2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Humeyracim ismler aklima geliyor ama ya yanlis hatirliyorsam diye telafuz edemiyorum bazen,kusura bakma..
Acaba kusmasi iyi mi diye dusunuyorum..Cunku ilaclar oksurugu kabartiyor ve balgami bir sekilde atmalri lazim...Onu da beceremdikleri iicn zaten bu kadar uuzn suruyor belki kusarken bunu disariya atiyordum ...Kayra da kustuktan sonra oksurugu kesilr gibi olmus...
Canim nasil dayaniyor ignelere.Ben kizlara igne yapilirken yanlarinda bile duramiyorum..Annelik bambasak birsey..Onlarin o gozunde ki yasa ben omrumu feda edebilirim..
Ben bu hastalik sirasinda cook cok kitap okuma firsati buldum .Cok fazla film izledim.Ama bu arada gozelrimi bozdum iyice...Eim ben egleneyim diye herseyi yapiyir.Persembe gunu sertap erener geliyormus hemen ona bilet aldi..NIsanin 7 sinde de lLasvegasa gidiyoruz..Bana bir tekerlekli sandalye almis yorulmadan sokaga cikmam icin...
Sana da gecmis olsun bu arada unuttum yazmayi ..Artik cocuklarimiz hic biri hasata olmasin insallah

inşallah canım amerikan rüyası
ne güzel ben de film izlemeyi çok seviyorum ve izliyorum kitap en son hamileyken okumuştum ne güzel eğlenebiliyorsan ne mutlu yok canım o sıkıntıların arasında bide benimi hatırlıyacan ne kırılması enesin kusması iyi dediğin gibi balgam felan temizliyorda perişan oluyor ama çıkarıncaya kadar ona üzülüyorum iğne vurulunca mecburen dayanıyorum içim gidiyor ama benimde eşim dayanmaz hatta kan tutar o yüzden ben dayanmak zorundayım canımAllah razı olsun amin ne diyelim inşallah rabbim şifasını üm mayıs yada tüm bebişlere verir

my.php
[/URL][/IMG]

Kayranin gitmeden cektigimiz resmiydi bu..Simdi buna bakip bakip agliyoruz

Son düzenleme:
canım saol ya enes aynı fırsat bulamıyorum ki girmeye girsem bile yasamıyorum
dün yine kötüleşti enes sabah uyandık hiç durmuyor ağlıyor ateşi var ilaç kullanıyorum faydası olmuyor yavru kuşum ya enne büvve diyor canının ağrısından kuzum benim nyse tekrar bronşit başlıyor dedi dr ya ne yapacağımı şaşırıyorum artık benmi bakamıyorum bilemiyorum bende hastayım bademciklerim şi sesim çıkmıyor böyle işte canım inşallah iyi oluruz bu havalar bi düzelse senneler yapıyosun arda nasıl
aslında enes burda düzeldi diyarbakıra gittim ordada hava iyiydi eneste hastalanmadı nasıl buaya geldik yine hastalandı burda varya neredeyse bütün çocuklar bronşit zatürre öptüm canım kendinize dikkat edin:1hug:

oyy kıyamam kuzuma yavrum benim canım ya kışın son günleri dikkat et canım az kaldı terine dikkat et eda çok doğru şeyler demiş ona dikkat et bunada şükür
bencede kusması daha iyi kusunca balgam atıyolar
acaba orası soğuk o yüzden mi :uhm:asllında grip tehlikeli soğuk algınlığı hasar bırakmıyoda bebk grip olduysa geçerken büyük ihtimal ya bronşite yada orta kulak iltihabına çeviriyomuş:1no2:
sanada geçmiş olsun hümeyracım:teselli:

Insallah simdi olmusur..
Olmuyo bi turlu resim kocaman cikiyo.Nasil yapiyoduk bunu unuttum ,Deryacim sen hatirliyor muusn

Son düzenleme:
oy kuzum benim ne güzel çıkmış niye ağlıyorki orda kuzucuk
ay çok duygulandım canım benim ben bittim sen ne durumdasın şimdi kimbilir üzülme emi rabbim ebedi ayrılıklar vermesin

Gizemcim artik bizim yaramazlar tehliklei olmaya basladilar...Ev kazalari icin onlem alma zamani/Benim mercan icin aldigim onlemeler hala durdugu icin Kayrada sorun cikmayacak insallah....
Kizlar bu konu cok onemli biliyorsunuz hergun ev kazalarina dair bir suru sey okuyoruz...Camasir suyunu,bocek ilacini iceni mi neler neler///Ama kucuck onlemlerle bynlari engellemek elimizde...
Ben butun dolap kapaklarina cekmecelere bizim kolay acabilecgimiz kilitlerden taktim...Prizlere kapak koydum.Ocak dugmelerini cebirmemedi icin kapak koydum...Birde asla on ocakta yemek pisirmiyorum.Tutunup kalkinca erisebilecegi yerlere....
Mutlaka herkes gozu gibi bakiyordur ama bazen biizm aklimiza gelmeyen yaramazliklari onlar saniye de dusunuyorlar...

