Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

silviacım tam olarak anlamasamda şimdi ben otur kalkı bi seferde 15 kez yaapıyorum mekigide önceden 10 da tıkanıyodum ama şimdi 15 kez rahat yapıyorum sayılar arttıkça turuncu ve diger ne renkti o mavimiydi her neyse tablodaki yerimiz degişecek degilmi .her hafta kendimizi test edicez dimi .bu arada emek vermişşin o kadar çok teşekkürler canım arkadaşım ..

nalancım
turuncu tablo squat yani otur kalk dediğin
yeşil tablo mekik.
sen iki tablodada ortadaki sütunu takip edeceksin.

ben 40 mekik
10 squat yapabildim
mekikte 3. sütunu squatta ise 1. sütunu takip edicem.

kızlar walla nete girecek vaktim olmadı kaç gündür
sadece hızlı bir şekilde girip yazdıklarınızı okuyorum
en kısa sürede hepsini okuyacağım
bu arada mezura aldım biran önce ölçülerimi bildiririm
öptüm

salı
Mekik:15 sabah 15 akşam
Squat:15 sabah 15 akşam
Kardio:yarım saat ay yürüyüşü
Tüketilen Su Miktarı:3 lt su
Günlük Beslenme
Sabah:1 domates 2 dilim etimek
Ara:yok
Öğle:bi kase çorba 3 dilim k ekmek
Ara:yok
Akşam:koca bi porsiyon göbek marul domates salatası
Gece:yok

ayrıca sıvı olarak tükettiklerim 3 bardak ılık limonlu su 2 sandaloz sakızından sonra 2 bardak ılık elma sirkeli su 3 bardak çay ( bu sandoloz sakızınıda diger grublardan arakladım kızlar öve öve btemiyorlardı bende hamen aldırdım bugün elma sirkesini içmeden hemen önce çigneyip yutuyormuşşun sonra elma sirkeli suyu içiyormuşşun metebolizma hızlandırıcı özelligi varmış aklınızda bulunsun ) hepinizi çok öpüyorum kuzucuklar bby

Son düzenleme:
SPOR PROGRAMI TABLOLARI

TEST

1.HAFTA

silviş anladığım kadarıyla test dediğin şey sadece bir çekimde kaç mekik ve ya sguat yapabildiğimizi test etmek demek.(umarım bu sefer yanlış değildir.bide bu kadar yoğunlun arasında banada açıklama yapmak zorunda kalmazsın:)) şimdi ben ilk etapta 25 mekik çektim.poor sütununa vede yaş sütununa rast gelen kısımdada 0-39 yazıyor.işte ben bu rakamın neye yaradığını anlamadım.
yoksa diğer tablodaki setleri vede araları güzel anlatmışsın.oralarda problem yok.test kısmı vede şu poor kısmı olayı bozdu.

megicim sen nerelrrdesin yahu
nalansu bacım bi denemediğin sandaloz sakızı kalmıştı.benmde ilgimi çekiyor o.sen bi kullan bakalım değişiklik olacak mı ona göre bende alırım bakarsın.

şimdi tabloya tekrar baktımda,ben 25 mekik çektiğime, 21-30 situps arasında olduğu için 3. sütunu uygulayacağım.
sguattta ise 12 tane yaptığıma göre, 2.sütunu uygulayacağım.burayı anladım sanırım.

evet canım aynen öyle yapacaksın.ben daha sonra siteyi tekrar inceledim aslında test tablosunu verip lüzumsuz kafa karıştırmışlar.test tablosu tabloda nerde olduğumuz görmek açısındanmış zaten tabloda yer alan değerlerde ordu eğitimleirndeki standartlara göreymiş yani bizi ingilendimiyo.zatne normal insanların genlede POOR ve AVARAGE olan bölümde yer aldıklarındna bahsetmiş.sen hiç kafanı takma.yazdığın sütunları takip et.

