2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar nasılsınız?
ben kastamonu dayım:)çok iyi geldi buraya gelmek vallahi.bunalmıştım orda yalnızlıktan...
burda da kalabalığı şikayet ediyorum biraz ela yı uyutunca oluşan gürültüler sinirimi bozuyor ama napalım olsun...

Selmacım iyi olmanıza sevindim cnm,boşver hayatım kalabalığın ve gürültünün tadını çıkardelikafaduldenKısa bir süre sonra evine dönücen zaten cnm,seni ve güzel gelinimi çok öpüyorum:1hug:

Cnm bu arada bizim delikanlının üst sağ büyük dişi çıkıyor veeee artık istediği yerlere kanepe,sandalye vs... kendi tutunarak kalkıyor:teytey:

hepinize merhabalar kızlar..nasılsınız...gizemcim, nete giriyorum ama geçmişi okumaya fırsatım pek olmadığı için paylaşımda bulunmakta zorlanıyorum..inşallah herşey yolundadır..tüm mayıs anneleri ve yavrularına sağlıklı günler diliyorum..

selmacım kastamonuda neler yapıyorsun..ne işin var orda bakiiim?? :))

edacım muhammedin de alt ön dişi çıkıyor şu anda ve maşallah artık öne doğru kendini atıyor ve tutunarak ayağa kalkabiliyor..bunlar bizim için büyük gelişmeler denebilir..

merhaba kızlar....
rida cım annemlerin yanına kaçtım:)eşim de göreve gidince erkek kardeşimde gezmeye gelmişti yanıma onunla geliverdim..gelirken yanımda o vardı artık dönüşüme de allah kerim:)bebekle yolculuktan benim kadar bıkan yoktur yahu:)
eda cım haklısın ben benim kızım asosyal dir diyordum ne de olsa bir beni bir babasını görüyordu yavrucak oralarda...dün bir yere gittik evde köpekleri vardı ela köpeğin peşinden koştuturup durdu çekiştirdi yakalayınca..vee köpek ela dan korktu:)maşallah şaşırdım valla bizim kız cadıymış meğer:)

ela da biraz biraz tutunup kalkmaya başladı ama çok duramıyor tutunarak durması gerektiğini kavrayamadı poposunun üstüne düşüveriyor:)

baba gel gel nene felan diyor teyzesine de bir kaç kere deyde gibi bişeyler dedi:)cici değilde dici gibi bişeyler diyerek teyzesinin kolyesini sevdi...canı isteyince konuşuyor hanfendi:)ama anne yokkk...sadece ağladığında anne diyerek yanıma geliyor napalım artık:)
muson cum inşallah başarırsın umudunu yitirme..

merhaba kızlarrrrr.sizleri çok özledim:1hug: umarım bebişlerde sizlerde çoookk iyisinizdira.s.geçmişi okumama imkan yok baya uzun bir süredir katılamadım aranıza.öğle arasında fırsat bulup geldim.benim çocuklar aynı bir hasta bir iyi:bbo: ALLAH sağlık sıhhat versin bunada şükür.rida,elif.gizem,gökçen,ulseda ve adını sayamadığım tüm mayıs anneleri sizleri seviyorum yine uğramaya çalışcam.sevgiler:1hug:

edacım muhammedin de alt ön dişi çıkıyor şu anda ve maşallah artık öne doğru kendini atıyor ve tutunarak ayağa kalkabiliyor..bunlar bizim için büyük gelişmeler denebilir..

Ridacım bizim alt ön dişlerimizin ikisi de çıktı,çok sevimli görünüyor dişlersırnaşık şey
Muhammedle aynı hareketleri yapıyorlar desene:1hug:
Evet cnm her yeni hareketi beni çok güldürüp,mutlu ediyor,tarifsiz bir duygu bu annelik gerçekten:asigim:

