat gezse doymuyo sofrayı kaldırıp kendimi sokakta buluyorum ne bulaşık ne bşey çok bağırıyo eşimde gidin giidn diyo fazla bişey beklemiyo oyüzden:)))muharrem akşama kadar sokakta zaten kışın nolcak bilmiyorum iyi alıştılar gezmeye bu sene köye gidicektik bi araba almıştık çalıntı çıkıp elimizden aldılar artık bakalım biraz zor olsada gitme ihtimalimiz var bi 15 günlüğüne gidicez çocuklarla naıl olur bilmiyorum ama yaz kış evde durmak fen abunaltıyo insanı...sizleri ve bebişleri öpüyorum kendinize ii bakın...

valla cnm haklısın kışın nasıl olucak bilmiyorum berkede sürekli aglıuo bendede temizlik falan kalmadı fırsat bile bulamıyorum eşimde bıktı valla bizden adamı evden kacırıyozzkaydirigubbakcemile3 cnm arabanıza üzüldüm yaaa hayırlısı olsun inş daha güzelinialırsınızz cnm bizde biyere gidemiyoz tatili cok istiyoduk eşimle maddi durumdan dolayı gidemiyoz napalım saglık olsun ama bizde hakesiyoz dimi 24 saat cocuklarla ilgileniyoz valla off ama gidemiycezzz maleseff cnm kuzunun iştahı iyimi berke buaralar cok zor yiyio beni cıldırtıyoooneyse cnm k.i.b.bebeişini ve seni öpüyorum köye gidersenizde iyi tatillersiz cnm :lepi::lepi:
hepinize merhaba kızlar...çiğdemcim alperende aynı 24 saat gezse doymuyo sofrayı kaldırıp kendimi sokakta buluyorum ne bulaşık ne bşey çok bağırıyo eşimde gidin giidn diyo fazla bişey beklemiyo oyüzden:)))muharrem akşama kadar sokakta zaten kışın nolcak bilmiyorum iyi alıştılar gezmeye bu sene köye gidicektik bi araba almıştık çalıntı çıkıp elimizden aldılar artık bakalım biraz zor olsada gitme ihtimalimiz var bi 15 günlüğüne gidicez çocuklarla naıl olur bilmiyorum ama yaz kış evde durmak fen abunaltıyo insanı...sizleri ve bebişleri öpüyorum kendinize ii bakın...

merhaba kızlar uzun zamandır yoktum biraz sorunlar vardı allaha şükür hallettik sayılır iyi gibiyim yani...,
bebişler nasıl kocamanlardır umarım hepsini çok öpüyorum bu arada biraz okudum çok değil ama ridacım çok sevindim allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah sizleri çok özledim görünce isimlerinizi sanki 40 yıllık arkadaşlarımı görmüş gibi mutlu oldum şu an zonguldakta annemdeyim havalar düzelmeye başladı artık denize giderim ama hala 10 kilo fazlam kaldı :KK43:((( sıkıntıdan diyette yapamadım ama şimdi başlıyacam kışında işe başlıyacam zaten umarım hepsi gider
hepinizi öpüyorum allaha emanet olun bütün bebekleride öpüyorum....

yvaş yavaş mayıs annişleri gelmeye başladı yaşasııınnnn
bizimde babişşimiz yurt dışında 4 ay olacak artık şafak saymaya başladık oğluşumla kaldı 19 günnn
herkes iyi maşallahhhh:nazar::nazar:
ridanın hamişliğine çok sevindim :lepi:inşallah isteyerektir
eşim geldiği gibtatile fullenicez :eek:çok ama çok ihtiyacımız var artık
4 aydır burağın sorumluluğunu tek başıma üzerime almak bayağı bi ağırmafoldumben geldi
eşleriniz kıymetini bilin haaaaa:gitme:
o yüzden tatilehihoyyythihoyyyt üçümüzünde ihtiyacı vaarrr

herkesi kocaman öpüyorumopuyorumnanaktan ve bebişkolarıda bu arada yürümeyen bebiş kaldımı
benimki hala yürümüyodaaaaagamyoncuiremsukafamçokkarıştı

git tabi cnm tatile sen hakketmiiiiiiiissin valla4ay kolaymı cnm bebegin yürür merak etme annesi biraz hayın olucak sanırımkagfana takma cnmkibi bebeişini öpüyorumm

selam kızlar nasılsınız umarım hepiniziyisinizdir ben pek iyi sayılmam bu aralar kızım 1 haftadırhasta soğuk almış yavrucum neyseki şimdi baya düzeldi moralimi bozan bikaç şey daha var zaten kocam bi yandan kananam bi yandan banalaf sokup duruyolar aman bu çocuk nası hastaolurmuş bi çocuğa bakamamişm heleşu kaynanm öylelaflar ediyoki delirmemek mümkün değil kızımı severken bunnlar sana bakamıyo yavrum diyip duruyo kızım 11.8 kilo hala bu kız çok zayıf yok üşüyecek yok terledi yelek giydir yok bilmem kimin kızı benim kızımdan 2ay küçükmüşteannesi herşey yediriyomuşta duru bişey yemiyomuşta off uzayıp gidiyo iştebende kendimi kötü hissetmeye başladım acaba gerçektende kötü bi annemiyim?