SPOR PROGRAMI TABLOLARI

TEST

1.HAFTA

silvişcim canım kızma ama ben hiçbişey anlamadım bu olaydan test olayı ne bu tablo ne 30 yaş altı ok onu anladım e iyide kaç mekik çekicem önemli olan yapabildiğimiz maximum sayıyı bulmak demişiz ama 8 den az olmasın demişiz sonra squat olyı var haftanın 3 günü mekik ve squat yapıcaz diğer günler hafif yürüyüş yazmışsın öemi yapıcaz ben tam anladım derken bu tablo kafamı iyice karıştırdı:çok üzgünüm:

evet işte burda yazdığı gibi ya nolur anlıyan biri varsa anlatsın çünkü burası çok karışık

enfurtu bacım sen yapmışın bişeyler ya benimde yapasım başlıyasım var ama kafam basmadı resmen bu olaya içimen bi ses bırak bunu pilatese devam diyo((((

hayatım özledim ya hallet şu işlerini dön aramıza takımımızın gurur kaynağı sensiz olmuyo :içelim:

silviyacım sen napmıssın bole yaaa.. sehir dısından musterilerimiz geldi butun gun onlarla brlikteydik ankara turu otele yerlestirme derken butun gun ayak ustuydum geldim bi bakıım sole yarın yazarım artık demiştim ama inanamadım sahane bi program yapmıssın gercekten cok werimli olucagına inanıyorum bu sekilde hemen yatıcaktım bugunu kacırmamak adına simdi test kısmını yapıım diorum.. bide bugun pat die hastalandım rezillikler yasadım sormayın kızlar neyse yrn gittiler mi benim yogunlugum bitiyo rahat rahat paylasımda bulunabilcem..sizlere katılabilcem.. simdi su hareketleri bi yapıım bakalım hangi sutunda olcam :))

silviyacım sen napmıssın bole yaaa.. sehir dısından musterilerimiz geldi butun gun onlarla brlikteydik ankara turu otele yerlestirme derken butun gun ayak ustuydum geldim bi bakıım sole yarın yazarım artık demiştim ama inanamadım sahane bi program yapmıssın gercekten cok werimli olucagına inanıyorum bu sekilde hemen yatıcaktım bugunu kacırmamak adına simdi test kısmını yapıım diorum.. bide bugun pat die hastalandım rezillikler yasadım sormayın kızlar neyse yrn gittiler mi benim yogunlugum bitiyo rahat rahat paylasımda bulunabilcem..sizlere katılabilcem.. simdi su hareketleri bi yapıım bakalım hangi sutunda olcam :))

02.06.2009 salı günü
Mekik: 35
Squat:12
Kardio: yok
Tüketilen Su Miktarı:2,5 lt su , 3 fincan cay
Günlük Beslenme
Sabah:1 dilim ekmek 1 dilim peynir domates salatalık
Ara:türk kahvesi
Öğle:yarım dilim ekmek 1 parca peynir 1 adet çilek reçelinin çileği :))
Ara:2 kayısı 5-6 kiraz
Akşam: 3-4 kasık patlıcan yemegi, 2-3 kasık pilav
Gece:2 adet erik

ya kızlar sabah bi uyandım squat benim bacakları delmiş resmen nasıl hamlamışım nasıl bi görseniz neyse iyi oldu iyi .handemi canım caymak yok lütfen ..çokkk öpüyorum herkesi bby.

02,06,2009 salı
mekik :40
sguat :25
kardio :750 adım stepper
tüketilen su miktarı:3 lt su
günlük beslenme
sabah :klasik kahvaltı
ara :yok
öğle :1 tabak taze fasulye yemeği
ara :1 avuç erikerik
akşam :1 küçük karnıyarık
ara yok

ben 40 mekik yaptığıma göre average devam edeceğim sanırım değil mi?
herkese kolaylıklar dilerim

Son düzenleme:

teşekkür ederim silvişim.

handemicim pes etme olur mu hiç.bak bu programdan çok iyi verim alacağız emin ol.ayrıca pilatesede devam et.sen bu test kısmnı benm gibi anlamamışsın.canım test kısmı sadece bir kerede kaç mekik ve sguat yapabildiğini ölçmek için.yani programımızla tek ilgisi bu.şimid bir kerede bi dene bakalım kaç kere yapabileceksin.
diyelimki 10 tane mekik çektin.tabloya bak,up to 10 situps,11-20 situps,21-30 situps yazan 3 tablomuz var.sen 10 tane çekebildiğine göre 1. tabloyu takip edceksin.