elifimmm canım arkadaşım bugün yine aklımdan geçtin seni görmek süperrrrrrrhihoyyyt
ogün bilmiyom hangi gün:KK43:artık hergün aynı) msn ye girim annemlere ardayı göstermeye bi baktım sende varsın sanada merhaba diyecekken elektirik kesildi pc kapandı:kızgın: sende şimdi anlıyomki kızlarla görüşmüşün salya sümük ağlamışın canım arkadaşım haklısın valla seni teselli edecek tek şeyim allah beterinden sakınsın kızlara sağlık versin demek olacak:1hug:

canım kayracık hasta olmuş geçmiş olsun minnoşuma inş şimdi iyidir
peki mercan napıyomuş günleri nasıl geçiyomuş

canım inş nisanda ayaklanınca kendini daha iyi hissedecekssin bak eşinde seni ne güzel düşünüyo gezdiriyor:nazar: canım kendini çok sıkma olurmu kuşumma.s.buarada bari faydalı şeyler yapıyosun kitap ve film çok sevdiğim şeyler özellikle ciddi bir film arşivim vede ilgim var diyebilirim evlendikten sonra bu konuda kıt olan kocam sayesinde azaldı ama diyebilirim:roflol::roflol::roflol:
ay sorma canım arda çok fena hep yanındayım en önemli önlemim şu anda bu aslındasositososito
biliyon ev büyük dolap da çok çekmece sayısı ise onlarca olunca hepsine kilit vuramadım mutfak dolaplarım banyo ve vestiyerdeki dolaplar çok tehlikeli değil mekanizmalı kapanışı yumuşak oluyor onun dışında yatak odası ve onun odasına pek bırakmıyorum oralara girince tam delleniyo çünkü nereye saldıracağını şaşırıyo delüüüdelikafadulden yemek odamın kapaklarını açıyo çeyizlik fincan cart curtlarım var onalar göz koymuş velet
oturma odamdaki büfeye o dediğin kiltleden almıştım taktım pirizlere dediğinden almıştım taktım köşwlik almıştım köşeleri koruyandan ondan bi kaç yere koydum kapı kapatma huyu gelişti bizimkinde bide oturma odası kapısının altınada minder gibi bişiy tıktım şimdi kapatamıyooonaniknanikheheheeeeee arda bey kim yaman senmi annemiiiii:nazar:

Son düzenleme:
oyy kıyamam kuzuma yavrum benim canım ya kışın son günleri dikkat et canım az kaldı terine dikkat et eda çok doğru şeyler demiş ona dikkat et bunada şükür
bencede kusması daha iyi kusunca balgam atıyolar
acaba orası soğuk o yüzden mi :uhm:asllında grip tehlikeli soğuk algınlığı hasar bırakmıyoda bebk grip olduysa geçerken büyük ihtimal ya bronşite yada orta kulak iltihabına çeviriyomuş:1no2:
sanada geçmiş olsun hümeyracım:teselli:

teşekkür ederim canım haklısınız da benim evim çok ufak oturma odamız küçük sürekli odada olunca sıkılyor kuzu neresi çıplak halısız gider orada oturur yere ik battaniiye serdim halının üzerini ve yeri kapatacak şekilde yinede boşlukları bulup oralara gidip uznıyor çok ta sıkılgan tam bi ikiler bebeçği erkeği teyzesi ne zaman büyüyecekler Allahım gerçi anneler hep der ya çocuklar büyüyünce dertleride büyür diye rabbim bu günlerimizi aratacak kadar "sıkıntı vermesin(amin )

elif kusuruma bakma ya inan okadar dalgınım ki enesten dolayı düşünemiyorum bazen olaylar karşısında çok geç tepki veriyorum beyin infilak etmek üzere bende
kayrayada çok geçmiş olsun gizemden okuyunca dank etti bendede hafif var gibi galiba-tatlicadiarzu-

humeyracim enese cok gecmis olsun cocuk buyutmek dunyanin en zor ve en guzel seyi.cok dikkat etmek lazim bu havalarda cnm eger cok soguksa ev cnm yatagini onceden isitmani oneririm termosla filan ve bol bol meyve yedirmeye cals cnm

bi yese meyveyi canım kurban yeterki yesin kuzum diye ama yok yok sende hoş geldin anca bu saatte demi sen ne yapıyosun

bi yese meyveyi canım kurban yeterki yesin kuzum diye ama yok yok sende hoş geldin anca bu saatte demi sen ne yapıyosun

napalim cnm uygarin uykusunun gelmesini bekliyorum bu arada biraz bakiyim dedim neler olmus bitmis sanada ii geceler cnm sen de uyu enerji toplaman lazim enese belki uyanirsin bu gecede optm

ay ne güzel herkes burda neredeyse ilk defa bu kadar kalabalık gördüm canım sevindirik oldum :)))))))))))))))))))))))))
bende tam kalkmaya niyetlenmiştim e yeni gelenler hoş geldiniz ne yapıyorsunuz bebişler nasıl

napalim cnm uygarin uykusunun gelmesini bekliyorum bu arada biraz bakiyim dedim neler olmus bitmis sanada ii geceler cnm sen de uyu enerji toplaman lazim enese belki uyanirsin bu gecede optm

daha uyumadımı kerata :emir_bebek: bırak iyice boşaltsın enerjisini sonra mışıl mışıl uyur inşallah

X