tabikide bizler cok iyi bi anneyiz cnm valla hiç sorma aynı seyler suan benim basımdada var hatta dün keyın validemle baya tartıştımmm eşimlede cok büyük sorunlar yasıyorum beniim yanımda hiç olmuyo kafayı yemek üzereyim cnm sen kayınvalidenle birliktemi oturuyosunnn ben oturuyorumda oyüzdenn:1no2::1no2:
selam kızlar nasılsınız umarım hepiniziyisinizdir ben pek iyi sayılmam bu aralar kızım 1 haftadırhasta soğuk almış yavrucum neyseki şimdi baya düzeldi moralimi bozan bikaç şey daha var zaten kocam bi yandan kananam bi yandan banalaf sokup duruyolar aman bu çocuk nası hastaolurmuş bi çocuğa bakamamişm heleşu kaynanm öylelaflar ediyoki delirmemek mümkün değil kızımı severken bunnlar sana bakamıyo yavrum diyip duruyo kızım 11.8 kilo hala bu kız çok zayıf yok üşüyecek yok terledi yelek giydir yok bilmem kimin kızı benim kızımdan 2ay küçükmüşteannesi herşey yediriyomuşta duru bişey yemiyomuşta off uzayıp gidiyo iştebende kendimi kötü hissetmeye başladım acaba gerçektende kötü bi annemiyim?

canım sen onlara bakma ilk çocuğumda neler çektim özellikle eşimden annemin bile kucağın aalmasını istemiyodu ya sen moralini bozma hem alperende aynı kiloda sağlıklıolsun zayıf olsunlar hem her çocuk hasta olabilir biz büyükler hiç hasta oluyomuyuz ama inan o konuşup karışanlara bırak bakalım kaç gün bakabilcekler.....çiğdemcim sağol canım evet alperende biraz iştahsız suyla yediriyorum herşeyi...yoksa yemiyo çıkarıyo ne var ne yok bu arada arkadaşlar hepini görmek benide çok mutlu etti kendinizeii bakın öptüm...

cnm yaa valla senin işindezorryya hiçsuyla yemekmi, yenirmiş ama napıcan dimii mecbur bişeylerle yiyolarrr bakalım simdi biraz makarna yapıcam inş yerrrr kızlar cok moralim bozuk canım cok sıkkın aile problemlerimiz iyice arttıı kafayı yemek üzereyim suan annemlerdeyiimm onlara geldim biraz kafa dagıtıyım diyee kızlar ben eşimle ayrılmayı düsünüyorumm dün onunlada konuştuumm bakalım ne olucakkkk:1no2::1no2::1no2:
canım sen onlara bakma ilk çocuğumda neler çektim özellikle eşimden annemin bile kucağın aalmasını istemiyodu ya sen moralini bozma hem alperende aynı kiloda sağlıklıolsun zayıf olsunlar hem her çocuk hasta olabilir biz büyükler hiç hasta oluyomuyuz ama inan o konuşup karışanlara bırak bakalım kaç gün bakabilcekler.....çiğdemcim sağol canım evet alperende biraz iştahsız suyla yediriyorum herşeyi...yoksa yemiyo çıkarıyo ne var ne yok bu arada arkadaşlar hepini görmek benide çok mutlu etti kendinizeii bakın öptüm...

arkadaşlar kandiliniz mübarek olsunn rabbim bugün yapıcanız ibadetleri kabul etsin hayırlı kandiller olsunn hepinizi ve kuzularınızı öpüyorum allaha emanet olunnn canlarım iyiki varsınız

cnm yaa valla senin işindezorryya hiçsuyla yemekmi, yenirmiş ama napıcan dimii mecbur bişeylerle yiyolarrr bakalım simdi biraz makarna yapıcam inş yerrrr kızlar cok moralim bozuk canım cok sıkkın aile problemlerimiz iyice arttıı kafayı yemek üzereyim suan annemlerdeyiimm onlara geldim biraz kafa dagıtıyım diyee kızlar ben eşimle ayrılmayı düsünüyorumm dün onunlada konuştuumm bakalım ne olucakkkk:1no2::1no2::1no2:

çiğdemcim canım çok üzüldüm illaki bazı problemler oluyo ama seni boşanmaya götürecek kadar büyük mü sorun. aranızda çocukta var olmasa bile yuva yıkmak iyi değil sonuçta umarım en yakın zamnada halledersiniz herşey yolna girer..moralini bozma canım

inş cnm ama eşim kendi sevgisini kendisi bitiriyooo arada işşizlikte var bizim için cok problem yaratıyo vallaamafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
çiğdemcim canım çok üzüldüm illaki bazı problemler oluyo ama seni boşanmaya götürecek kadar büyük mü sorun. aranızda çocukta var olmasa bile yuva yıkmak iyi değil sonuçta umarım en yakın zamnada halledersiniz herşey yolna girer..moralini bozma canım

kızlar hepimizin evliliğinde ufak tefek sorunlar oluyor çiğdemcim iyi düşün tatlım bunlar bir seferde karar veilebilicek konular değil ama az çok hatırlıyorum kayınvalidenle beraber olturduğunuz için sorunlar yaşıyordunuz arayı bulması gereken kişi eşin ona çok iş düşüyor.durumunuz el veriyorsa kendi evinize çıkmanız evliliğiniz için iyi olur sanırım.mert daha zayıf 10 kilo bakıcı bakıyor kadın elinden geleni yapıyor peşinde pervane ama yemiyor her çocuk bir olmaz sıcak havalarda hiiiçç yemiyo işi gücü su içmek

X