merhaba kızlar....
rida cım annemlerin yanına kaçtım:)eşim de göreve gidince erkek kardeşimde gezmeye gelmişti yanıma onunla geliverdim..gelirken yanımda o vardı artık dönüşüme de allah kerim:)bebekle yolculuktan benim kadar bıkan yoktur yahu:)
eda cım haklısın ben benim kızım asosyal dir diyordum ne de olsa bir beni bir babasını görüyordu yavrucak oralarda...dün bir yere gittik evde köpekleri vardı ela köpeğin peşinden koştuturup durdu çekiştirdi yakalayınca..vee köpek ela dan korktu:)maşallah şaşırdım valla bizim kız cadıymış meğer:)

ela da biraz biraz tutunup kalkmaya başladı ama çok duramıyor tutunarak durması gerektiğini kavrayamadı poposunun üstüne düşüveriyor:)

baba gel gel nene felan diyor teyzesine de bir kaç kere deyde gibi bişeyler dedi:)cici değilde dici gibi bişeyler diyerek teyzesinin kolyesini sevdi...canı isteyince konuşuyor hanfendi:)ama anne yokkk...sadece ağladığında anne diyerek yanıma geliyor napalım artık:)
muson cum inşallah başarırsın umudunu yitirme..

Cnm Ulaşta pek kişi görmüyor,ama dışarı gezmeye gittiğimizde hiç yabancılık çekmiyor,çocukları diğerlerinden ayırıp,yüzlerini okşuyor,kendine çekmeye çalışıyorkaydirigubbakcemile,büyüklere de biraz daha temkinli ama sıcak davranıyora.s

Ya bu Ela çok tatlı vallahia.s.Ne güzel,ne tatlı konuşuyor:nazar:Ulaş baba,mama,hap,gırın gırın diyor birde ben onunla ya da ev içinde eşim yada annemle konuşurken hı hı diyorkaydirigubbakcemile3

merhaba kızlarrrrr.sizleri çok özledim:1hug: umarım bebişlerde sizlerde çoookk iyisinizdira.s.geçmişi okumama imkan yok baya uzun bir süredir katılamadım aranıza.öğle arasında fırsat bulup geldim.benim çocuklar aynı bir hasta bir iyi:bbo: ALLAH sağlık sıhhat versin bunada şükür.rida,elif.gizem,gökçen,ulseda ve adını sayamadığım tüm mayıs anneleri sizleri seviyorum yine uğramaya çalışcam.sevgiler:1hug:

Kolay gelsin yasemin,bu arada çok geçmiş olsun bebişlerine,ara arada olsa seni görmek güzela.s

merhaba kızlar hepinize kucak dolusu sevgiler bayağı geç oldu ama bende bu arada diyarbakıra gittim annem ameliyat oldu diye
enes bronşit olmuştu geçti çok şükür ama yine hasta hep hasta dün yine dra götürdüm kusuyor diye sabah bi kustu sanki bayılacaktı elimde yavrum dalağı üyümüş biraz dedi idrarında mikrop varmış bide kan değerleri biraz düşükmiüş dişi de bayağı kabardı çıkar inşallah çok ta yaramaz bi dakika durması yok hareketleride gayet iyi ama hasta rabbim hepinizin yavrularına sağlık versin benimkişnede inşallah eda zymeflour u bizede dr verdi elazığdaki drumuz diyarbakırda tekrar götürdüm zymeflour kullanıyorum dedim gerek yok dedi o şehrinizdeki suyun flour oranıyla alakalıymış ddi bende kullanmadım ama dişi çıkınca başlarım herhalde sen neler yapıyosun ulaş nasıl öptüm

ebru geçmişi okudumda kayınvaliden ev işine karışınca eşin hiç mi bi
şey sölemedi inin çok merak ettim

slm kizlar bayadir giremiyodum hem uygar durmuyo hem de bu aralar gelenin gidenin hesabi yok siz neler yapiyosunuz
selmacim kastamonudasin heralde ohh ne guzel ben de 3 bucuk hafta sonra ankaradayim insallah cok mutluyum iple cekiyorum hayirlisi cnm.ne zaman donuyosun tekrar yoksa esin gelene kadarmi kalcaksincnm elayi opuyorum.
adacim sen neler yapiyosun ulas nasil
gizemcim cim sende iyisindir umarim arda nasil

