2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

gizemcim ben pismanim valla cocuk ona ayak uyduramiyo bide bizimki koltuktan tutunarak yurumeyi tercih ediyo
araba hizli geliyo ona pat diye dusuyo
sonra
zaten bikerede uygar in ustune dustu cocugun surati degisti o gun bu gundur odasinda duruyo arda neler yapiyo sen nasilsin cnm ikinizide opuyorum

canım çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun oy oy ulaşım ya canım benim sünnetti de var iyi olur inşallah ben enesi 4 ay önce sünnet ettirdim çok rahat geçirdik alhha ha şükür ilk iki gün zor gerisi kolay
a.s.

edcm çok geçmiş oolsn canım ulaşck kısa zamanda iyleşir inş durumdan haberder et canım bizi

kızlar converslerin fiatını düşürdüm gönderim bana ait 10 ytl isteyenler kacırmasın
kızlarada pembesi örülür

Cnm iyi yapmışsın sünnet olayınıa.s.Benim de arkadaşlarım yaptırmış küçükken gayet iyi oluyor diyorlar,aslında ben doğar doğmaz yaptırıcaktım ama,dikiş ağrılarım çoktu,zor olur diye erteledim:1no2:

Gülhancım sğl cnm.Cnm kim diyor küçük diye:bbo:Küçük olması daha iyi,doktorlar öyle diyo,mantık olarak da öyle zaten,

şimdi yarası daha çabuk iyileşek
ileride durumu anlayacak,korkacak
tam tuvalet alışkanlığı edinmişken düzeni alt üst olacak
ileride daha da hareketlenicek ve sünnet olduğunda canı daha da acıyacak.
konuşmaya başlayınca acısını ifade ederken sen daha da çok üzüleceksin.

Arkadaşlar ben banyoyu kendi küvetinde tek başıma yaptırabiliyorum.Bebek küvetinin filesine yatırıyorum,bu arada biz bol su ile yıkanıyoruz,tabii küvet hemen doluverince eşim bir çözüm buldu.Küvetin yan alt kısmını hortum boyutunda deldi,kısa bir hortum geçirdik içine.Hortumu küvete veriyorum,banyom hiç ıslanmıyor,küveti boşaltmak zorunda kalmıyorum.Küvetin içine yatırıp hiç yıkamadım,su kirli olur ve yıkanırken rahatlayıp,çişini yapıyokaydirigubbakcemile3.O suyun içinde yıkamak içime sinmiyo.

vuslatçım anada günaydın canım neler yapıyosun pek görüşemiyoruz edacım oh ne güzel siz çocukları banyoda yıkıyosunuz ben içerde sobanın yanında yıkıyorum ikisinide banyosoğuk oluyo getir götür bir sürü dert.((((((

herkese iyi hafta sonları...
ulaşıma geçmiş olsun...bişeyciği kalmaz inşallah ameliyattan sonra...
gizem güldürdün beni bende ela dan telefonumu saklıyorum dediğin gibi yoksa hemen eline alıp başlıyor sallanmaya istiyor müzik açayım:))
eda ben seni göremedim bende göreyim siz birbirinizi nerden gördünüz ama ben niye göremedim sizii... ela 5ve 6. dişlerini çıkarıyor gece beni uyutmuyor iştahı da yok...onun dışında fena değiliz ama burası çok soğuk..yaz gelsin artık...
maşallah gülhan cım sizin bebeklere ela daha tutunup kalkma çabalarında(
kızlar birde ne diyecektim çok moralim bozuldu ben kilo verdiğim halde kışlık elbiselere bakayım dedim hani indirim var malum alırım seneye giyerim hesabıyla..amaaaa göbeğim öyle bir çıkıyor ki yani çıkıyor ve yakıştıramıyorum kendime siz ne durumdasınız?pantolonla bişey belli değil ama elbiseyle korkunç...((

Arkadaşlar herkese selam.Evime döndüm uzun zamandır annemdeydim.Annemle küs döndüm.
maalesef.Sanırım annemle uzun vadede nlaşamıyorum ara sıra görşünce iyiyiz ama uzun süre katlanamıyoruz birbirimize.Kayınvalideden beter bir anne.Herşeye karışmasını geçiyorum gezip tozmama hiç tahammül edemiyor anlamış değilim.
Oooof neyse canı msıkkın.
Umarım sizler iyisiniz.Öpüyorum herkesi.

Son düzenleme:
herkese iyi bir akşam diliyorum....
cassercim hoşgeldin evine..yazın beni etkilediği için hemen paylaşmak istedim. canım inan senin adına üzüldüm.dilerim annenle en kısa zamanda barışırsın biliyorsun et tırnaktan ayrılmaz.annemle ergenlik dönemi dışında hiç anlaşmazlıklar yaşamadım.
..hiç kimse bizi anne babamızdan daha fazla sevemez...belki annen sevgisini ifade edemiyordur..sevdiklerimizi oldukları gibi kabul etmek en iyisi belki de..öptüm canım

canım ardada mama sandalyesini tutup yürürken ben mama sandalyesini tutuyorum ki sürebilsin diye yoksa dediğin gibi oluyor o yüzden o arabayı almamak iyi oldu benim için inan evde yer işgal ediyo sinir oluyorum kafamçokkarıştı
arda çok yaramaz hala ışılcım evde gezmediği yer açmadığı dolap çekmece yok delikafadulden bende peşinden tabi gziyorum ben mutfakta yemek yaparken bacaklarıma tutunuyo kalkıyo başınn bacaklarımın arasına kouyo çok hoşuma gidiyo kucağıma alınca sarılıyo ana içim gidiyoŞeniz
canım siz napıyosunuz az kaldı yolculuğa:içelim:

hümeyra nasılsın canım az uğruyon artık enes nasıl oldua.s.

canım ama sen kışında çok sık yıkadın o yüzden unutmadı ulaşçık
ama ben haftada 1 yıkadığım için arda paşam banyoyu unuttu ben eskiden sen gibi yıkıyodum yalnız fileyle artık ebeveyn banyomuzda babası tutuyo ben yıkıyom ayakta ama nasıl ağlıuo babasına yapışıyo :ecrin_bebek:

canım bende üzüldüm ya evine gelem güzel ama annenle kırgın gelmeseydin keşke canım inş hemencik barışırsınız
ridacım seni bu saate görmek çok hoş oldu öpüyorum
selmacım benim fotom profilimde var şekerim
vuslattttt meraba şekerim
hepinizi öpüyomŞeniz

Gizemcim ayakta bizde 1 kere yıkayalım dedik kıyameti koparttıdelikafadulden
Filede yatarak seviyor tam keyif adamı yaşakkıdı,sen hareketlendi diye mi bıraktın fileyi?

Cnm bekarlık gibi olmuyo süs püs:1no2:Bende kendime çok vakit ayırırdım senin gibikaydirigubbakcemile5.Ah ah bekarlık günleri ne gam,ne keder,ne böyle ev işi...vs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…