1.tabloda 5 set var.önce 3 tane mekik çekip dur,60 sn bekle sonra yine sırayla takip et.bunun aynısını sguat içinde uygula.yani önce bir bak kaç tane durmaksızın sguat yapıyorsun,sonra git tabloda bölümünü bul.umarım açıklayıcı olmuştur.şeker...

lilycim kolay gelsin canım.ayy demek aniden hastalandın.en kötüsüde bu.kaptanmız ne güzel hazırlamış değil mi?gerisi bize düşüyor.hep beraber yapalımda takımlar takım görsün....

ya kızlar sabah bi uyandım squat benim bacakları delmiş resmen nasıl hamlamışım nasıl bi görseniz neyse iyi oldu iyi .handemi canım caymak yok lütfen ..çokkk öpüyorum herkesi bby.

ayy nalansu gerçekten sguat çok zor yapılıyor.ama mekikten daha iyi bence..

mooncum canım çarşamba gününü yani bugünün yiyeceklerimi bunlar.şaşırdım çünkü akşamıda yazmışsın.ama tabi olabilir.şimdiden ne kadar yiyeceğini belirtebilirisn.

bana gelince oğlum çok huysuz daha pilatesimi yapmadım.ebruyu kaçırdım ama birazdan kendim yapacağım.neler yediğimi yazayım.sonra yine görüşürüz.

ayrıca handemicim silviş gün gün uymamız gerekenleri şöyle toparlamış
p.tesi :kardiyo..yürüyüş,yüzme v.s.
salı :mekik ve sguat testi
çarşamba :mekik ve sguatta 1.gün programını uygulayacağız.(tabloları incele,day1 ,day2 day 3 diye ayrılmış)
perşembe :kardiyo
cuma :mekik ve sguatta 2 .gün
c.tesi :hiç bir hareket yapmayıp dinleniyoruz.
pazar :mekik ve sguatta 3. gün

şimdi bizler bugün mekik ve sguatta 1.day tablosunu yapacağız.
silvişim ben dinlenme günümü pazar olarak değişsem olur mu?birde bu hareketleri her gün yapmak istiyorum.ne dersin?

pardon canım salı gününün raporu bunlarda o kadar yoğun ve karışığım ki yanlış yazmışım.teşekkürler uyardığın için

silviş 15 sguat
16 mekik yapabildim.
sguatta averaj
mekikte poorum
yani sguatta 2.columdan
mekikte 1 columdan yapacağım..
bugün ancak testi yapabildim.yarın size yetişmeye çalışırım.
mekiğe yokum demiştim ama yapabileceğim kadar yapmak istedim.
ölçülerim.
boy 163.
göğüs 95
mide 81
bel 88
karın 99
kalça 116
üst bacak 66
baldır 56
aslında silviş senin verdiğin bir fotoğraflı ölçüm şekli vardı. onu bulamadım. tekrar bir tarafım olmadımı düzeltme yaparım.
herkese sağlıklı bir gün.

02.06.09 salı
mekik :25
sguat :12
kardio :yürüyüş yok ama 40 dk. pilates
tüketilen su :2,5 lt.1 bard. çay
günlük beslenme
sabah :klasik kahvaltı
ara :4-5 erik
öğle :koca bir salatalık,2 dilm bisküvi
ara :2 kayısı erik
akşam :5-6 adet yaprak sarma,1 patlıcan ve biber dolması (zeytinyağlı),salata
gece :1 kupa şekersiz açık çay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…