merhaba kızlar hepinize kucak dolusu sevgiler bayağı geç oldu ama bende bu arada diyarbakıra gittim annem ameliyat oldu diye
enes bronşit olmuştu geçti çok şükür ama yine hasta hep hasta dün yine dra götürdüm kusuyor diye sabah bi kustu sanki bayılacaktı elimde yavrum dalağı üyümüş biraz dedi idrarında mikrop varmış bide kan değerleri biraz düşükmiüş dişi de bayağı kabardı çıkar inşallah çok ta yaramaz bi dakika durması yok hareketleride gayet iyi ama hasta rabbim hepinizin yavrularına sağlık versin benimkişnede inşallah eda zymeflour u bizede dr verdi elazığdaki drumuz diyarbakırda tekrar götürdüm zymeflour kullanıyorum dedim gerek yok dedi o şehrinizdeki suyun flour oranıyla alakalıymış ddi bende kullanmadım ama dişi çıkınca başlarım herhalde sen neler yapıyosun ulaş nasıl öptüm

cnm cok gecmis olsun ama az kaldi su havalar biraz daha isinsin bebisler hic hasta olmicak enese sevgiler

ah cnm masallah muhammede cocuklar buyudukce isimiz zorlasiyo bizimki artik ayaklandi desteksiz cok rahat duruyo ayakta bir an once yurumek istiyo,derdi neyse :sm_confused:anlamadim gitti tabi ayakta durdukca tehlike 2 ye 3 e katlaniyo pat diye birakiyo kendini kafa goz gitcek bigun zaten artik yuzunde bi morluk duzelmeden yenisi ekleniyo.

selam güzel anneler uzun zamandır yazmıyorum ama sizleri takip ediyorum
dorukla uğraşmaktan size yazmaya fırsatım olmuyo:)

merhaba anneler..
nasılsınız? buraya gelmekle çok iyi etmişim gerçekten ama çok soğuk burası kızımla gezeriz diye ümit ediyordum ama zor olacak gibi...yakınımızda migros var ancak oraya gidebileceğiz galiba..
kalabalık bebek için hem faydalı hem zararlı bizimki iyice çenelendi şaşırtıyor beni bugün annemin peşinden nannannee diyerek gidiyordu annem bile şaşırdı kaldı maşşallahh..
eda cım büyümelerini izlemek zevkli ama bazen ne zaman büyüyecek bunlar ne zaman bende normal bir yaşantıya döneceğim diye düşünüp stres olmuyor da değilim...

ışıl cım sen geliyorsun ben mardine geri dönüyorum durumu olacak galiba:)uygar bir iki haftaya kadar yürür...
enese de çok geçmiş olsun...
ervus cum nerelerdesin?
herkesi öpüyorum..

canım giremiyorum
daha doğrusu giriyorum ama yazamıyorum
hepinizi öpyorum daha sık yazmaya çalışıcam bebişleri öpün

selam kızlar görüşmeyeli nasılsınız nelr yapıyosunuz bebişlerde iyiidr umarım pc yoktu 2 gündür bakamadım buraya...kızlar alperenle tay tay oynuyoruz 2 3 adım yürüyo .))))) yalnız çok heyecan yapıyo dengesini sağlamadan atıyo kendini hiç zaptedemiyorum durmuyo görüşmek üzere hepinizi öptüm..

Cnm benim, hem annene hemde Enes Paşaya çok geçmişler olsuna.s.Valllahi yaz bebeği oldu,ne güzel derken gelişimleri kışa denk geldi:1no2:Ulaşta bayağı bir grip olmuştu 2-3 hafta önce,şimdi iyi:nazar:Cnm ben sıcak odadan dışarı hiç çıkartmıyorum diğer odalara.Salonu ona tahsis ettim,bahara kadar böyle idare etcez artık

Cnm sen Enese zymefluru ver bence,bir zararı yok,bilakis diş yapısı ve gelişimi için çok önemlia.s

Seni ve Enesi çok öpüyorum,kendinize çok iyi bakın cnm,acil şifalar diliyorum:teselli:

X